|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naveličana
3.1.2008 10:06:47   
buči
No, danes sem dopolnila 35. teden in moram priznati, da sem že pošteno naveličana! user posted image  Imam takooooooo velik trebuh, dol mi vse pritiska, ko se mali obrne ali pa ne vem kaj počne notri, me že tako boli ... Hudo mi je, ker se s ta velikim sinom ne morem bog ve kaj igrati, ker sem res okorna in težko mobilna. Pa še strah me je bolečine, ne poroda. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Bi kar podpisala za - 2 tedna, da bi bilo kaj prej in hitro. res si želim, da bi hitro minilo! Kar kurja polt mi gre, ko se spomnim 9 ur v porodni pri prvem ob predhodnih 22 urah popadkov in nespečnosti.

Ali obstaja čarovnija? Ni mi treba odgovorit, le malo jamram!

user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naveličana
3.1.2008 10:08:50   
Lunca1
Buči saj bo kmalu za nami. user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naveličana
3.1.2008 10:10:25   
Taula
Nisem še tako daleč, tako da ne vem kako je.user posted image  Lahko rečem le, da bo kmalu za tabo in boš pestovala štručko.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naveličana
3.1.2008 10:10:30   
buči
kako daleč si pa ti?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naveličana
3.1.2008 10:12:40   
baguSka
Kar kurja polt mi gre, ko se spomnim 9 ur v porodni pri prvem ob predhodnih 22 urah popadkov in nespečnosti.


Ni nujno da bo tud zdej tko... :)) Mogoce pa bo tko, da se se zavedla ne bos, da ze pestvas v narocju!!user posted image  Moja mami je tud trikrat rodila... pa prav da je tazadn ze tko vn prletu..... da jo je samo prdnt prjel.... user posted image

Bos vidla da bo vse ok! Pa glih zadnjic sem se pogovarjala s prjatlco k je rodila... in ji je G rekla, da ce hoce pospesit porod, naj cimvec sexa!! In res je rodila mislim da 7 dni prej. ;)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naveličana
3.1.2008 10:16:41   
buči
Ko te bi moj mož slišal, bi bil najsrečnejši na svetu! Ker imam take bolečine v sramni kosti in spodnjem delu trebuha, se še pomislit ne upam na seks ... user posted image  Me tako boli, če kaj samo mimo pride, kaj šele noter ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naveličana
3.1.2008 10:18:03   
Estrella*
Buči, vem kako se počutiš, vendar žal ne moreš nič storiti. Preostane ti tle čakanje. Probaj se s čim zamotit, da ne boš več toliko razmišljala o tem.
Glede bolečine...saj vsak porod ni enak predhodnjemu. Mogoče pa le ne bo tako hudo. Glavo pokonci!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naveličana
3.1.2008 10:21:41   
špelin@
Joj, takole sem bila jaz naveličana v prvi nosečnosti user posted image  V tretji sem bila na srečo do zadnjega toliko zaposlena in gibčna (če odštejem obupno zatekanje nog user posted image ), da je šlo še prehitro user posted image
 
