|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obiski v P
8.12.2007 11:13:37   
Anonimen
Mene zanima, kdo je vas vse prišel obiskat v P, ko ste rodile? K meni je prvič hodil novopečeni očka, prišli sta dve kolegici za pol ure, ki sta iz Lj, pa babca in teta, ki dela v KC, ti dve predvsem dopoldne, ko ni obiskov, kar je bilo sploh fajn.
Starše sem pa prosila, da naj ne hodijo in enako bo drugič. In to me malo žuli, ker vem, da je moja mami malo užaljena.Čeprav se dobro razumemo, je meni pomembno, da sem imela čimbolj mir, da smo bili sami skupaj, kot družina. A se vam zdi nesramno, če se nekdo ponuja, da te bo prišel obiskat, če se mu vljudno poveš, da ti obiski v P ne pašejo. Vem, da bom tudi vsa hormonska in bi obe z mami jokali,... Uf, dilema.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obiski v P
8.12.2007 11:20:22   
Anonimen
Meni je bilo pa taaaakooo dolgčas v porodnišnici.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obiski v P
8.12.2007 11:41:52   
dulcinea
Jst bi pa staršem dovolila, drugi naj mi dajo pa mir.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obiski v P
8.12.2007 11:46:01   
Blejka26
ja tud jaz bi dala na prvo mesto starše..veselijo se svojih vnučkov prav tako kot se ti veseliš otroka.če si utrujena,potem odpovej ostale obiske..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obiski v P
8.12.2007 11:49:09   
benika
Jaz se tudi strinjam s predhodnicami. Mislim, da je kar prav, da stari starši pridejo pogledat svojega vnučka ali vnukinjo.

Tudi k meni so prišli novopečeni očka, moji ter njegovi starši ter najini sestri. Drugače mi je bilo pa v P blazno dolgčas in sem bila vesela vsakega obiska.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obiski v P
8.12.2007 11:49:10   
lana38
Tudi jaz mislim, da imajo starši prednost pred kolegicami, čeprav so tam samo pol ure. Moj user posted image  je zelo dosti jokal že v P, ker je imel krče. Mi je prav pasalo, da je nekdo prišel in ga malo nosil, da sem lahko legla. DRugače sem ga sama nosila, dokler niso prišli obiski.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obiski v P
8.12.2007 12:02:20   
Naja30
Meni je tudi čudno, da kolegici sta lahko prišli, starši pa ne user posted image  Sama sem komaj čakala, da pridejo pogledat vnukinjo. Prišli so še seveda možek, pa tudi dve prijateljici in en kolega s punco, ki sta me res ful presenetila in sestrična z možem. Drugi pa ne. Preveč tudi meni ni pasalo, to je bilo ravno dovolj.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obiski v P
8.12.2007 12:42:01   
marita
starši in partner naj pridejo, ostali pa ne, če pač ne želiš. Da daš prednost prijateljicama pred tvojo mami, mi je pa čudno.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obiski v P
8.12.2007 13:05:03   
Anonimen
Ma, saj mogoče sem narobe napisala, ampak prijateljici sta prišli za pol ure. Tudi njih nisem vabila, ne da bi njiju vabila, mami pa prepovedala, Meni je pomembno samo to, da pride očka.
Oboji starši so pa potem prišli gledat vnuka, takoj ko smo prišli domov.
Mogoče imate pa prav in bom mami res povabila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obiski v P
8.12.2007 13:13:11   
OliveOyl
Jaz sem jim že takoj povedala,da ne rabim nobenih obiskov,
prišel je moj,mami pa tašča,
ta drugič pa še tamal-1x in njegova sestra.
Men je čist brezveze,da se v tisto malo sobo,k vsaki porodnici,
nabije pet ljudi,po možnosti še fajn kašlajo in kihajo.user posted image
Boga,saj nismo na razstavi!Bodo že pol pršli na obisk,al pa če še takrat ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obiski v P
8.12.2007 13:25:17   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Jst bi pa staršem dovolila, drugi naj mi dajo pa mir.

se podpišem ,rajši prijateljice spustim


_____________________________



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obiski v P
8.12.2007 13:56:20   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

ja tud jaz bi dala na prvo mesto starše..veselijo se svojih vnučkov prav tako kot se ti veseliš otroka.če si utrujena,potem odpovej ostale obiske..


Se podpišem pod tole.

Vsi ostali lahko pridejo kasneje domov, starši pa so bili dobrodošli, ker vem kako težko so čakali vnučke.



(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obiski v P
8.12.2007 14:02:11   
Anonimen
Ja, meni se zdi zelo grdo, da mami rečeš, naj ne pride na obisk v porodnišnico, če se sicer dobro razumete. Zelo grdo.

