|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko se vam pozna
7.1.2010 16:54:56   
pikica1979
Pozdravljene!

Sem v drugo noseča in sem že vsa napihnjena, kot da sem v petem mesecu in ne čisto na začetku. Mogoče se kateri to zdi noro, vendar me zanima, kako je s tem v drugi nosečnosti. mariskaj slišim, ampak vseeno.... mogoče par mnenj.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 16:57:43   
slovenka
No, jaz sem dejansko v petem mesecu user posted image Pa se mi precej pozna - bolj kot v prvi, ko se mi res dolgo ni. Sedaj sem taka kot sem bila v prvo mesec in pol kasneje. G pravi, da pol bo pa zdaj ziher fantek user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 17:00:09   
Anonimen
v 1 nos. -trebuh šele v 8 mesecu-do takrat sploh niso vedeli da sem noseča
V 2 . nos. pa groza  že ko sem bila v 3 mesecu se mi je poznalo kot da sem bila v 6 mes

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 17:03:05   
slovenka
An., saj ni taka groza user posted image   Bo že minilo user posted image Je pa res, da bi človek raje obratno - v prvi nosečnosti hitro kaj pokazat, v drugo pa ni toliko važno. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 17:04:04   
ribica.
prva nosečnost je razred zase. Vse kasnejše nosečnosti se pa kar prej poznajo. Vsaj meni. Tudi sama sem noseča, 12 tednov, pa se mi zdi da me kar ta teden tako napihnilo, da ne moreš sfalit da sem noseča. Prejšnji teden pa se mi ni vidlo. Še sama ne morem verjet. Tak da ti čist vejamem kako se počutiš.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 17:06:54   
Katy78
Ko je bila kolegica na začetku 5. meseca druge nosečnosti, je imela reva tak trebuh kot jaz na koncu nosečnosti. Se mi je kar smilila in na koncu je bila kot žogica, se je kar kotalila. V prvi nosečnosti se ji je pa tudi pozno začelo poznati, tako kot meni.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 18:18:27   
izgubljena_ovcka
Meni se je v prvo začelo poznat (tako, da so opazili tudi tisti, ki niso vedeli, da sem noseča) šele nekje v 25, 26t. Zdaj sem spet noseča (27t) in sem taka kot pri tridesetih tednih v prvi nosečnosti.

Ker ti pa vsaka nosečnost malo bolj raztegne trebušne mišice in ostalo tkivo tam naokoli se vsaka napihnjenost takoj pozna. Jaz sem pri 9t izledala enako kot potem pri 15t. Krneki user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko se vam pozna
7.1.2010 21:55:43   
SaaS
Zdaj pri tretji nosečnosti sem mi je pri treh mesecih trebuh kar naenkrat zrasel kot bi imela 5 mesecev sli več. Potem se je še malo povečal in zadnje dva meseca se mi je zdelo kot da se sploh ne veča več. Ko sem šla rodit se mi ni zdel dosti večji kot takrat..

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?