|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet Kiddy
11.1.2005 12:10:49   
Anonimen
Zdaj pa ne vem. V Arielu so mi rekli, da Kiddy nima naklona - kako je zdaj s tem? Ali otrok lahko v njem spi ali ne?

Ali se ga splača kupit, četudi nimaš isofixa v avtu? Sprašujem zato, ker sem brala na neki slovenski spletni strani, da se baje ne da dobro integrirat v vsak avto.

Kaj menite tiste, ki isofixa ne uporabljate?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet Kiddy
11.1.2005 14:41:27   
Ro-La
Kiddy nima isofixa, Lanej pa vedno brez problema v avtu zaspi;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet Kiddy
11.1.2005 17:09:49   
Anonimen
Po domače: dva hakla, da lahko sedež pritrdiš na karoserijo avta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet Kiddy
11.1.2005 17:36:00   
frutka_
Jaz imam Romer in se naklon spreminja. Ne vem kako bi spal, če mu ne bi šlo nastaviti hrbtnega dela. Sploh v začetku uporabe, zdaj ko je še manjši. Poleg tega sem brala, in tudi prijazne prodajalke v BC, so mi rekle, da avtosedeži,ki so namnenjeni od 13-36kg (ali koliko že) niso najvarnejši, ker ne morejo v varnosti ustrezati v vseh obdobjih. Torej sedež ne more biti enako varen pri 6-ih meseci ter še kasneje ko je večji. Ne vem...Glede spanja v avtu pa ti priporočam, da ima naklon, je bolj komot, ker sede spiš tudi ti težko!

Isofix sedeži pa so svinjsko dragi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet Kiddy
11.1.2005 19:30:06   
Seven*
Kiddy ima naklon. Sem morala prodajalke malo poducit, ker niso vedele tega. In se vec, Kiddy ima enega izmed najvecjih naklonov za spanje. Ostali imajo mogoce par cm, tukaj se pa kar pozna. Jakob spi v njem kot bubica. Dober nakup iz moje strani, Jakob je pa tudi zadovoljen. Se moja mama je bila navdusena, je rekla da ze izgleda strasansko varno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet Kiddy
11.1.2005 20:34:20   
Anonimen
Frutka, a ti imaš avtosedež od 0-18 kg? Tega so mi namreč v BC odsvetovali, ko sem gledala še lupinice, češ da niso dobri, ker niso prilagojeni niti tistim malim niti tistim večjim... ampak zlati sredini.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet Kiddy
11.1.2005 20:42:39   
KIRA
a mi lahko katera tole z isofiksom razloži? kako se to pritrdi in v katere avte paše - a kar v vse povprek ali mora avto tudiimeti kake "posebne" lastnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet Kiddy
11.1.2005 22:08:15   
atis
:bravo:frutka, malo si oglej strani na katerih so napisani testi avtosedežev in boš videla, da čeprav prodajalke govorijo nekaj, kiddy je na samem vrhu, sploh pa je prvi v varnost pri sedežih od 9-36 kg.KIDDY je zakon!!!!:bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet Kiddy
11.1.2005 22:53:21   
frutka_
Neeee, mi upoabljamo avtosedež od 9-18kg, Romer King. Prej smo imeli lupinico ampak je premajhna zaradi vseh oblačil zdaj pozimi in smo prešli na večjega.
Skutica morda je res prodajalka mislila to skupino sedežev, ne vem, morda se nisva razumeli.

Kje si bila danes? Dobro da te nisem v mestu čakala...hihihi!Še zdaj bi stala tam!

Atis nisem si ogledala testov za Kiddy-ja ampak so me opozorili, da morda ni najbolj varen takšen sedež (ne mislim Kiddy-ja ampak na splošno to skupina sedežev) v vseh pogledih na vseh starostnih stopnjah. Brez zamere ampak takšne so moje informacije.Vsaka mamica pa naredi po svoji presoji.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet Kiddy
11.1.2005 22:57:55   
frutka_
Kira, avtomobil mora imeti v zadnjih sedežih priključke za pritrditev. Če te priključke ima (imajo vsi novejši avtomobili) potem lahko poseben avtosedež priključiš na ta sistema, ki je dosti varnejši.So pa npr. avtosedeži od Romerja dragi kot hudič, ker stanejo okrog 80.000!!!"Navadni" avtosedež pa okrog 40.000, govorim za Romer-ja.
Morda poglje v manualna navodila svojega avtomobila kjer je gotovo napisano ali ta sistem ima ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spet Kiddy
11.1.2005 23:01:09   
KIRA
pojma nimam če to kje piše. daewoo nubira 1.6 sx. če ti to kaj pove. a se to kako da videt - mislim, če sedeže naprej nagnem - kajmoram gledat?
sicer pa ti najbrž govoriš o ricarojevih sedežih. ti so tako dragi. ampak so ricaro nasploh profesionalni sedeži - za šport in rallye. tak da so otroški najbrž tudi dobri. ampak daleč izven mojega cenovnega razreda. tolko ne bom mogla prišparat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spet Kiddy
11.1.2005 23:05:27   
frutka_
Ricaro????Never heard???Romer Britax mislim!
Isofix so hakli (točno tako kot je skutica napisala) in na njih se fiksira sedežek. Upam, da sem kaj pomagala.