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
8.12.2007 14:16:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obiski v P
8.12.2007 14:30:36   
K_a_t_j_a
To je pa res čudno, da staršem ne dovoliš, da pridejo pogledat vnučka oz. vnukinjo. user posted image Raje povabim starše kot prijatelje.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obiski v P
8.12.2007 14:45:12   
kofetek2010
Meni pa je 100x boljše, če pridejo v porodnišnico in so tam pol ure do eno uro. Jih ni treba nič pedenat. user posted image

Če pa pridejo domov pa ni ne konca ne kraja vsem tem obiskom. Pri nas so si pri ta prvem kar kljuko podajali. In non stop sem delala neke narezke, stregla pijačo....

Pri tadrugi sem jih pa že v porodnišnici odpravila in smo imeli mesec dni mir pri hiši. user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obiski v P
8.12.2007 15:13:29   
Anonimen
Midva z možem sva vse lepo prosila naj v P ne hodijo in to tudi najine starše. In tudi njim se je zdela najina prošnja razumna. Mogoče sem že po naravi takšna, da v določenih momentih rabim mir, in to zame rojstvo in tisti čas po njem vsekakor je. Oboji starši so vnuka prvič videli, ko sva ga prenesla iz P domov. Drugič (ko bo) bova ravnala enako.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obiski v P
8.12.2007 18:41:52   
Anonimen
Meni se zdi nevljudno, da ljudje ne vprašajo če lahko pridejo v P in kar pridejo.
To se je zgodilo meni in mi ni bilo v redu. user posted image user posted image user posted image user posted image  pa še taki ljudje, ki sem jih vidla drugič v življenju.
Naj se najavijo in pridejo domov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obiski v P
8.12.2007 18:47:37   
Anonimen
Ko bom jaz na tem, bom sprejela samo starše in sorodstvo, za katero vem, da si želijo obiska. Ker sem nekako v centru pozornosti že lep čas, kdaj bomo imeli user posted image . In zdaj ko sem user posted image , sem kar naprej na telefonu in poročam za vsak mesec posebej, kako se počutim in ostale zadeve. user posted image  In mi kar paše.

Prijatelji pa odpadejo. Užaljenost gor ali dol.

Sicer je pa tako ali tako težko za vse, ker časa itak zmanjka za obiske.
Mam srečo za take majhne vezice izven časa obiskov.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obiski v P
8.12.2007 21:07:49   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, meni se zdi zelo grdo, da mami rečeš, naj ne pride na obisk v porodnišnico, če se sicer dobro razumete. Zelo grdo.


Se strinjam...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obiski v P
8.12.2007 21:12:01   
Anonimen
"Naroči" si take obiske za katere si prepričana, da bodo blagodejno vplivali na tvoje počutje :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obiski v P
8.12.2007 21:15:05   
Anonimen
Prvi dan: moj partner
Drugi dan: moj partner + moji starši + moja sestra
Tretji dan: moj partner + njegovi starši + njegova sestra
Četrti dan: moj partner
Peti dan: moj partner

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obiski v P
8.12.2007 21:49:37   
taška30
Ja, zgleda da smo ful različni. Meni se to, da pridejo oboji starši zdi nekaj najbolj normalnega in lepega. Pa saj obiski trajajo 3 ure, pa recimo starši so tam pol do ene ure, ostalo samo mož.
Ja, meni so vsi obiski pasali, bi jih imela še več, pa že zaradi cimerc ne moreš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obiski v P
8.12.2007 22:04:47   
taška30
Pa še tole sem hotela: jaz se v takih primerih vedno vprašam, kako bi se jaz počutila na njenem mestu. Torej, da bi mi moja hčerka, za katero bi cel njen porod trepetala in se bala in držala pesti in bila potem neizmerno vesela zanjo in za vnučka, rekla, da mi tri dni ne dovoli k sebi niti za 5 minut, da ju oba vidim in objamem.
No, jaz bi bila fuuul žalostna.user posted image
Je pa odvisno kakšen odnos imata drugače.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obiski v P
12.12.2007 17:52:14   
Bajsa
Jaz pa mislim, da glede na to, da če je vse v redu si v porodnišnici samo 3 dni, je res brez veze da hodijo cela žlahta in še vsi prijatli. Jaz sem sicer izrazla željo, da bi bil ob meni samo moj user posted image , pa če bi blo res nujno naj prideta še tašča in tast, moja mami in sestra. To je pa to. Ampak so mi dali jasno vedet, da se mojih želja ne bo upoštevalo. Itak živimo skupaj s taščo in tastom, pa tudi svak in njegova družina so takoj zraven, tako da mi je v bistvu bolj pomembno, da bi prišla moja mami in sestra, kako pa tast in tašča. Pa tud prvi mesec najrajš nebi imela ne vem kolk obiskov, no vsaj tok časa, da pridemo mal k sebi in da se navadimo en na drugega. Pa še prostora imamo zelo zelo malo, tako da bi se sam stiskal.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?