|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mutsy - previjalna torba
5.11.2008 17:27:25   
Anonimen
Živjo!

Voziček Mutsy me je čisto navdušil ... zdaj pa razmišljam, da bi kupila še tole previjalno torbo za zraven: http://www.mutsy.nl/products/4rider/accessories
Samo me pa zanima, tiste ki jo imate oz. ste jo v živo videle, ali je v tej torbi vključena že ta previjalna podloga, ali se da pripet ta torba na ogrodje vozička in ali je kaj praktična ... aja in seveda, če ste mogoče na tekočem s ceno.

Hvala! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mutsy - previjalna torba
5.11.2008 17:42:05   
Lorencia
Otika, meni so v MB rekli, da stane 45,oo eur...druga o funkcionalnosti te torbe nimam pojma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mutsy - previjalna torba
5.11.2008 20:33:47   
nina04
Tudi midva imava Mutsy voziček in sva čist navdušena. Sem gledala tudi torbo, res stane nekje cca 45 eur. V torbi je ena mala previjalna podloga, se pa namontira na voziček preko ročaja, nič posebnega.
Sama torba mene ni navdušila, je precej navadna. Za ta denar sem videla že mnogo lepših.
Je pa stvar okusa.
Imajo pa v LJ BTC Baby centru sigurno kakšno za pokazat. Mogoče ti bo pa všeč.

Lp

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mutsy - previjalna torba
5.11.2008 23:10:53   
Lorencia
Jaz grem jutri v BTC, ker sem danes klicala in CELO imajo razstavljeno košaro za Mutsy, prav neverjetno - edina trgovina v Sloveniji ( danes sem po vrsti klicala VSE trgovine).
Tako, da javim jutri kaj vse imajo od Mutsy kolekcije...ker pa sem iz Mb, bom točno ob 9h v BC, da mi kdo ne kupi košare in je spet ne bom videla.user posted image

(odgovor članu nina04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mutsy - previjalna torba
6.11.2008 0:10:20   
Anonimen
Lorencia, daj si tole torbo malo bolj podrobno oglej, če jo imajo in mi sporoči če je vredna svojega denarja ...

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mutsy - previjalna torba
6.11.2008 6:56:08   
Lorencia
Vse kar imajo od Mutsy si bom podrobno pogledala...čeprav v tistem katalogu piše, da je tista črna( basket bal ), ko se da spodaj tudi za spider in 4 rider ( tako piše pod sliko ), ampak prodajalke pravijo da je samo za spiderja, pa tudi na slikah je samo na spiderju ( mene osebno je tudi tista črna zanimala ).

No, bom pa pogledala to rdečo - če jo imajo in javim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mutsy - previjalna torba
6.11.2008 18:45:28   
*Junona*
Lorencia, kako je bilo?

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mutsy - previjalna torba
6.11.2008 19:03:35   
Lorencia
Imajo razstavljeno košaro in športni del, od torb imajo pa tisti nahrbtnik, črno torbo za spodaj namontirat in za spider komplet torbo.
Tiste Nursey torbe pa ni razstavljene, tako da nimam občutka kako je funkcionalna.

No, jaz sem naročila ves komplet, zdaj pa bomo videli ali bo prišel čez 3 mesece ali prej.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mutsy - previjalna torba
6.11.2008 21:23:24   
*Junona*
Kakšen komplet si pa izbrala? Sem radovedna, ker midva ga greva decembra naročit. Kako pa je vse skupaj cenovno?

Hvalauser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mutsy - previjalna torba
6.11.2008 22:06:11   
Lorencia
Cenovno nimam točno napisanih cen, ker so mi samo izračunali, da pride vse skupaj 682,oo eur.

Naročila sem :
  • košaro Team White ( sem se bala, da je preveč bela, vendar je športni del Team White razstavljen in sploooh ni tako bela kot na sliki ) 150,oo eur
  • ogrodje lahka varijanta 4rider z usnjenim ročajem ( 260,oo eur )
  • senčnik 30,oo eur
  • dežna prevleka ( za košaro vem da je 10, za športni del pa ne vem )
  • velika mrežasta vreča ( shopping bag ) - ne vem cene
  • nahrbtnik, ker mi je všeč kako se pritrdi na košaro in športni del, in še nahrtnik je, čeprav je drag 60,oo eur
  • adapterje za lupinico
  • športni del pa sem izbrala Team Silver in to samo na podlagi barve, ki sem jo videla v živo in ni niti PRIBLIŽNO podobna tej v katalogu ali na računalniku ( je dejansko zelo lepo modro blago v živo, na sliki pa deluje sivo in prej sploh nisem opazila te barve tak brezvezna se mi je zdela ).
Vglavnem hvala bogu, da sem v živo videla material in barve, ker se določene barve kar razlikujejo v živo, predvsem ti dve, ki sem ju ravno jaz izbrala user posted image in ker fant ni mogel zraven, nima zdaj prave predstave kakšen material in barva je v resnici.

