|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koroška + velenje
1.10.2007 8:37:10   
nky 23
sicer je tema koroška že odprta, pa kljub temu poskusimo ponovno.
Koliko vas je od tukaj in iz velenja, sem namreč velikokrat v velenju.

lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koroška + velenje
1.10.2007 9:31:02   
blue sky
Jaz sem Velenjčanka user posted image .

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koroška + velenje
1.10.2007 10:54:50   
piškotka
Jaz tudi.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koroška + velenje
1.10.2007 12:43:55   
nky 23
prej sem bila res hitra saj se je mojuser posted image  začel pritoževati in ga je bilo potrebno seveda umirit, pa malo sma šla naokoli. Je pa star 4 mesece in po čudežu je danes do sedaj zelo priden. Upam da se bo tako nadaljevalo.

Jaz sem drugače iz velenja(bila) in ker imam tam starše sem kar nekajkrt tam in velikokrat se odpravim na kak sprehodek ali akvico večinoma sama saj poznam tam bolj malo folka, saj preden sem se sel v sg sem živela 6let v lj in tako malo izgubiš stike z ljudmi, pa te ko poznam so večinoma brezuser posted image , tako da, če bo katera kdaj še za kak čvek v živo???

Počai grem kuhat saj ne vem kdaj bo moj vstal, je bil ponoči na šihtu in tamali ravnokar aja tako da je možnost da mi celo rata skuhat v miru.

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koroška + velenje
1.10.2007 14:28:24   
blue sky
nky 23, ko boš kaj v Velenju, se javi na zs.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koroška + velenje
1.10.2007 23:57:59   
bojana1
Jaz sem tudi Velenjčanka.Imam 6 mesecev starega mulčkauser posted image .Če boste kje na potepu po Velenju me obvestite-pridem zraven.
LP Bojana

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koroška + velenje
2.10.2007 7:59:55   
nky 23
dobro jutro

ali ste za da bi se dobile v četrtek 4.  na kakšni kavici?

lep dan

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koroška + velenje
2.10.2007 10:34:39   
flower power
dejte men tudi javit sem iz okolice velenja, imam 10 mesecev starega čmrlja :)  in lahko se dobimo na user posted image  

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koroška + velenje
2.10.2007 12:23:18   
bojana1
Jaz bi z veseljem,sam je danes neki Luka zboleluser posted image ,grema k P.
Pol pa boma vidla,kakšno bo njegovo stanje.Se še javim!

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koroška + velenje
2.10.2007 14:01:53   
blue sky
Jaz ne morem v četrtek, ker je moj mali pikec bolan user posted image .

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koroška + velenje
2.10.2007 22:16:22   
nky 23
upam da se ćim prej pozdravite user posted image

nočko

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koroška + velenje
3.10.2007 14:04:02   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

upam da se ćim prej pozdravite user posted image

nočko


Hvala user posted image .

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koroška + velenje
4.10.2007 10:01:22   
nky 23
o nova slikica blue sky.
 
upam da so vaši user posted image  kaj bolje!!!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koroška + velenje
7.10.2007 9:09:01   
nky 23
no tudi tukaj opažam da ni nekega dogajanja. Pravijo da poskusit ni greh in ravno to sem želela, če pa zanimanja ni pa ...

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koroška + velenje
7.10.2007 11:20:35   
bojana1
Helou!
Nky-je zanimanje,prav da si odprla to temo.Se bom bol potrudla pa več napisala,saj bi vas prav rada na kakšni user posted image srečala-pa da se mal pomenimo.Pa če sta sam dve ko je bolš kot nobenauser posted image .V glavnem hvala za lepe želje ,da bi okrevali-sam na žalost smo še kr bubaniuser posted image .Mislim,da bo že drugi teden boljše saj komaj čakama,da šibnema malo na zrak.Če boste zato se lahko drug teden ob kakšnem lepem vremenu polovimouser posted image .Imam en dober predlog za lokacijouser posted image
No pridne bote pa naj se malčki pozdravijo,pa seveda pište kejuser posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koroška + velenje
7.10.2007 15:14:38   
nky 23
midva sva ravnokar iz sprehoda, je treba polovit še zadnje sončne žarke. midva bova verjetno konec tedna kaj po velenju hodila tako da, če ima katera čas...

kera lokacija to???

lep dan

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koroška + velenje
7.10.2007 17:24:09   
flower power
čao babe user posted image nam je tudi malo teklo iz noska, ampak smo že boljše, tk da se lahk dobimo, sam povejte kdaj. bojana sem gledala slikce v tvojem albumu pa se mi zdi da te na videz poznam. poglej slikce v mojem albumu, mogoče sem tudi jaz tebi znana tk na videz. katero lokacijo pa maš v mislih za user posted image ? pri meni je fora v tem, da kadim in bi bilo ful fajn, če gremo nekam kjer imajo teraso ali pa kaj podobnega. a še katera od vas kadi, da ima iste želje?

