|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fluorove tabletke in alergija na mleko
10.12.2007 11:52:13   
Anonimen
Ali je katera mamica otroku alergičnemu na mleko dajala te tabletke? Nam jih je priporočila otroška zobozdravnica, ko je bila mala stara okrog 15 m. Je rekla, da bi blo fino, da bi jih jemala, še posebej ker je alergična na mleko. Takrat jih nisem vzela, danes pa sem jih dobila pri pediatru. In kaj ugotovim, da je notri laktozauser posted image  Kako lahko zobozdravnik nekaj takega priporoča otroku, ki je alergičen na mlekouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fluorove tabletke in alergija na mleko
10.12.2007 12:40:01   
Anonimen
Bom drugače vprašala: ali ste pri zdravniku dobile te tabletke (kljub alergiji)?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fluorove tabletke in alergija na mleko
10.12.2007 12:53:01   
annie17
Ja, mi smo jih. Sploh nisem bila pozorna, da vsebuje laktozo. Sploh ne vem, kako sem lahko spregledala. Nam že AD3 niso bile naklonjene, mamo pikice non stop, pa mi je rekla pediatrinja, da nekaj pikic že ni tako grozno v primerjavi, kako pomembni so ti vitamini. Tak, da je čist možno, da so tudi te tabletke taaaaaaaaaaaako zelo pomembne!

Tudi mene zanima več o tem...če ima kdo izkušnje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fluorove tabletke in alergija na mleko
12.12.2007 11:13:21   
rose
v našem zd pa fluorovih tabletk sploh ne dajejo. ne samo alergikom, noben otroček jih ne dobi. ne vem že zakaj user posted image

(odgovor članu annie17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fluorove tabletke in alergija na mleko
21.12.2007 20:55:07   
lunca2
tudi mi smo dobile te tabletke pa je tudi naš user posted image alergičen na kravje mleko. Star pa je 6 mesecev.

Pediatrinja nam je rekla, da nekateri zobozdravniki svetujejo te tabletke, nekateri pa ne in da naj se sama odločim ali mu jih bom dajala ali ne.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fluorove tabletke in alergija na mleko
2.1.2008 21:21:09   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: lunca2

tudi mi smo dobile te tabletke pa je tudi naš user posted image alergičen na kravje mleko. Star pa je 6 mesecev.

Pediatrinja nam je rekla, da nekateri zobozdravniki svetujejo te tabletke, nekateri pa ne in da naj se sama odločim ali mu jih bom dajala ali ne.


Nasa je enako rekla...Da jih ona in pediatri na splosno priporocajo, zobarji pa eni tako, eni tako...naj se sama odlocim...Laktoze pa ni omenjala..user posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?