|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2012
24.2.2012 19:49:15   
Anonimen
Sedaj bo pa počasi že čas, da se kakšna novembrka pojavi, a? user posted image
Meni m zamuja, testa pa še nisem naredila ampak upam, da se bom lahko vpisala med novembrke user posted image Ampak imam kar dober filig, mislim da je to to.

Edino levi jajčnik me kar boli...a mislite da je to normalno ali je lahko znak za imn ali kaj podobnega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2012
27.2.2012 13:00:57   
Anonimen
Hej user posted image
Mogoče bom pa tudi jaz spadala med novembrke 2012. Menstruacija tudi pri nas zamuja, ampak se mi zdi za test še malo prekmalu, bom raje še mal počakala. Sem pa bila drugače novembrka 2009, tko da počasi bi blo fino da mali princeski naredimo še bratca ali sestrico user posted image znakov pa sicer nimam nobenih, razn pač zamujanja m, vendar jih tudi v prvo nisem imela, prav tako nobenih nosečniških težav, upam da bo v drugo-ko bo, tudi tako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2012
27.2.2012 18:57:58   
Anonimen
Da otovorim, ena je že tu ;)
Znakov pa ni bilo nič oz. nisem bila pozorna... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2012
27.2.2012 20:30:39   
daška91
Zdravo sem mamica še ne 7mesečnemu sinčku Nejcu. Živimo v Kranjski Gori no jaz sem tukaj šele 1 leto.Sedaj me pa zanima če je katera mamica tukaj iz Kranjske Gore , ki ne poznam nobene tukaj okoli user posted image user posted image ?? Bi bla zlo vesela da bi skupaj vozičkal...lp Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 10:47:34   
Anonimen
Jaz sem ravno dobila vabilo za redni pregled pri gin.. takrat bom 5t3d - a mislite, da bi morala poklicat in povedat, da sem user posted image ali lahko grem kar tja in ji takrat povem?
Je možno, da se tako zgodaj že kaj vidi na uz?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 12:39:23   
Anonimen
Jaz bi poklicala, je vseen bolje, da te naroči kakšen teden kasneje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 12:40:20   
Vegi
Živjo! Sicer sem Julijka 2012, ampak rada šarim po drugih temah user posted image

Glede pregleda vam jaz svetujem, da se naročite nekje med 7. in 9. tednom, da vam potem na 12. pride NS, pač da imate lepo preglede na 4 tedne.

Lahko se od 5. tedna naprej že kaj vidi, ampak to bo le potrditev nosečnosti, v 8. tednu se pa že marsikaj lepo vidi.

Čestitke vsem in uspešne preglede user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 19:59:32   
fizolck
Še ena z user posted image :) Znaka zaenkrat samo boleče dojke in špikanje po trebuhu. In veliko veselje :)

Vegi, glede pregleda - mene je sestra pri ginek. sama od sebe naročila kar v petem tednu. user posted image

(odgovor članu Vegi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 20:33:49   
Anonimen
fizolck gdaj pa imaš potem pregled? že ta teden?

mene pa danes neki ful dajejo krči...res smotan filing kot da bo prišla user posted image . pa prsi so tudi noro občutljive...

(odgovor članu fizolck)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 20:40:37   
Anonimen
user posted image


nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma,kraj poroda, spol user posted image


1.11.
2.11.
3.11.
4.11.
5.11.
6.11.
7.11.
8.11.
9.11.
10.11.
11.11.
12.11.
13.11.
14.11.
15.11.
16.11.
17.11.
18.11.
19.11.
20.11.
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
26.11.
27.11.
28.11.
29.11.
30.11.


SKUPAJ NAS JE:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net - mama.si
- nosečnica.si - babybook.si
- noseča.com - pregnancy.org
- bibaleze.si - bambino.si
- mojezdravje.si - parrentsconnetct.com
- pregnology
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 20:41:21   
tinca10
pozdravljene bodoče mamice! se opravičujem, ker vdiram v temo... če se še niste, se pa verjetno kmalu boste srečale s polnim noskom pri dojenčku, zato vam svetujem, da si ogledate naslednji prispevek, ki govori o različnih načinih/tehnikah čiščenja nosu s strokovnega in praktičnega vidika. pozdravček

http://s12.si/zdravo-zivljenje/razno-ostali-prispevki/1475-ienje-noska-pri-otroku.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2012
29.2.2012 21:30:09   
fizolck
Ja, tudi jaz imam take krče, ampak se vesela, da ne prihaja!