buči, saj bo, ti kar pojamraj, mogoče ti bo malo odleglo in se boš bolje počutila user posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naveličana
3.1.2008 10:28:44   
buči
Prav zanimivo je, da se sedaj v bistvu počutim bolje kot pri prvi nosečnosti. Ne boli me križ, ne matra me zgaga, bolje spim, nič nisem zatečena, nimam psihičnih izpadov (prej sem jokala 3 mesece skupaj, potem norela od veselja, itd). Tudi zdaj sem na bolniški, tako kot prej že 4 mesece in najbrž mi je tudi zato malo dolgčas. Pač ne hodim veliko naokoli, sama se ne upam na sprehod, ker me včasih res zagrabi taka bolečina, da se ne morem niti premakniti. So rekli, da je otrok zelo velik, da prehiteva za vsaj 2 tedna po velikosti. Žal je dan tako kratek, po temi mi pa ni za hodit naokrog. Tudi po hiši se mi ne da pospravljat. Mislim, da se bom morala naučit štikat ali pa kvačkat! user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naveličana
3.1.2008 11:56:57   
Netopirčy81
Jest mam pa v soboto PDP, pa sm že prov nestrpna. Zaenkrat me poroda še ni strah, vem pa, da bom drugače mislila, ko bom dejansko šla rodit. Sem mislila, da bo user posted image  kaj prej privekala, pa očitno še ne bouser posted image . Vsekakor še vedno upam, da bi blo do sobote kaj akcije oz. vsaj drug teden že...user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naveličana
3.1.2008 13:56:36   
urssyy
Saj bo bolje, tolaži s stem, da bo kmalu bolje, sicer pa 5 tednov tudi ni tako veliko kajne??Ponavadi so drugi porodi hitrejši, tak da strah na stran.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naveličana
3.1.2008 14:21:53   
TamaraJ
Še malo buči... Jaz, srečnica, sem bila prvič kot da mi nič ni. Porod me je presenetil 11 dni prej. Ponoči nekaj malega podobnega popadkom, potem pa uro in pol v porodni. Me je pa drugega poroda bolj strah. Pri prvem nisem kaj dosti razmišljala.. Si pa predstavljam, da ti gre pošteno na živce ta neokretnost in predvsem to, da se ne moreš posvetiti starejšemu otroku. Ampak držimo pesti, da se rodi kaj prej, ker je tako velik in predvsem, da ti ta čas čakanja hitro mine. 

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naveličana
3.1.2008 16:05:44   
obrigit
jaz sem se prijavla za ULTIVO novo blažilno sredstvo ki lajša bolečine in ima dobro lastnost ne pride do ploda ker se takoj razgradi pa se odpirat se ti pomaga.Dajo pa ti iglo v žilo in pol si s stiskanjem sama doziraš pa še tak je nareto da se ne moreš predozirat.Meni se zdi dobra zadevca ker me je fulllll strah.
Če pa se ne boš odločla pa ti želim čim lažji porod,jaz imam PDP 12.2.2008

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 16:24:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naveličana
3.1.2008 16:25:24   
buči
Kako je fino slišat, da je še koga vsaj malo strah. Ja, ultivo žal v LJ ne izvajajo, na epiduralno pa ne grem še enkrat. Bo že nekako ... Saj bo jutri že en dan manj!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu obrigit)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: naveličana
3.1.2008 16:30:23   
Anonimen
Ja, jaz sem tudi bila naveličana tega čakanja, bila sem teden dni po roku in končno se je pikec odločil, da zdaj je pa čas... Vedno bolj bližje si, vedno bolj čakaš.. Ne boj se poroda, oziroma bolečin, jaz na to sploh mislila nisem, nisem takšen tip, da bi razmišljala za vnaprej.. Ni nujno, da bo drugi porod težki, lahko, da bo lažji in brez hudih bolečin.. Srečno.. 

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: naveličana
3.1.2008 18:13:46   
lex
buči malo še pa bo vse za tabo, jaz sem bila 1 tud ful dolgo v porodni, drugič pa le 1 uro, vsedita se za mizo pa se tam kaj igrajta ali pa na postelji in kavču, pa na sprehode ne pozabi, on se lahko nalaufa po snegu in te nakepa,....

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: naveličana
3.1.2008 18:17:35   
Anonimen
Saj bo...čimprej :)).

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: naveličana
3.1.2008 21:05:07   
SuzanaKK
Jaz imam danes PDP in še nič ne kaže, da bo kaj. Sem še zaprta, krčev imam pa mali milijon, bolijo me medenične kosti in sramnica, tako da bi najraje do poroda kar ležala. Vem, kako se počutiš. Ni prijetno. Ampak bo vse pozabljeno, ko bomo v rokah držale svoje zakladeuser posted image .

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?