|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 12:32:59   
kovač
Z mojim jih jeva sigurno 3x na teden na različne načine. Sedaj pa me skrbi, ker govorijo, da imajo tune velik živega srebra, da jih ni dobro preveč jest.
A je to res? Kolikokrat pa vi jeste tune?
A bi bilo boljše jest raje druge ribe? Npr. lososa ali sardelice...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 12:35:11   
srki
Kakor kdaj, ko mi pač zapašejo. Se pa tudi meni zdi, da sem nekje prebrala o neki snovi v tunah, pa ne vem kateri. Mogoče bi bilo res boljše  1-krat ali 2-krat na teden tisto tapravo ribo pojest.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 12:39:23   
Anonimen
Men so calvo zanič. V bistvu so mi vse zanič, sam rio mare so mi dobre.

Tuno naj bi jedli 1xtedensko. Sploh nosečnice naj nebi pretiravale z njo. Une k so v ribogojnicah vzgojene pa jih lahko tud večkrat.
Lahko pa enkrat tedensko tuno, pa enkrat tedensko kakšno drugo ribouser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 19.3.2008 12:41:48 >

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 12:39:30   
kristinaj
brala sem, da so tune globokomorske živali in ker se težke kovine potopijo, npr svinec, živo srebro obstaja verjetnost, da se le te nahajajo tudi v tem mesu. mogoče pa so le te tune iz ribogojnice tako, da teh snovi ni. je za preverit.....

a ni boljša girica, sardelica, list, kovač, brancin, postrv, kot pa riba iz škatle??


(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 12:57:17   
Pikec
Ja sam uno ribo moraš še narest, tisto s konzerve sam iz konzerve ven vržeš user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 14:08:54   
srki
Jaz pa že dolgo samo Safcol jem, so mi dobre zato, ker ni preveč olja not, pa ker niso tako slane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.3.2008 14:49:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 15:11:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

saj ta prehaja v morje iz Idrije


user posted image  In to čist do Amerike?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 15:57:28   
gojska
joj babeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 16:33:13   
BUŠICA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
19.3.2008 20:40:31   
Anonimen
Tiste iz konzerve dvakrat na leto.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
20.3.2008 7:28:44   
daddy
  Ma, sej za gobe tud pravijo, kolk so radioaktivne, pa jih vseen jemo user posted image .

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
20.3.2008 7:48:05   
srki
ja, to itak in mene ne bo noben prepričal, da je morska hrana pa takoooo zdrava. Niti približno.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
20.3.2008 10:56:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
20.3.2008 14:08:57   
Anonimen
user posted image , danes pa samo o hrani govorite, sem že lačnauser posted image

pomoje, če poješ 3 tamale konzerve na teden, da ni hujšega, sicer pa pravijo, da v/z ničemer ne smeš pretiravati pa je ok!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
20.3.2008 14:10:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

saj ta prehaja v morje iz Idrije


user posted image  In to čist do Amerike?

govorim za morske sadeže, ki so iz jadrana, še enkrat preberi kaj sem pisala



sej jih pol še v bazene namakajo, da se sčistijo....je pa to zelo drago in so zato školjke zelo drage

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
20.3.2008 17:48:34   
tropical
Jaz sem jih jedla rio mare v službi skoraj vsak petek celo leto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tune Rio mare ali Calvo
20.3.2008 18:29:14   
Anonimen
Ne jem ne rio mare ne calvo samo zaradi preveč reklam. So mi jih zagravžal user posted image user posted image user posted image .

Drgač pa za ribe na splošno velja, da večje kot so, več strupov imajo v telesu, ker morajo pojesti toliko več hrane. V s. jadranskem morju je res problem zaradi živega srebra, ampak jaz sem vse življenje jedla hrano, pridelano v okolici Idrije pa ribe iz Idrijce in kolikor sem nazadnje pogledala, sem še prisebna user posted image . Živo srebro najprej vpliva na zobe (imam zelo zdrave user posted image ), moja babica je npr. v roku enega leta, ko je prišla v Idrijo, izgubila pol svojih zob. Ampak to je bilo takoj po vojni, ko je bilo rudarstvo na vrhuncu, zdaj pa količine v vodi, zraku in zemlji ni več tako velika. Je še, ampak ni več tako hudo.

Ribe se meni zdijo bolj problematične zaradi vitamina A, ki ga vsebujejo, prevelike količine obremenjujejo jetra al kaj že.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?