|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angelcare 2v1 ali posebej?
17.2.2011 12:02:07   
naja17
Torej ali je boljše kupit Angelcare 2 v 1 ali posebej zadevo za zaznavanje dihanja in posebej babyfon? Baje je ta zadeva precej glasna, al kako?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
17.2.2011 21:28:39   
almk
mi smo mel 2v1 in smo bili zelo zadovoljni...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
17.2.2011 21:39:18   
Anonimen
Pomoje je bolje imet eno zadevo, ki lahko opravi oboje. Itak lahko nastavis da je oboje ali pa samo eno ali drugo. Fino glasna je pa ta zadeva samo takrat, ko mora bit - tj. ko otrok neha dihat.

(odgovor članu almk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
17.2.2011 22:11:14   
naja17
Kaj pa cenovno? Saj nič ne prišparaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
17.2.2011 22:18:30   
Anonimen
Pomoje da ne.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
18.2.2011 6:45:28   
naja17
Ma sploh ne vem kaj naj... V bistvu sta se nama kolega ponudla, da bosta to kupla, k sta gledala seznam najinih nakupov. No in jest se po tem nisem več poglabljala. Pa me kliče in vpraša, če lahko posebej kupi in neki razlaga, da je to ful glasna zadeva itd. Zdej pa ne vem kaj naj, če gre pač za darilo, ne morem jaz določit kako in kaj, ampak če bi sama kupovala bi verjetno 2v1... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
18.2.2011 6:53:52   
lananai
Tudi mi imamo oboje skupaj in smo zelo zadovoljni. Ni nič glasno, razen če mora bit - ko otrok ne diha. Mi ga že eno leto uporabljamo samo kot varuško, plošče za zaznavanje dihanja pa čakajo naslednjega uporabnika. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
18.2.2011 7:14:45   
Anonimen
Naja mal poglej tole spletno stran: http://www.angelcare.si/kategorija/1239-otroske-varuske

Mi smo 2 leti nazaj kupili to ki je zdaj 114€ (takrat je bila 140€) in smo z njo zelo zadovoljni. Tista ki je pa sedaj 140€ je pa neka nadgradnja, samo jaz res nisem pogrešala tistih dodatnih možnosti. No najbrš jih pogrešeš šele ko se navadiš nanje user posted image
Nevem mogoče sta prijatelja mislia od ACja sam senzor kupit pa eno drugo poceni varuško ... nevem ... ugibam, ker se mi ne zdi ceneje, če oboje kupiš od AC in da je v ločenih aparatih.

Če te to tako grize in si se upičla v ta AC 2v1 pa povej prijateljem, da bi ti res tega 2v1 imela in da boš sama primaknila zraven kar njima zmanjka ... če sta vredu prijatla bosta itak razumela.

< Sporočilo je popravil Otika -- 18.2.2011 7:16:53 >

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
18.2.2011 10:29:38   
pasijonka
Hm, ne vem, zakaj naj bi bile ločene enote tišje od skupne??? Samo več naprav in kablov imaš, rabiš več vtičnic... brez veze. Če si želiš imeti oboje, je po moje edino smiselno imeti 2 v 1.
Kar se pa cen tiče, so pri nas ubrisani (kot še glede marsičesa drugega). Sama sem naročila najnovejši AngelCare 2 v 1 iz tujine za pol cene s poštnino vred.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
18.2.2011 11:12:06   
ledenka
mi smo imeli AC401 in smo bili zelo zadovoljni. glasen je samo, če imaš tako naštimano, da ves čas slišiš dogajanje, lahko ga imaš pa tako, da se vklopi ob zvoku.

po moje itak ne more bit ceneje, če imaš samo senzor in potem še (dober)babyfon posebej.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
18.2.2011 13:12:03   
jakipaki83
Mi imamo AC401. Glasen? Hja, če pozabiš ugasniti ko vzameš otroka ven (se nam je kar dogajalo user posted image ) in pa če neha dihati ( se nam HB ni nikoli zgodilo). Sicer pa ne razumem, kdaj naj bi bil glasen, če je 2v1 oz. kako je manj glasen, če sta samo plošči? Se pa strinjam z Otiko - pol funkcij 401 je BV. Uporabljaš itak samo zvok in plošče. Tista temperatura ni ravno natančna user posted image In ja, v Sloveniji je AC čisto predrag. Tudi mi smo ga naročili na spletu iz tujine in prihranili.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
21.2.2011 20:55:21   
takotako
Kje pa se da naročit?