Morda pa je to odvisno tudi od dodatne opreme. Najboljše da kakega moškega vprašava...kdorkoli???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spet Kiddy
11.1.2005 23:08:24   
KIRA
ma bom probala našega naštimat, naj v papirje pogleda pa pod sedeže. ampak dvomim da bo znal. če sploh ve kaj je isofix. mu bom razložila.

ricaro je pa zlo znana znamka. kako to da še nisi čula? če kaj gledaš oddaje o tjuningih avtov, vedno kake take znamke omenjajo - kadar montirajo športne sedeže. ricaro je skoraj zakon pri njh. ampak drag.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spet Kiddy
11.1.2005 23:09:47   
KIRA
punce, zdaj pa moram it, ker mi spanja manjka. saj se bomo jutri kaj brale, pa vam kaj več o tjuningih tudi povem, če kero zanima.
nočko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Spet Kiddy
11.1.2005 23:12:26   
frutka_
Ricaro????Pojma nimam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Spet Kiddy
11.1.2005 23:19:58   
KIRA
no, saj pravilno se pravi recaro. ricaro se izgovori, vsaj tak ose sliši.
v sončku imajo enega na sliki, ampak bolj enostavno varianto. je pa zanimivo, da je nisem najdla v nobenem testu sedežev.

Koda: Recaro
Naziv: Varnostni avtosedež Start Pro
Cena: 87.990,00 SIT

zdaj pa res moram it spat. se jutri kaj beremo. nočko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Spet Kiddy
12.1.2005 10:12:59   
KIRA
ej punce - zaradi cene sem vam skopirala en link - pa si lahko sedež malo pogledate. jaz sem vedno bolj mnenja, da si bom tegale kupila.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=47673&item=3774963554&rd=1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Spet Kiddy
12.1.2005 10:44:01   
Anonimen
Kira in Vikica, poglej na zadnji sedež avtomobila in sicer na tistega diagonalno od voznika. Če ima tvoj avto isofix, ga ima tam 100%. Če se da spodnji del sedeža dvignit (brez hrbtnega dela), ga dvigni in poglej, če vidiš na karoseriji na vsaki strani dva hakla, na katera bi lahko kaj privezala. To boš takoj opazila.

Aja, glede papirjev - v vseh naših navodilih piše, da ima fiesta isofix, samo v našem avtomobilu ga pa ni niti spredaj, niti zadaj.

rrjuhmp555555555 > 812846t5z7 b zQ13EEG89U21W12344JKHXXXXXXXXXXXXY WDU UM NNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

To pa naš David pravi o stari jajčki. Očitno bomo morali hitro kupit nov avtosedež. :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Spet Kiddy
12.1.2005 10:47:17   
KIRA
huhu, je pa brihten fant.:bravo::)-:)-:)-:)-
v avto bom pa pogledala. se pravi da isofiks mora bit tam, kjer jaz zdaj sedim zadaj.
to je spet ena zadeva, o kateri si ni premišljuješ, dokler je ne rabiš. drgač bi to upoštevala že pri nakupu avta.
pri zadnjem sedežu se da podret naslonjalo naprej, da imam pol večji prtljažnik - če se pa sedež tudi da dvignit, pa ne vem. ga bom probala razmetat.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Spet Kiddy
12.1.2005 15:46:56   
KIRA
hvala jani. mojega avta ni na seznamu. daewoo nobira 1.6 sx. bom pa za vsak slučaj veeno pogledala ob priliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Spet Kiddy
12.1.2005 20:03:07   
Anja167
Hoj!
Jaz imam pa v zvezi s Kiddyjem eno vprašanje. Namreč, potem ko je otrok večji, se sedež raztegne (zviša) in s tem na mestu, kjer se spodnji in zgornji del sicer pred tem stikata, ostaneta samo dve jekleni palici, vmes pa prazen prostor. Ali je to res varno? V Arielu nam je prodajalka rekla, da ima otrok trdno hrbteničko, ampak meni se zdi, da bi se pri trku tam lahko kar prelomil. Kaj menite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Spet Kiddy
12.1.2005 21:26:39   
Anonimen
Hm... Anja, dobro vprašanje, sploh pomislila nisem na to. Misliš, da tega na ADAC testih niso upoštevali?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Spet Kiddy
13.1.2005 19:46:04   
Anja167
Ne vem, saj mogoče so. Ampak lutka je kutka, otrok je pa otrok. :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?