|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VEČERJA
17.11.2004 23:35:05   
lorelei
Včasih se mi zdi, da cele dneve samo kuham. Najprej kosilo, potem včasih še malico (puding, jajca...), pa večerjo (za to mi pa vedno zmanjkuje idej). Vseeno mi je veliko do tega, da bi naš še ne dveinpolletnik jedel toplo in raznoliko hrano. Kaj kuhate ve za svoje otroke zvečer? Saj ne prosim za recepte, le za ideje...:muca::muca::muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VEČERJA
18.11.2004 9:03:13   
Seven*
Jaz imam ful rada ovsene kosmice skuhane v mleku, pa malo kakava gor. :bravo:

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VEČERJA
18.11.2004 9:44:29   
MMM
Mi pogosto naredimo sirovo pito/ti.burek/ali pa dodamo še spinačo,da je malo drugače.Zelo hitro pripravljeno,toplo in zdravo.Zraven pa tekoč jogurt.
Naš mali to obožuje.Očka pa tudi.Jaz pa presrečna,ker na krožnikih nič ne ostane.

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VEČERJA
18.11.2004 9:57:06   
Anonimen
Pri nas jemo zvečer: hrenovko, kruh z marmelado, mehko kuhana jajčka, zmešana s kruhom, kruh in kakšno salamo (zelo malo)... potem pa že zmanjka stvari, ki jih mali sploh hoče jesti. Potem popije še dva deci kakava. Se zanašamo na to, da čez dan poje večino stvari, ki jih za zdravje potrebuje... Zvečer smo pa že preutrujeni, da bi se še šli "zdravje", pa malo poguljfamo.

(odgovor članu lorelei)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   VEČERJA
18.11.2004 13:38:30   
TARA in MAJ
Pri nas si za večerjo vzame vsak sam kuhamo kej na brzino
lp

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VEČERJA
18.11.2004 14:19:51   
Anonimen
Hmm...kaj pa polenta in mleko, gres, čokolino,..:zmeden:
lp,:fis:

(odgovor članu lorelei)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   VEČERJA
18.11.2004 14:38:55   
Anonimen
Mi imamo glavno "kosilo" šele zvečer zaradi službe. Tako, da jemo meso, krompir, solato... karkoli se nam zalušta!

Naša pikica pa najraje je tenstan krompir in ga tudi za večerjo velikokrat dobi!

(odgovor članu lorelei)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   VEČERJA
18.11.2004 15:06:13   
lorelei
MMM kakšno testo pa uporabiš za sirovo pito? Tega nisem še nikoli delala. In kako jo narediš?:zmeden:

Punce, hvala za ideje - malo pa si bomo zdaj le popestrili naš jedilnik. Tudi kosmičev še nisem nikoli kuhala. Bom pa definitivno poizkusila.

Ribica - čokolešnik in podobne kašice tudi pogosto jemo, pa hrenovke tudi.

No, če ima še kakšna kako idejo, se priporočam. Več glav več ve...

LP, Lorelei:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   VEČERJA
19.11.2004 13:50:23   
MMM
Šele danes šla pogledat pa vidim ,da te zanima recept!
Stvar je čisto enostavna-vse kupiš.
sestavine:
4 jajca
1/2 kg skute-nepasirane,polnomastne
1 kisla smetana
1 1/2 dcl mleka
jaz dam še polovico FETA sira-boljši okus
1x testo
mislim ,da je vlečeno-je v hladilniku ne v skrinjah-to so take plahte-piše za burek-najboljši je z roza črtami na prozornem ovitku.
Priprava:
Vse skupaj vržeš v eno veliko skledo in zmiksaš.
Testo daš na polovico/odvisno od pekača/meni pride ravno pol,da pokrije pekač.
Pekač malo naoljiš in začneš z dvema listkoma....fila
dva listka....malo pokapaš z oljem....pa fila....dva listka....malo olja....fila do koca...končaš listkom.
Preden daš v pečico razreži na kose-mi naredimo tri po sredini in štiri po dolžini.Odvisno od pekača.
Daš v pečico za 40-50 min/odvisno od pečice/ na 200 stopinj.
Ko je gotovo,čisto malo poškropi po vrhu z radensko in pokri z kuhinjsko krpo,da se ohladi.
To je to!!!!

Če želiš z špinačo-potem daj pol skute ostalo pa nadomesti z spinačo.Špinačo prevri jo sesekljaj-jaz kar malo bolj na veliko pustim in primešaj k masi.
Upam ,da vam bo všeč.
Naš mali ne je ne čokolinov,ne cornflakes in tudi jaz se vsak večer ubadam z istimi težavami.
Pa lep pozrav na Primorsko!

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   VEČERJA
19.11.2004 14:56:43   
kimi
mi imamo za večerjo bolj lahko hrane kakšen mlečen gres s čokolado, mlečen riž...poleta in mleko seveda se najde na mizi tudi kakšna salam hrenovke in hruh

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   VEČERJA
29.11.2004 0:08:26   
@
Mi še ne vemo, kakšne želje bo imel naš :duda:, ko bo prišel na svet, ampak kuham pa vseeno že zdaj vsak večer.
Ponavadi sicer solatke (grško, zeleno z vsemmogočim, cvetačno, iz stročjega fižola...), včasih kakšen mes, sicer pa bi bila vašim malim žabonom všeč npr. moja ajdova kaša z zelenjavo (šampinjoni in soja souce, sicer pa not paše vsa zelenjava), široki rezanci s porom, carski praženec, pirine palačinke z jabolčno čežano.
Danes pa sem delala refoškovo rižoto s pršutom (nosečke naj ne bi pršuta, ampak ta je prepražen:)).
Fajn pa so tudi razne pite in štrudlčki (npr. zavitek z zelenjavo - zmrznjeno, dodaš kislo smetano in vržeš v pečico - preprosto in dobro!).

Mmmmm... kar lačna sem posatala... grem gledat, če je še kaj rižote ostalo... ;)

Afna:nosecka:

(odgovor članu lorelei)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   VEČERJA
29.11.2004 10:43:18   
Anonimen
Moj otrok nobene od teh stvari, ki si jih opisala, sicer ne bi jedel, jaz pa z veseljem, mljask...

(odgovor članu lorelei)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?