|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gostje na poroki
18.2.2008 9:12:39   
NATAŠI
oj

no takole... midva se poročiva in sva v dilemi. Sorodniki - saj veste kako je če jih je veliko in je vedno kje kdo ki je s katerim skregan... in tukaj se začne problem. Zdaj razmišljava da sploh nebi vseh vabila, ker se bojiva zgledo (pijača naredi svoje) in tiste malo bolj konfliktne osebe ti lahko pokvarijo tvojo poroko oz. zabavo. Kako ste ostale kaj rešile te probleme oz. kako ste se odločili koga povabiti (če se odločiš da boš imel "veliko" poroko s torto, ansamblom in žurko).

Hvala in lep dan vsem,

pa-pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gostje na poroki
18.2.2008 9:49:00   
Anonimen
Moje mnenje.... tradicija gor al pa dol. Povabiš tiste, ki si jih na poroki RES ŽELIŠ.
Ves ostali balast pač naj ostane doma.
Zamere gor al pa dol.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gostje na poroki
18.2.2008 9:57:43   
Anja24
Nataši, js takšnih ljudi ne bi povabila, saj se ne mislim pol cel dan in celo noč sekirat zarad njih. Predstavljaj si - če bi mela take ljudi na poroki, bi skos sam gledala kolk je že spil, s kom govori, kaj govori, se že s kom prepira...brezveze se sekirat...raje naj ostanejo doma, vidva pa uživajta z ljudmi, ki jih imata res rada...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gostje na poroki
18.2.2008 10:13:19   
NATAŠI
hvala saj jaz sem tud takega mnenja... samo živčni bomo kdaj si bodo skočili v lase .. jaz pa hočem full sproščeno žurko, tako na kateri bomo vsi full užival

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gostje na poroki
18.2.2008 10:26:34   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Moje mnenje.... tradicija gor al pa dol. Povabiš tiste, ki si jih na poroki RES ŽELIŠ.
Ves ostali balast pač naj ostane doma.
Zamere gor al pa dol.


Se podpišem !!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gostje na poroki
19.2.2008 8:41:54   
Skratek46
Sorodniki - saj veste kako je če jih je veliko in je vedno kje kdo ki je s katerim skregan... in tukaj se začne problem. Zdaj razmišljava da sploh nebi vseh vabila, ker se bojiva zgledo (pijača naredi svoje) in tiste malo bolj konfliktne osebe ti lahko pokvarijo tvojo poroko oz. zabavo.


Jst sm v identicni dilemi kot ti-sem se pa odlocila da bom do teh "kriticnih" sorodnikov stopila mesec pred poroko in zelo jasno povedala da bom koga utopila v zlici vode,ce slucajno pride do izpadov na poroki...To je pa tudi vse kar lahko storim-drugo je vse stvar lastne kulture.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gostje na poroki
19.2.2008 9:01:38   
NATAŠI
škratek sem jaz tud razmišljala da se pogovorim, pa sem prišla do zaključka, da naredi vino svojo pot in da nima smisla. verjetno bom naredila selekcijo in izbrala ljudi s katerimi se dobro razumem, mi nekaj pomenijo ... tisti ki pa ni povabljen naj se pa zamisli zakaj ni povabljen. Bolje prva zamera kot zadnja in gledat moram na sebe tako da je to to

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gostje na poroki
19.2.2008 13:32:45   
lana777
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

škratek sem jaz tud razmišljala da se pogovorim, pa sem prišla do zaključka, da naredi vino svojo pot in da nima smisla. verjetno bom naredila selekcijo in izbrala ljudi s katerimi se dobro razumem, mi nekaj pomenijo ... tisti ki pa ni povabljen naj se pa zamisli zakaj ni povabljen. Bolje prva zamera kot zadnja in gledat moram na sebe tako da je to to


Pa jauser posted image to je tvoj dan!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gostje na poroki
22.2.2008 21:01:35   
Majuska
Poroka je tvoja in lahko povabiš le tiste, ki so ti ljubi. Ne oziraj se na zamere ... pri nama je bila prisotna je ožja familija in najboljši prijatelji, alkohola je bilo minimalno in bilo je super. 

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gostje na poroki
22.2.2008 22:15:17   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Nataši, js takšnih ljudi ne bi povabila, saj se ne mislim pol cel dan in celo noč sekirat zarad njih. Predstavljaj si - če bi mela take ljudi na poroki, bi skos sam gledala kolk je že spil, s kom govori, kaj govori, se že s kom prepira...brezveze se sekirat...raje naj ostanejo doma, vidva pa uživajta z ljudmi, ki jih imata res rada...



Se podpišem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?