|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi znaki
21.11.2007 21:07:08   
didi26
haj!mene pa zanima,koliko časa še imaš do poroda ko se ti povesi trebuh?mislim koliko dni ali tednov?mal je čudno vprašanje, in upam da mi boste vseeno odgovorile!moja svakinja je šla že drugi dan,ampak mene zanima zato ker imama dvojčke in sem v 33tednu.povesil s mi je že trebuh včeraj.hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi znaki
21.11.2007 22:09:25   
*erika*
meni se je trbuh spustil v porodni,tko da ni vse odvisno spuscanja trbuha,enim se spusti prej,enim se ne spet drugim se dan prej.tko da nc se ne sekirat da zdej ko se ti je trebuh spustl da lahko samo se cakas,uzivej se naprej v nosecnosti in lahek porod ti zelim

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu didi26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi znaki
21.11.2007 22:10:41   
emaa
Meni se ni, pa sem rodila dvojčke, porod se je začel s spontanim razpokom mehurja. Je pa res, da moj trebuh se ni imel kam spustit. 

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi znaki
21.11.2007 23:04:00   
bina30
Jaz sem sedaj v 38t in me ful zanima kako to izgleda???? A se ful čuti razlika, ko se trebuh spusti?user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?