|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seat ibiza
24.3.2008 9:38:25   
mia-2
Ali jo ima mogoče kdo oz. pozna koga, ki jo ima?Zanima me namreč kako ste kaj zadovoljni z njo.LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seat ibiza
24.3.2008 9:39:19   
Šaki
moja sestra jo ima..pa je zadovoljna..zame osebno je premali avto...

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seat ibiza
24.3.2008 9:42:06   
Netopirčy81
Jaz sem jo imela in sem bila zelo zadovoljnauser posted image . Servisi so definitivno cenejši, pa tudi kuril mi ni toliko (sm mela diesla). Sedaj razmišljam, da bi jo ponovno kupila.user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seat ibiza
24.3.2008 10:16:42   
Marogica
Jaz sem jo imela, sicer šprotno izvedbo (Cupro)...vendar moram povedati, da sem bila ZELO zadovoljna, nič kaj se ni kvarilo, servisi so na splošno bili poceni...avto mi je služil res dobro. Ko smo dobili prvega sinkota, smo jo prodali, zaradi samo 3 vrat in "pristali" na dveh karavanih.


< Sporočilo je popravil Marogica -- 24.3.2008 10:17:03 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seat ibiza
24.3.2008 10:26:00   
Anonimen
Tudi mi smo jo imeli , sicer 5 vrat. In bili ZELO zadovoljni.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seat ibiza
24.3.2008 10:34:02   
Anonimen
Jaz sem jo imela. Mi je bila sicer zeloooo lepa, ampak drugače pa se mi je zdela kot en tank, samo še strelna lina ji je manjkala. Imela pa sem 1,4 motor, ki je bil prešvoh za avto, ki ima skoraj tono. Tudi vidljivost ni bila najboljša, ker ima pleh na vratih zelo visoko, tako da nisem nič kaj dobro videla ven.
Ampak lepa je pa bila in mi je tudi zdajšnji model ful lep.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seat ibiza
24.3.2008 11:00:48   
aljuška
mi jo imamo. rumenouser posted image . je lepa, elegantna, ampka definitivno nepraktična: premalo placa, predvsem v prtljažniku. pa tudi, sem ugotovila, mi imamo seat ibizo fresc 1,4 in ima zelooo slabe pospeške. še posebno če je klima prižganauser posted image , takrat v klanec sploh ne potegne oz. zelo slabouser posted image . ampak dejansko je lep avto, ma za družino bolj tako tako..
aja, servisi pa so dragi kotuser posted image ,vsaj pri pooblaščenih uradnih serviserjih

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seat ibiza
24.3.2008 18:49:07   
Netopirčy81
Jest sm mela avto zmer pri pooblaščenem na servisu, in me je 3. servis, ko je malo večji prišel samo 180 eur. Res pa je, da tam dela bratranec od mojga lupčka.user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seat ibiza
24.3.2008 20:11:07   
aljuška
meni bi 3.servis znesel ''samo skromnih'' 250 do 300 euruser posted image user posted image
pa sem šla raje drugam in dala pol manj ( pač privatno )

_____________________________





(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seat ibiza
24.3.2008 20:23:19   
Taša
Ja, jaz jo imam in sicer rumeno izbizo sportrider....staro 5 mesecev.. 3 vrate ..1,4.... Sicer super avto, vendar jo priporočam samo za drugi avto v družini....Drugače je definitivno premajhna...Drugače pa zelo, zelo zadovoljna...

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: seat ibiza
24.3.2008 20:28:39   
goda13
Tudi jaz sem jo imela, pa sm bla ful, ful zadovoljna. Sploh pa sem ljubitelj Seatov in trenutno sem lastnica tanovega Leonauser posted image

(odgovor članu Taša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: seat ibiza
24.3.2008 21:27:52   
viv_
Jaz sem jo tudi imela, pred 3 leti, bla je ša stari model, letnik 2000, ampak je bila super avtoček. Moj najljubši avto do sedaj user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: seat ibiza
24.3.2008 21:31:20   
Lolypop
Jst jo mam tud (dizel, 1,9) in sem super zadovoljna. Sicer je mal starejši letnik, ampak mašinca še vedno lepo prede, poraba je pa smešno nizka. Res je mal manjša ampak jo še vedno ponucamo za na daljše ture, ravno zaradi porabe.

_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?