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koroška + velenje
7.10.2007 18:23:29   
PUJKEC
hej.

končno user posted image  user posted image  user posted image , sem že sama razmišljala da bi enkrat odprla to temo. no js sem iz sg-ja in imam 2meseca starega fantka luia. imam bolj malo prijateljic z otročki zato sem takoj za, če gre katera na kakšen sprehodek. po sg-ju imamo lepe potke za vozičke.

nky 23-iz kje v sg-ju pa si?  js sem na štibuhu. lahko pogledaš v moj album, mogoče se pa na videz poznava. js bi tudi v tvojga pa se nič noče odpret user posted image

user posted image  super za tako temo.

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koroška + velenje
7.10.2007 18:40:58   
bojana1
Dan!
Flower power-ja seveda te poznam na videzuser posted image .
Lokacija-v mislih sem imela Šoštanjsko jezero:prednosti:
-odprta terasa ,klopce skor pri jezero(tudi jaz sem kadilka)
-na novo urejena asfaltirana drevoredna pot
-ni gužve in skor nobenega ne poznam-ljubi mir
Upam,da se Luka do konca tedna pozdravi(zdaj je začel še močno kašljatiuser posted image ),potem sploh ni panike da se dobimo na eniuser posted image
Če imate še ve kakšen predlog kr povejte,sam men res odgovarja da ni živžavauser posted image
Lepo se mejte,pa pište kej

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koroška + velenje
8.10.2007 7:58:07   
nky 23
pujkec jaz sem iz kako naj ti povem, poznaš gostišče na klancu? Kjer imamo tako "lepo" cesto? No tukaj sem jaz. Nažalost te tudi na videz ne poznam, saj sem priseljena v sg, ampak razlog več da se bi lahko spoznali.

bojana 1 ja res dobra lokacija, že celo večnost nisem bila tam, sploh ne vem če še znam priti do tja. Jaz sicer ne kadim, sem nehala, ko sem zanosila, vendar me ne moti in se res lahko dobimo kjerkoli. 

enouser posted image za vaše user posted image , da ase user posted image čim prej pozdravijo!!!

lep dan

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koroška + velenje
8.10.2007 9:35:09   
nky 23
pujkec sem ti na zs poslala geslo od albuma

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koroška + velenje
8.10.2007 9:45:18   
PUJKEC
nky 23-ful luškan dojenček user posted image , sam je že velik user posted image .
meni se zdi da te mogoče na videz poznam ozirom si mi malo znana ampak mogoče.
no, ko boš imela kaj časa ali pa boš kje v mestu mi sporoči da se kaj dobima, a ne. js imam še dva psa in jih lahko kdaj vzamema s sabo na sprehod da nas bota čuvala user posted image .

na zasebna sem ti poslala mojo telefonsko.


mi smo imeli dans kr neko sitno noč. skoz je mali neki stokal, pol ko sem ga pa previla je bilo pa kr vredu. zdaj pa spet spančka. mislim da ve nimate takih problemčkov več ker imate že starejše otročke. no, lep pozdravček.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koroška + velenje
8.10.2007 9:51:17   
nky 23
pri nas je pa lepo spal do dveh nato pa je postal siten, no ja skos se je neki premetaval, ne vem kaj mu je zadnje dni, pa še ti zobki ga tako matrajo da je kar groza, mogoče zaradi tega bolj slabo spi, pa dvakrat v joku se je zbudil, dokler mu nisem dlesni namazala. No ja saj bo bolje se že skos tolažim. Naslednji teden ima drugo ceplenje, me je kar malo strah kaka bo kaj reakcija, saj je po prvem bil tako slabe volje in  pa jokast. Prav bogi so. No ja pa Kevin niti ni še tok velik, 4 mesece in 14dni

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koroška + velenje
8.10.2007 10:05:46   
PUJKEC
lahk da je bila taka noč, bolj slabo za spat, tudi js sem se skoz neko premetavala in nisem mogla fajn zaspat. mogoče pa tudi moj mali že dobiva zobke user posted image -se hecam. no moj brat jih je pa res začel dobivati pri 2eh mesecih.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koroška + velenje
8.10.2007 10:19:18   
nky 23
evo naša tečnoba je ustala, zdaj pa premišljujem ali naj grem v sg bi mogla v trgovino pa se mi nekako ne da, pa še tok megleno je vzunaj da groza, bomo vidli, zdaj se grem s tamalim precartat po dolgem in počez.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?