Pregled imam pa čez 2 tedna. Hm, mogoče sem narobe izračunala in je to 6. teden? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 7:38:40   
abubabu
Še ena user posted image tukaj.
Mene zaenkrat samo spodaj špika in + na testu. Fižolčk pomoje si ti res mal narobe izračunala te tedne ;) user posted image

(odgovor članu fizolck)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 8:31:33   
Vivaldi
Jupi jeeee, še ena nosečka je z vami! user posted image Uau, res super, sem vesela sto na urouser posted image user posted image user posted image
Test sem delala včeraj, na naš čudoviti 29. februar in so bile rahle črtice pri dveh FS, danes zjutraj je Clear Blue pokazal lep plus.
Tudi jaz nimam kakšnih posebnih znakov, edino en tak čuden dizzy občutek, pa nekaj špikanja v prsih in jajčnikih.

Podatki za seznamček:
Vivaldi,
starost zaenkrat še 27, ampak ko rodim, bom 28
1.user posted image , nič user posted image doma
Datum 1. pregleda: 22.april
- takrat bom v 8. tednu, kar je super! user posted image


Punce, držim pesti za vse nas, da gremo srečno in mirno do koncauser posted image

Kdaj pa mislite doma povedat? Midva bova videla sproti, verjetno pa že pred 1, pregledom, ker se nameravam nekoliko bolj pazit (v smislu oprane solate in tako - da me ne bodo potem starši čudno gledali, da zakaj tako kompliciramuser posted image )
Ostalim, nebližnjim, pa po 1. pregleduuser posted image

Kako se kaj počutite? Jaz sem v devetih nebesihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu abubabu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 10:29:22   
GregUr
kaj jst vidiiim user posted image user posted image čestitam Vivaldi!!! pa itak vsem ostalim tudi! da boste imele lepo zdravo nosečnost user posted image

a vidiš k sem ti rekla da boš lahko za materinski dan povedala? user posted image user posted image jst vidim v prihodnost user posted image user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 10:54:17   
mmojka
IZVIRNO SPOROČILO: Vivaldi

Jupi jeeee, še ena nosečka je z vami!


No, pa se je februar le zaključil roza. Čestitkeeeee!!!!! user posted image user posted image user posted image  Boš pestvala škorpijončka user posted image . Ti povem, da so pravi vragci, nikoli ti ni dolgčas!

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 19:18:31   
fizolck
Čestitke še z moje strani user posted image

Mi2 sva ravno danes debatirala kdaj povedat - jaz bi vsem bližnjim kar takoj, moj bi pa čakal vsaj na prvi pregled.

Sicer pa še vedno skoraj ne morem verjet! Tako zelo sem vesela user posted image

Še moji podatki za seznamček:

PDP po trenutnih izračunih 3.11.

Fizolck, 25 (26 ko rodim), 1. user posted image , nič user posted image , Kranj


(odgovor članu mmojka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 21:46:48   
Vivaldi
GregUr, ma jaz sem pa razmišljala katera je to rekla!user posted image Jaaaaa, sm ful srečna, mi je čist vse novo in noro dobro, hodim en meter nad zemljo, moj je pa čisto raznežen in sploh in oh taprava rožica. Dons je že nekej lego kocke omenjal user posted image

Mmmojka, me kar malo skrbi, kako nam bo škorpijonček nagnal vetra, tiste, ki jih poznam (odrasli), so kar pasji! Ah,v se bomo zrihtal - radi se bomo imel, pa bo, ne?user posted image

Fizolck
moj je vedno govoril, da bova povedala po 1. pregledu, če ne še kasneje (govorim za starše in zelo najbolj bližnje), zdaj ga pa že kar malo matra (pa sem komaj zjutraj potrdila plususer posted image ), tako da staršem bova pomoje akr hitro, ne vem, če bomo zdržali do materinskega dneva. Je pa res, da imam 1. pregled v 8. tednu, kar bo ravno pred materinskim dnem.

Moj PDP po hitrih internetnih izračunih je 7.11.

A že jeste kakšne vitamine? Jaz sem danes v Lekarni vzela Femibion 1, je menda uredu, ker vsebuje nekaj, kar olajša telesu sprejem folne kisline (nekaj takega). Me je sestra od G takoj vprašala, če že jem folno, pa sem rekla, da sem jo v šumečih tabletah in je rekla, da tisto ni tolk uredu. Uglavnem, zdej je to to user posted image

Mi je blo pa prov fascinantno gledat tisto škatlo, kjer gor piše da je za nosečnice... Uiiii, noseča, noseča, jaz, jaz, jaz...! user posted image user posted image


(odgovor članu fizolck)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 21:59:38   
fizolck
To bo res lepo darilo za vajini mami! Sploh če bosta pokazala že kakšno slikco!user posted image

Jaz sem v začetku februarja začela jesti Tifol (ko sva se želela zanosit), jem pa tudi sicer zraven še ene multivitaminske, ki jih sedaj prepolovim zaradi vitamina A. Za folno se mi zdi, da ni OK v šumečih, ker se raztopi v preveč vode pa je potem slabša absorbcija.