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
22.2.2011 8:12:42   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: takotako

Kje pa se da naročit?



http://www.angelcare.si/

http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1298358696&sr=8-2

http://www.mimovrste.com/katalog/search.php?q=angelcare

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
22.2.2011 16:10:15   
Sasheen
no tudi jazz si bom kupila ac401...sem gledala še snuzo od ac pa mi nekak ni...pri nakupu iz tujine moraš biti pazljiv vsaj tako piše na strani www.angelcare.si ...jaz otroka ne bom imela v isti sobi, zato vem, da je tole super nakup, upam :)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
28.2.2011 9:22:00   
antoninap
Mi že okoli dva tedna uporabljamo AC401 in zelo mirno spimo user posted image Ni nič glasen, razen takrat, ko vzameš otroka ven in pozabiš zadevo ugasniti user posted image

Tudi mi smo ga naročili v tujini, preko amazon.co.uk in namesto 140€ plačali okoli 90€. Pri nas smo kupili samo še adapter za 3€, ker imajo v VB seveda drugačne vtičnice user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
1.3.2011 20:51:40   
Sasheen
a pa imate dve blazini ali smao eno...

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
8.3.2011 17:25:19   
naja17
Ok, zdej so mi to čudo dostavli in sicer ta novejši model, pa me samo zanima, k kao zahteva, da ima popolnoma ravno podlago, pod jogijem pa imamo letvice, a na to prime, al moram dat zdej še kako desko posebej delat user posted image

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
9.3.2011 17:35:07   
Paštetka
Mi smo imeli ravno podlago. Vibriranje se prenaša na ploščo preko jogija, tako, da med jogijem in ploščicami ne sme biti ničesar. Če pa mora biti spodaj gladko, pa ne bi vedela. Kaj pa če daš samo kakšno desko na letve približne velikosti, kot sta blazinici, toliko, da se blazinici ne poškodujeta?

user posted image Najboljše, da preveriš sama, če deluje, če je na letvah.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
9.3.2011 18:21:06   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ok, zdej so mi to čudo dostavli in sicer ta novejši model, pa me samo zanima, k kao zahteva, da ima popolnoma ravno podlago, pod jogijem pa imamo letvice, a na to prime, al moram dat zdej še kako desko posebej delat user posted image


Mi smo dali dve tanki plošči (iverko) v malo večji velikosti kot sta plošči od Angel care-a.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
13.3.2011 22:42:35   
antoninap
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ok, zdej so mi to čudo dostavli in sicer ta novejši model, pa me samo zanima, k kao zahteva, da ima popolnoma ravno podlago, pod jogijem pa imamo letvice, a na to prime, al moram dat zdej še kako desko posebej delat user posted image


Tudi mi smo si tolkli po glavi, kje za boga naj najdemo desko, pa se je mojemu porajala ideja in smo na koncu uporabili "deščico", ki je del okvirja za sliko ... leseni del za steklom, ki skupaj s sponkami drži sliko. Mi smo kupili okvir v Obiju, imajo jih pa tudi fotografi, pa kakšen večji spar/mercator. Je full poceni, mislim da je bil 3€, pa še velikosti lahko zbiraš in vzameš tako, ki ravno paše, pa kul je, ker ni predebelo in se ne čuti, ker mi imamo recimo zdaj košek in je čisto tanki jogi noter.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angelcare 2v1 ali posebej?
14.3.2011 9:14:02   
moni30
Mi imamo na letvicah, pa vse normalno deluje.

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?