|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   corn flakes
30.1.2008 8:14:54   
nerka
a dajate vasim malckom ze corn flakes.. jst sm jih vcerej kupila od nature, k se mi je zazdel da sm tle ze vidla to temo, pa hocm nekej prebrat pa ne najdem.. zdele pa sm v dvomih a mu to lahko dam al ne.. star je 8 mes...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: corn flakes
30.1.2008 9:05:42   
katra55
Ja lahko jih daš.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: corn flakes
30.1.2008 19:58:52   
Paštetka
seveda user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: corn flakes
2.2.2008 14:57:00   
jaša2
da še jazdodam eno vprašanje tu, ker do sedaj ploh nisem pomislila na corn flakes, mi sploh ni prišlo napamet, da bi ji to tud lahk ponudla.a potemtakem ga pripraviš čistnormalno oz. zmehčaš v adaptiranem mleku? pa če otrok še nima zobk?

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: corn flakes
2.2.2008 16:41:34   
katra55
Zmehčaš ga v adaptiranem mleku, če pa še nima zob pa potem pretlačiš z vilico.
Lahko pa skuhaš kar polento na adaptiranem mleku in je še boljše.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: corn flakes
15.2.2008 21:27:39   
barby26
hm!Večkrat sem že prebrala,kako to in ono skuhaš na adaptiranem mleku,pa tega ne razumem,ker baje se adaptirano mleko nikakor ne sme kuhat,ampak je največja dovoljena vročina 50stopinj,ker baje tako ali tako izgubi vse kar je dobrega v njem,če se pregrejeuser posted image !Ravno tako kot med ki ga moraš dati v ne prevroč čaj,da ohrani vse vitamine.Res ne vem več,kaj je prav!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: corn flakes
15.2.2008 21:45:56   
Pikca
kolikor jaz vem, adaptiranega mleka ne smeš kuhati. jaz skuham polento na vodi precej gosto, ohladim in dodam adaptirano mleko.

(odgovor članu barby26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: corn flakes
15.2.2008 22:27:27   
andie
Js sem ji pred 3 dnevi začela dajat corn flakes in je ČIST NAVDUŠENA, nikol še ni tolk pojedla naenkrat ko tega.
Stara je 10mes, če nima zobkov. Js ji dam corn flakes v vroče mleko novalac2, vse skupaj pa v magic bullet, da pride taka fina gosta kašica.
Čist sm navdušena, da smo odkril tako papico, ki jo ma res radauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: corn flakes
16.2.2008 11:06:54   
katra55
Pol pa kuhajte z alpskim, ker pri tem se pa nič ne uniči.user posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: corn flakes
16.2.2008 21:11:42   
tinaaja
Jaz ji dam v vodo od kompota in rada poje. drugace pa se da mehcat tud z jogurti..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?