|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   birma
1.10.2007 12:21:06   
Anonimen
Imam en problem. Namreč sestriči bom birmanska botra. In zanima me kaj ji kupiti? Otroki ki ima VSE ampak res VSE.
Premišljevala sva da bi plačala počitnice. Nikoli še ni bila nikjer drugje kot na Hrvaškem. In če bi ji plačala počitnice (državo, kraj) pa bi sama izbrala. In pol bi šla z mano in fantom na tedenske počitnice. Zraven pa seveda sveto pismo. A je to dovolj? Povejte, predlagate.

A mogoče katera ve kako je  mladoletno osebo, a lahko gre brez staršev v tujo državo (Tunizija, Turčija, Egipt...).

Hvala za pomoč.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: birma
1.10.2007 12:34:44   
Anonimen
hudo a taka darila se kupujejo za birmo. vera pa je draga stvar?user posted image  kriza res! žalost v bistvu!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: birma
1.10.2007 12:36:51   
BLAŽIKA
Pa si sigurna da jo bodo potem starši pustili na takšno pot?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: birma
1.10.2007 12:42:02   
Šaki
kaj pa če bi jih kar meni plačala????


ne jz nism za take fore take stravi "podarjat" otrokom sploh pa ne za sveto birmo,no

pa če ima že VSe kot praviš oa jo pelji raje na izlet po sloveniji al pa kj tacga..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: birma
1.10.2007 12:48:07   
Anonimen
Ja starši bi jo pustili.
Tunizijo počitnice dobiš za 200 eur in to se meni ni zdi veliko. Saj ji nebi plača počitnic za 1000 eur.
Ja kaj pa ji naj kupim. Kolo? TV? Radio? Ne vem...
Jaz sem dobila kolo, zlat prstan in zapestico. In to je stalo več kot počitnice. In meni se zdi glupo da ji kupim zlato ki ga ne bo nosila. Kolo ma novo staro pol leta. Tv ma tudi, računalnik tudi.
In kaj mi preostane. Denar naj ji dam?




(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: birma
1.10.2007 12:52:58   
Anonimen
a ena lepa knjiga pa ni dost za birmo recimo. računalnik? kolo? 200€ ? user posted image NOOOROOOO!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: birma
1.10.2007 12:54:09   
BLAŽIKA
Te počitnice za 200€ pa ti jaz vsekakor OSVETUJEM, ker za ta denar ne dobiš v tuniziji popolnoma nič pametnega. Lahko mi verjameš sem bila tam že trikrat. In za 200€ , če sploh kje dobiš, dobiš veliko katastrofo. Vprašaj še druge punce tukaj gor jih je bilo veliko v tuniziji in naj ti povejo svoje mnenje.
Pomoje boš potem to sestrično samo močno razočarala z tem potovanjem.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: birma
1.10.2007 12:56:23   
Anonimen
a ena lepa knjiga pa ni dost za birmo recimo. računalnik? kolo? 200€ ? NOOOROOOO!


Kje pa ti živiš? za birmo se že dolgo podarja motorje, pa računalnike, pa plazme, pa take zadeve.

jaz samo upam, da bo moj nečak izbral botra in ne botre.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: birma
1.10.2007 13:01:27   
pety78
Al bina, a bi raje svojga brata v drek porinala, a? user posted image

Ja, je pa že res kriza s temi darili. Pa nekaj od vsakega za RD, pa Božič, pa pisanka, ....user posted image user posted image user posted image

Peetra, daj ji sveto pismo, pa 100 EUR pa je. Ali pa kaj za obleči, kakšen moderen kos nakita, ...


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: birma
1.10.2007 13:06:55   
BLAŽIKA
Fantek, 7 let: "Mama, zakaj moramo pri maši toliko moliti? A ni vseeno, saj Jezus je že itak mrtev?"
Moj fantek, 4,5 let: "Zato, da ne bo s križa padel."


Al bina temu pa sem se sedaj do solz nasmejala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se opravičujem ker smetim temo.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: birma
1.10.2007 13:06:57   
Anonimen
Al bina, a bi raje svojga brata v drek porinala, a?


ne, ne, ni brat je iz druge žlahte, torej nečak od očeta od mojega nečaka. Kapiš? Mama od fantka je pa moja sestra.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: birma
1.10.2007 13:17:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Te počitnice za 200€ pa ti jaz vsekakor OSVETUJEM, ker za ta denar ne dobiš v tuniziji popolnoma nič pametnega. Lahko mi verjameš sem bila tam že trikrat. In za 200€ , če sploh kje dobiš, dobiš veliko katastrofo. Vprašaj še druge punce tukaj gor jih je bilo veliko v tuniziji in naj ti povejo svoje mnenje.
Pomoje boš potem to sestrično samo močno razočarala z tem potovanjem.



Sem bila v lani Tuniziji za 250 eur in sem bila zelo zadovoljna. Dala sem samo primer Tunizijo.
Letos pa sem bila v Egiptu za 400 eur in sem bila zelo razočarana.
Tak da je pomoje odvisno od pričakovanja.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: birma
1.10.2007 13:31:36   
*pepelka*
Tudi birma ni več tisto, kar je bila. Sedaj gredo k birmi zato, da dobijo bajna darila. A ni to žalostno. Če greš k birmi pojdi zaradi vere, ne zaradi darila. Darilo pa naj kupujejo za poroko in podobno.
Vse stvari v današnjem času izgubljajo pravi pomen.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: birma
1.10.2007 15:21:04   
Colt
Kupi ji knjigo ''seks na 1001 način''. Lahko pa ji kupiš tut brošuro ''kako po čim lažji poti splaviš''. Ali pa ''navodila kako se čimhitreje dol dat''. user posted image Mal karikiram, ampak takšne stvari gredo danes v promet in so moderne, ne pa tisti pravi pomen birme ki ima z materialnimi stvarmi tolko kot moja stara mama z jedrsko fiziko ali hladno fuzijo jeder.

Stvari pa se spreminjajo...ampak s tem vsi izgubljamo in dobimo en velik zlagan nič.
Če mene vprašaš, ji boš dala najlepše darilo ako boš dobra botra, ji stala ob strani v odraščanju in ji pošteno svetovala v odločitvah v življenju. Zato je biti ''botra'' čast in odgovornost ki jo nosiš celo življenje. Vsaj jaz tako vidim stvari, ampak jaz sem tako ''nazadnjaški in zaostali klerofašist ter uboga ovca z opranimi možgani''user posted image user posted image user posted image tako da me ne resno jemat user posted image


Tole je blo malce cinično, ampak tudi zelo dober nasvet notri. Upam da ga boš izluščila user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: birma
1.10.2007 15:38:07   
Nika v službi
Pri nas smo tudi krščansko vzgojeni in pomen birme doživljamo drugače, ampak vseeno se je kar težko izogniti "utripu časa".

Kakor koli že, lahko ti povem, kaj je moj mož podaril lani, ko je bil birmanski boter - zlat prstan (ker dekle nosi nakit, sicer nisem ravno pristaš zlata), eno knjigo ter eno res vredno nalivno pero (ker punca zna cenit te stvari).

Sicer pa tega, kar ti predlagaš, ne bi podarjala, se mi res ne zdi primerno. Prej bi organizirala izlet in kak ogled v lastni režiji - recimo bi jo odpeljala v Benetke, izlet in še druženje z botri. Da vložiš tudi sebe in svoj čas.
Benetke so zgolj primer, lahko je tudi kaj v Sloveniji ali pač kje drugje.

Nepolnoleten otrok za potovanje v tujino potrebuje dovoljenje staršev in spremljevalca, kolikor jaz vem....

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?