|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 8:41:41   
Rosi*
Kateri kamp izbrati. Gremo z 4 in 2-letnikom. Imamo veliki šotor, radi bi imeli šotor v senci, rezervirati pa ne mislimo.

A predlaga kateri/a kateri drugi kamp? Lahko je manjši, željene so igrala za otroke. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 10:23:00   
asyka
Mi smo z družino hodili v Straško, res lepo urejen kamp, wc-ji zelo čisti. Plaža z majhnimi kamenčki. Meni je bilo zelo všečno. Ponavadi smo mi najemali mobilne hiške, ampak če imam prav v spominu tudi za šotoriste ni problema. Če bote želeli parcelo z vodo potem je mogoče vseeno fino predhodno rezervirati.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 13:45:19   
Rosi*
Kakšna je pa voda v Strašku, a je trava takoj ko greš v vodo?

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 14:39:27   
aelail
jaz sem tudi za Straško.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 14:43:48   
ajataja
Smo bili v Strašku in smo bili zadovoljni,sicer v mobilni hišici,ampak celoten kamp nam je bil všeč.Pa ni trave takoj ko prideš v vodo,vsaj tri leta nazaj je ni bilo.

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 14:45:21   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

Kakšna je pa voda v Strašku, a je trava takoj ko greš v vodo?


Ni trave. So pa kamni. Na obali naveženi lepi kamenčki, nekaj metrov v morju malo grši kamni - skratka ne za postopat in uživat, v glabji vodi (odraslim nekako od pasu navzgor) pa mivka. Mi gremo tja že 3. leto zapored. Vsi uživamo. Je pa res, da nimamo dopusta tipa (non-stop v vodi in se igrat v vodi) - mi gremo v vodo, se naplavamo in gremo ven. Zato nas neprijetna podlaga v plitvi vodi ne moti. Se pa 1-2x v tednu zapeljemo do Metajne (cca 20 min) - tam je pa super voda za igranje v vodi - samo šele proti večeru, ker ni nič sence.

Skratka - Straško super zaradi sence, igrišča ob hiškah (mi gremo v hiško), kamenčkov, kopanja - za čofotaje in igro v vodi pa ni primeren.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 14:57:38   
DeVilla
Straško je meni ful lep kamp! user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
12.6.2013 23:47:40   
mamica 2008
kamp strasko je ful vredi.smo bili lani z 3.5leta starim otrokom in je bili super.smo sicer stanovali v hotelu v zubovicima,je pa to blizi,pac z avtom.tudi zubovici in metajna so super,sploh pa za igranje v vodi.so drobni kamencki in pesek v zubovicima in drobni kamencki v metajni.skratka mi se bomo vsekakor vrnili tja-je blo enkratno.user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
13.6.2013 8:31:25   
asyka
Kolikor se jaz spomnim trave ni bilo v vodi... Smo pa hodili na eno plažo, kjer je dovoljeno za pse in tam je bil lep dostop v vodo s kamenčki. Mi smo tja hodili zaradi psa, ampak je bilo tudi nam bolj všeč tam.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu mamica 2008)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
13.6.2013 10:23:09   
anit6
Mi smo bolj za Kamp Solaris. Vse na novo urejeno, okolica, sprehajalne poti, WC,...itd. Veliko igral! Zelo lepo nam je bilo tam.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
28.6.2013 13:36:51   
hedviga
No, mi smo ravno z morja, iz Straškota. Po priporočilu smo bili prvič, v mobilni hišici in nam je bilo full všeč.
kemp je res urejen, zdajle še posebaj zelen, ni bilo še gužve, cena ok, morje čisto, nobene trave. Meni je bilo všeč, ker smo imeli blizu do plaže in ni bilo neke strašne organizacije-smo šli ko se nam je šlo. Sicer smo se tudi s kolesom okol vozili pa na koncu ugotovili, da nam je v kempu najbolj ustrezalo. Tako, da bomo sto% še šlči. Edino ful komarjev je bilo, ampak so jih zaplinili ravno ko smo odhajali.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
28.6.2013 13:44:05   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: anit6

Mi smo bolj za Kamp Solaris. Vse na novo urejeno, okolica, sprehajalne poti, WC,...itd. Veliko igral! Zelo lepo nam je bilo tam.


Kako je pa kaj gužva? Me skrbi, da pridem dol samo zaradi tega kampa, pa da me na rampi obrnejo, ker ni prostora (to se nam zadnja leta rado dogaja v Istri).

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamp Straško ali kamp Solaris
29.6.2013 22:11:44   
voznikvozniku
Kar se tiče kampa Straško lahko računaš, da je večina dobrih parcel od 15.7. do 20.8. že zasedenih. Gornji del kampa je sicer še neparceliran, tako da je za šotor tam še možno najti kakšen dober senčen in dokaj raven prostor. So pa letos v Straškem navozili nekaj peska na samo plažo, tako da je vstop v morje še lažji: http://www.avtokampi.si/kamp/2/41/Strasko/

Glede kampa Solaris gre pa tukaj bolj za turistično naselje hotelov, apartmajev in zraven je tudi kamp. Celotno območje naselja je zelo veliko in lani so na vseh prostih delih postavili še agencijske mobilne hišice. Mogoče sta otroka še malce premajhna za Solaris, ker imajo tam res super atrakcije npr. gusarsko ladjo, doživljajski mini golf in kot ravno berem so te dni odprli tudi nov vodni park: http://www.avtokampi.si/novica/2/949/Solaris

tako da vam za letos priporočam Straško...kakšno leto kasneje pa še Solaris :)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?