|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek-30.ti teden
1.8.2007 9:48:17   
nanab
Že kakih 14 dni se mi vleče tole, imam rjav oziroma krvavkast izcedek, ponavadi zjutraj, čez dan se umiri, ginekologinja je rekla, da je bakterijsko vnetje in mi predpisala antibiotik, ki je pomagal natančno en teden, zdaj pa spet isto...Bris mi vzame naslednjič. A je imela katera kaj podobnega (sem pa v 30. tem tednu)?  In ta izcedek nima nobene povezave z rjavimi izcedki v prvem tromesečju. 
lp
n
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek-30.ti teden
1.8.2007 11:37:29   
annie
Ojla! Tudi pri meni je bilo natanko v 30. tednu enako. Takrat se mi je pojavil krvavkast izcedek, ampak ga je bilo resnično minimalno. V strahu sem šla v porodnišnico, tam sem bila 12 dni na opazovanju, vzeli so mi bris vagine, ki pa je bil negativen. Pred odpustom iz bolnišnice so mi še enkrat vzeli bris vagine, ker je bil še malenkost prisoten rumenkast izcedek in je bil tudi ta negativen. So mislili, da imam glivice/bakterije, pa očitno nič od tega. Zgleda, da je lahko izcedek v nosečnosti tudi normalen, tako, da mislilm, da tudi pri tebi ni nič kaj hudega. Pa lepo nosečnost še naprej.

(odgovor članu nanab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek-30.ti teden
1.8.2007 14:34:30   
tonja
Kaj pa če je čep?

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek-30.ti teden
2.8.2007 7:41:52   
nanab
Hvala. Ne, po moje se za čep malo predolgo vleče. Upam, da mi bo danes ali jutri uspelo do ginekologinje priti, ker to res ni v redu.

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek-30.ti teden
2.8.2007 9:58:51   
Anonimen
NANAB, srečno; pa sporoči kaj je bilo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanab)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek-30.ti teden
3.8.2007 12:40:47   
nanab
Evo s pregleda, menda je res bakterijsko vnetje, je vzela bris, rezultati bodo naslednji teden. Maternični vrat je pa še v redu zaprt, kar je dobro. Dokler "dihta" ni kake večje panike. Ma vseeno ni prijeten občutek.
Srečno vsem,
n

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?