|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev 30 tednov
11.1.2008 17:59:50   
Anay
Javljam se vam iz porodnišnice. sprejeta sem bila v sredo ker sem zelo krvavekla in so me že pripravili na crski rez oz. porod. Na srečo se je krvavitev ustavila in sedaj ležim v sobi.user posted image V 28 tednu mi je odletel čep in sem bila na Magnesolu in Boscopanu. v sredo pa se mi je ulila kri. Moja ginekologinja mi je dejala, da imam zmehčan vrat, tukaj pa so mi rekli, da mi odstopa posteljica. Tu pa imam vprašanje. kako je možno, da mi odstopa, če sem krvavela ven iz nožnice in ne v maternico? Ne znam si razložit. A je mela katera enake izkušnje zanima  me kaj me čaka. user posted image A Bom kle do konca poroda al bom šla lahko domov ker ne krvavim več?

Inekciji za plučka sem že dobila.

anay
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 18:34:32   
Anonimen
Pozdravljena.

Najprej lep pozdrav v porodnišnico- upam, da ti je vsaj udobno. Tvoj otrok je težak že čez kilogram, in mislim, da ima dobre možnosti preživetja v primeru, da se rodi prečasno. Če ti odstopa postteljica je normalno, da si krvavela iz nožnice. Mislim, da je zate in za otroka najboljše, da do poroda počivaš, da boš nosečnost pripeljala čim dalje. Zdravniki ti bodo znali še več povedati. In nekatere punce na RR tudi.

Vse dobro ti želim.user posted image

Objem,
aspirinčica

(odgovor članu Anay)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 18:42:58   
san
jaz nimam izkušenj, ti pa vseeno želim vse dobro in svetujem, da si do poroda kar v P, da ne bi prišlo do komplikacijuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 18:47:50   
Anay
A je res, da ima več možnosti za preživetje sedaj do 32 tedna kot potem  v 8. mesecu nosečnosti, se pravi od 33- 36 tedna? 

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 18:52:04   
Anonimen
Res se je včasih o tem govorilo, samo jaz temu ne vrjamem.

Razvoj svojega otroka lahko pogledaš tukaj.

Kako se počutiš?

(odgovor članu Anay)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 18:55:35   
Anay
danes že bolje v sredo pa sem bila praktično že v porodni sobi, obrita, s kanalom v roki in pripravljena na carski rez. blo je res grozno. Hvala bogu se je krvavite ustavila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 19:23:57   
Aurea
Anay, vem, da ti je zdajle težko, ampak misli pozitivno, tudi tvoj otroček je borec! Če se je krvavitev ustavila je to že dober znak,  zaupaj zdravniškemu osebju in čimveč počivaj.
Držim pesti, da se izteče najbolje!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 19:28:31   
Anonimen
Čekiraj še malo po teh straneh, za več informacij:

user posted image user posted image user posted image

A imaš prenosnika, da nam lahko pišeš?

(odgovor članu Anay)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 19:39:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anay

A je res, da ima več možnosti za preživetje sedaj do 32 tedna kot potem  v 8. mesecu nosečnosti, se pravi od 33- 36 tedna? 


Jaz še tega nisem nikoli slišala. Vsak dan dalje je dojenček v trebuhu večje ima možnosti za preživetje (kolkor jaz vem).

(odgovor članu Anay)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 19:40:08   
Anonimen
Aja, pa še enouser posted image za srečo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 20:24:47   
Anay
Hvala vam vsem za podporo. res se zadnje čase manj oglašam ker imam doma še enega razgrajača ki sedaj ne razume zakaj mora ostati z očkom sam doma, ampak vsem se res zahvaljujem za spodbudne besede.

Ja mam prenosnega za čez vikend tako da moram izkoristit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 21:08:24   
Naja30
Nimam konkretnega odgovora zate, ti pa želim, da se vse dobro izteče! user posted image

(odgovor članu Anay)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krvavitev 30 tednov
11.1.2008 21:47:19   
Janeja
Anay, verjamem, da je bil tole šok zate ampak glede na to, da se je krvavitev ustavila imaš sigurno veliko možnosti, da s tvojo pikico v trebuščku zdržita še nekaj tednov. Seveda pa moraš počivat! Sedaj naj ti ne bo važno nič drugega kot tvoj otroček, ki raste v tebi.

Otrok pri 30 tednih ima že kar lepe možnosti za preživetje brez posledic prehitrega rojstva. Definitivno pa ima dosti boljše par tednov kasneje. Poznam kar nekaj mamic, ki so rodile v 34. - 35. tednu in so porodnišnico z zdravim otročkom zapustile že 10 - 14 dni po porodu. Po 37 tednu pa otrok itak ni več nedonošenček in je popolnoma razvit in pripravljen za samostojno življenje.

Vem, da ti je težko ko razmišljaš o tem, da boš še npr. dva meseca ležala v bolnici, doma pa te čaka tvoj prvi razgrajač. Ampak verjemi mi, da ti bo dosti lažje tako, kot pa da rodiš in si v bolnici ob inkubatorju in nemočno gledaš svojega otročka, ki za življenje potrebuje še ogromno zdravniške pomoči, ... Jaz sem rodila v 24t in vem kako je to.

Zdrži, počivaj in predvsem misli pozitivno Verjemi, da vama bo uspelo še par tednov počivat skupaj, potem pa bosta po porodu lepo odšla domov, ne pa na oddelek intenzivne. Drižm pesti!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?