|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uriniranje med epiduralno
30.5.2009 18:04:24   
tackoracko
punce haj!

evo pocasi capljamo k koncu.sem v 35 tednu,noge otekajo da je kaj,boli kriz oz.hrbet,mravljinci v nogah oz.prstih na nogah....da o tekanju na wc ne govorim-no ze od 1 meseca nosecnosti prezivljam ure na wc-ju.odlocila sem se za epiduralno pa me zanima tiste ki ste jo imele kaksna je izkusnja z uriniranjem med epiduralno dokler porod se traja-ti dajo kateter v mehur oz.kako to gre?Namrec misel na to da bi mi urin kar uhajal ali kaj podobega mi je grozna!Hvala za vse odgovore!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uriniranje med epiduralno
30.5.2009 18:18:22   
pegi1
jaz sem imela v prvi nosecnosti epiduralno in koliko se spomnim, sem jaz cutila, ko me je vmes prijelo lulat in mi je setra prinesla nocno posodo...
je pa tako, da ti epiduralno itak dozirajo malo po malo in verjetno, ce ti ravno dajo dozo, tega ne bi cutila. pri meni je ze popuscala in takrat sem cutila, da me lulat. nato sem dobila nov odmerek

glej, glede tega se res ne sekiraj, ker je tamkajsnje osebje vajeno vsega. ves koliko je nosecnic, ki se med porodom podelajo, pa sestra oz. babica to v sekundi pocisti in nadaljuje s porodom. veliko jih v tistih bolecinah in pritiskanju sploh ne ve, da so kaj naredileuser posted image

(odgovor članu tackoracko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uriniranje med epiduralno
30.5.2009 18:22:22   
tackoracko
   pegi hvala!!!!pa ravno berem se o eni zadevi katere me je groza-rezat presredek!!!!!grrr

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uriniranje med epiduralno
30.5.2009 18:30:32   
Katjusa
kar se uriniranja teče četud ti uhaja ne bo noben vedu k je vse mokro spodaj sploh če ti bodo mehur predrli na mizi.... meni so ga obakrat:)... in skos je blo neki mokro da sama včsih nisme vedla če lulam zraven al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image sicer jst nisme mela EA. prvič se rodila brez vsega rdugič pa mi je dala v kapalno neki proti bolečinam pa nisem opazla razlikeuser posted image
kar se pa tiče rezanja presredka res je da je popordno obdobje brez reza ful boljše sam ni nobene panike nič se ne boj,  boljše prerezat kot pa se strgat meni so ga 1. prerezal drugič ne in moje mnenje je da je ful odvisno od babice kolk se potrudi tak da ji lahko mogoče mal omeniš.... pa se bo bolj potrudla...

pa srečno in lep porod, ko do njega pride:)

(odgovor članu tackoracko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uriniranje med epiduralno
30.5.2009 18:49:54   
ALWAYS LARA
js sem mela EA pri prvem porodu. nisem čutila, da bi me kej lulat tišal, ampak mi je vseen babca prnesla kahlo da bi kr na porodni mizi lulala, ker sem mela mrtve noge, pa nisem mogla, pa še smešn mi je blo za crknit. tko da sem ji rekla da ne morm, da naj mi prosim da kateter in mi ga je dala pa je blo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uriniranje med epiduralno
30.5.2009 19:34:59   
Taddy78
Meni so ga pa morali praznit ker nisem mogla lulat...sicer sem rodila naravno, pa ti povem da je to res zadnje o čem sem razmišljala...user posted image


(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uriniranje med epiduralno
30.5.2009 20:56:54   
kepica
Jaz sem rodila z EA in je babica na vsake toliko časa prišla s katetrom in mi spraznila mehur. Sem pa čutila ali me lulat ali ne. Ko so mi pa prerezali presredek pa nisem nič čutila.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uriniranje med epiduralno
31.5.2009 9:03:31   
clara23
Tudi jaz sem rodila z EA..med porodom sem čutila da me lulat in sem tudi lulala v posodo, ki mi jo je prinesla sestra. Čeprav sem po lulanju čutila olajšanje, je babca rekla da to ni dovolj in so mi vstavili kateter (2x). Mene osebno je to skoraj bolj bolelo kot popadkiuser posted image . Rezanje presredka pa ni tako hudo..res mogoče malo zapeče, šivanje je pa samo malo neprijetno. Takrat imaš itak že v rokah svojo štručko in ti je čisto vseeno kaj delajo s tabo-samo da je z njim vse v redu in da je končno pri tebiuser posted image  

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?