Meni se kar zdi, da mi je včasih slabo, ampak se mi zdi da je to predvsem psiha še zaenkrat user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2012
1.3.2012 22:09:11   
Anonimen
Ha ha..mislim, da se tole z namišljenimi slabostmi tudi meni dogaja user posted image včasih res ne vem, a je samo psiha ali mi je res slabo... ampak mi je tako ali tako samo malo slabo, tako da še ni panike...
imam pa prsi grozno občutljive. sicer pa nič posebnega... vsaketoliko me spodaj malo zvije, ampak se da preživet...

jaz pa komaj čakam na prvi uz, da vidim pikico! zdaj sem gledala slikice po netu in komaj čakam, da vidim svojo...
no - ne vem niti še, kdaj imam prvi pregled user posted image
ampak pri 8t se že tkooo lepo prav oblika dojenčka... user posted image

(odgovor članu fizolck)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2012
2.3.2012 6:52:57   
fizolck
Kar pokliči ginek. in se zmeni :) jaz sem jo klicala in rekla - test je pozitiven, kaj zdaj? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2012
2.3.2012 6:56:55   
Vivaldi
Anonimna, jaz tudi komaj čakam prvi UZ, da vidimo naše dete!user posted image A ga imaš že kmalu?
Predlagam, da si nekaj nalepiš poleg vzdevka, ali pa kaj dopišeš, da bomo lahko vsako anonimno identificiraleuser posted image

A bodo šli vaši dragiji zraven, ali jih boste vzele na NS?

Jaz nimam kakšnih posebnih znakov, mogoče sem majčkeno bolj utrujena, ampak res majčken, pa še to ne vem, če nisem zato, ker sem tako prebralauser posted image Pa še vroče je zunaj!
Sem pa kar zadovoljna, da me malo po prsih špika, da me ne skrbi preveč.
A boste ve kaj ponavljale test? Ne vem, a bi ga morala? Joj, že zdaj kompliciramuser posted image Sprosti se, bi rekel moj, narave se ne da nadzirat. A ni to lepo?user posted image

Uživajte s svojimi novimi bušiji user posted image , jaz malo gledam, da mi trebuh čudno stoji, ampak se še nima kaj poznat - bo treba kakšno Activio užgat! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2012
2.3.2012 7:00:01   
Vivaldi
Fizolck user posted image Jaz sem tudi tako rekla!user posted image In sem mislila, da me bo sestra ful na hitro odpravila, ker si predstavljam, da imajo ful gužvo in da te samo naroči, me je pa vse vprašala - če se uredu počutim, kako sem, če je folno, da je treba pit ... Potem sem se pa kar skorajžila in sem jo vprašala še glede zumbe (ni preveč priporočljiva, ker je skakanje; najboljši šport v nosečnosti je hoja in telovadba za nosečnice) in glede mojega dela, če moram kaj posebej pazit... Šele na koncu mi je dala datum user posted image .

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2012
2.3.2012 19:11:43   
fizolck
Moj bo šel zraven na NS, na prvega pa še ne. Tvoj?

Jaz sem test včeraj ponavljala. Ko sem ga prvič delala v torek, druga črtica ni bila takoj vidna in se je pokazala šele po parih minutah, pa še takrat je bila bolj slabo vidna. Vseeno sem vse dokumentirala, pa sem ga nameravala naredit še enkrat za vikend pa nisem zdržala in sem ga včeraj user posted image No, črtica se je včeraj takoj pokazala in je bila že skoraj tako močna kot kontrolna user posted image

Mene vsake toliko časa zvije kot pri menstruaciji, špika me pa ne več. Drugih znakov ne opazim, razen ko pomislim ali mi je slabo mi tudi rata user posted image . No pa joške kot kamen user posted image . Se pa tudi meni zdi kao da mam trebuh bolj ven. Kaj dela psiha
user posted image

Pri meni je bila sestra tudi zelo prijazna, ampak vseeno premlevam v glavi, ali naj prosim za malce kasnejši datum ali naj ji zaupam, da bo tako zgodaj OK.

A že katera sanjari o otroških sobicah? user posted image


(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2012
2.3.2012 19:46:12   
Vivaldi
Otroške sobice so zakon user posted image

Meni je rekla ena G, ki se poznava privat, da je med 8. in 10. tednom kar treba na 1. pregled, ker se takrat ene stvari res zelo lepo vidijo, potem pa ne več, in da je to res super, če te takrat naročijo. Mislim, da sami res najbolje vejo, kako in kaj, jaz jim zaupam.

Jaz ne vem, če bom ponavljala test, se mi zdi, da se bom ćist brezveze sekirala. Joške še vedno špikajoče, včasih spodaj tudi malo špikne, pa definitivno se počutim drugače, tako da je to touser posted image

No, kje ste še ostale novembrke? Pridite, da kakšno rečemo!user posted image

(odgovor članu fizolck)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?