< Sporočilo je popravil Lorencia -- 6.11.2008 22:07:33 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mutsy - previjalna torba
7.11.2008 9:52:53   
*Junona*
Hvala.user posted image

Kakšno blago pa je Team, bolj gladko? College se mi zdi, da je hrapav. Ali kako je s rem materialom in imeni Team, College? Mogoče veš?
Ogrodje-ima napihljive zračnice ali polnjeno gumo?
Oprosti, ker sem tečna, ampak saj veš kako jeuser posted image

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 7.11.2008 9:56:17 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mutsy - previjalna torba
7.11.2008 10:36:02   
Lorencia
Team je bolj hrapavo blago. Za košaro se mi zdi lepo tisto bolj gladko sicer, ampak jaz sem pač barvno izbirala.
Za športni del, pa se mi zdi super da je blago bolj kompaktno.

Light varijanta je vedno tista, ki nima napihljivih gum oz brez zračnic...sem prvo mislila vzeti tisto z zračnicami, pa se mi zdi Light varijanta lepše vodljiva. Glede nato, da pa vozička ne potrebujem za makedam, ampak zgolj pločnik se mi zdi čisto ustrezno podvozje.
Če bi imela veliko makedama, bi si izbrala z zračnicami.

Drugače pa imaš tu katalog, vsega kar Mutsy ponuja in spodaj pod sliko je vedno napisano za katero barvo in blago gre.
Čeprav ti priporočam, da v BTC ju pogledaš tudi blago v živo.

http://portal.baby-center.si/PortalSLO/uploads/mutsy.pdf



< Sporočilo je popravil Lorencia -- 7.11.2008 10:42:26 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mutsy - previjalna torba
7.11.2008 11:38:31   
*Junona*
Se pravi, da je college bolj gladko blago in Team bolj hrapav?
Ti pa si izbrala oba hrapava - Team. Sem prav razumela?user posted image

Hvala še enkrat.user posted image user posted image user posted image Bova šla kar v Lj naročit, da vidiva barve v in blago v živo.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mutsy - previjalna torba
7.11.2008 14:10:40   
Lorencia
Ja, jaz sem oboje izbrala hrapavo...

Če bi ta TEAM white bila v gladki varijanti, bi za košaro vzela gladko blago....športni del pa hrapav.
Je pa res najbolje, da gresta tja in v živo vidita razliko med blagom...čeprav zdaj en čas niso imeli košar, tako da upam da jih ne prodaja dokler ne vidita.

Lahko pa rečeta, da vam pokažejo vse izdelke od Mutsy - senčnik, nahrbtnik, to kaj pač imajo - saj bosta le tako lahko videla več barv v večjih kosil in so bosta lažje predstavljala, kako izgleda.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mutsy - previjalna torba
7.11.2008 22:41:02   
*Junona*
Hvala.user posted image

Upam, da kmalu dobita voziček. Čakalna je od 2-3 mesece, ne?

Hvala še enkrat.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mutsy - previjalna torba
8.11.2008 9:13:47   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Hvala.user posted image

Upam, da kmalu dobita voziček. Čakalna je od 2-3 mesece, ne?

Hvala še enkrat.user posted image



ja, rekli so 3 mesece...zdaj seveda je lahko prej, ampak toliko časa rečejo zato, da se pravočasno naroči.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mutsy - previjalna torba
23.11.2008 1:10:07   
marec2009
Živjo,

sem videla da ste kupovale mutsy voziček, sama se odločam med mutsy 4 rider in maxi cosi mura 4.

Pa me zanima, če ima kakšna golfa 4 in če ji gre mutsy noter v prtljažnik? Po merah mi je full na knap, pa bi morala sprobat.



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mutsy - previjalna torba
23.11.2008 10:59:16   
andya
pozdravljene,
jaz že tudi komaj čakam ta voziček, smo ga naročili septembra tako da najkasneje v začetku decembra bi moral pridet. V Kopru tudi nimajo vzorcev blaga. Po sliki pa si res ne moreš predstavljat, pa še vse mikroskopsko je v teh katalogih.
Naročili smo barvo gold, ker je ravno prispela za ene druge. Zadnjič mi je rekla, da te vozičke izdelujejo samo po naročilu in zato se toliko čaka. Torej voziček po meri, unikat.user posted image

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mutsy - previjalna torba
23.11.2008 11:55:50   
marec2009
Katari avto pa imaš, da ti gre v prtljažnik?

(odgovor članu andya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mutsy - previjalna torba
24.11.2008 22:07:06   
Pacota
Otika torbo sem kupila ravno v soboto, ceprav sva raje vzela Muro 4, barva torbe in vozicka pa se slicajno ful ujemata. V MB, na Trzaski v Baby centru imajo se vsaj dve taki torbi.

Torba ima previjalno podlogo veliko cca 60x30 cm, da se jo pritrditi z paski na klik na vozicek, je pa na hrbtni strani se neka plastika, ki kaze, da se da na original vozicek namestiti se kam in kako drugace.Lahko jo tudi nosis cez ramena.

Ima zunanji zepek za gsm in se en zep, znortaj je en veliki prostor za stvari, ima pa notri se 2 mrezici za vstavit steklenicko in se nekaj paskov za pritrditi se kaj in en predalcek na zadrgo.
Ce ti je ta prostor premalo, se odpne se dodatna zadrga (kot pri nekaterih kovckih) in torba se poveca za se en veliki predal, kjer so prav tako mrezice - ena vecja in 4 manjse.

Torba je kar prostorna in iz trpeznega materiala, meni je tudi zelo vsec.

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?