|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koroške nosečke 2008
24.3.2008 16:12:04   
Breychee
lep dan.
mi pričakujemo dojenčka in smo iz sg. če je še katera nosečka iz koroške tukaj gor, naj se hitro oglasi da se bomo pogovarjale, smejale, si izmenjale izkušnje, strahove user posted image . kar hitro.

lep pozdravček in dobrodošle!!!!!

user posted image               user posted image                user posted image                user posted image                user posted image                  user posted image                  user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 25.3.2008 7:42:38 >


_____________________________

Bomo videli kaj bo?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
24.3.2008 16:29:50   
Katy13
Evo, še eno Korošico, vendar ne bom mogla dolgo sodelova, ker imam čez 5 dni rok.

Vsem, ki pa boste čvekale, želim lepo user posted image .

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Breychee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
24.3.2008 16:58:39   
lex
Tudi jaz sem iz tega konca. Imam že 2user posted image , in sedaj čakamo 3. PDP imam 7.7.08 in že komaj čakam, da naša Vita pride med nas.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
24.3.2008 17:20:36   
gaya24
Evo, js sem tudi iz Koroške-sg, pa tudi ne bom več dolgo mogla sodelovati, ker imam rok čez 3 dniuser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.3.2008 17:27:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
24.3.2008 19:51:45   
alysa
Pa sm tut js iz Koroške, okolica SG. user posted image  pričakujemo septembra, tk da mam še kar neki časa.

user posted image  Alysa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
25.3.2008 7:52:32   
Breychee
čao.

super, sem mislila da se ne bo nobena javila.
vse že veste za svoj PDP js pa še sploh nisem uspela do zdravnika prit.
js želim vsem user posted image , ki imajo ravno te dneve PDP, da bo porod čim lažji in dojenčki čimbolj pridni.

js tudi imam sinčeka starega 7,5mesecev in se nam je ta nosečnost zgodila prezgodaj, ampak vseeno, mislim da jo bomo kr obdržali.

hruška debeluška-a že veš kaj nosiš? js prvič nisem hotela vedet, fant pa in je potem z njemu pokazala spol na uv in seveda sem js kr pogruntala kaj bo. pa itak sem že prej vedela da bo navihanček user posted image .

lex-a ti veš kaj nosiš? user posted image

aja, mislim da bo moj PDP okoli 15novembra. ja sem še čisto na začetku user posted image . to bo pa dolgo. se mi zdi, da kadar je kdo drug noseč da ful hitro mine. ko si pa sam, se pa taaakooooo vleeeečeee user posted image .

no, lep pozdravček iz zasneženega sg in upam da bomo kaj šle na sprehod ali pa kavči.

_____________________________

Bomo videli kaj bo?!

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
25.3.2008 9:05:02   
Tejchy
Ojla!

Tud js sem Korošica.. natančnje iz SG, spadam pa med septembrke (rok 10.9) tako, da bom tud še kr neki časa z vami.

Breychee - boš videla kako hitro ti bo minilo.. No vsaj men se zdi, da kr hitr mineva vse skupaj. Se mi zdi, da sem šele zanosla, pa sem že v 4. mesecu user posted image  user posted image  Spola pa drugače še ne vem... na nuhalni se user posted image  ni hotu premaknit tko, da bi se videlo, tako da bom mogla počakat po vsej verjetnosti na morfologijo, ki jo bom imela tam nekje konec aprila, v začetku maja... Mam pa ful feeling, da bomo mel fantka user posted image  .. Bomo videli, če moj 6. čut drži.

(odgovor članu Breychee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
25.3.2008 9:45:41   
Breychee
ja pri meni je 6čut kr delal. en dan sem pomivala posodo in kr naenkrat me je obšel občutek da bo fantek. in ko sem rodila so bile moje prve besede glej, res je fantek user posted image . ampak zdej pa sploh nimam nekega feelinga kaj bi naj bilo user posted image user posted image .

_____________________________

Bomo videli kaj bo?!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
25.3.2008 14:06:02   
Tejchy
Js mam pa ful močan feeling, da bom imela fantka. Bom mogla še kakih 5 tednov počakat, da vidim ali so moje slutnje pravilne ali ne. Sicer bi rajši imela punčko, sam že od vsega začetka sploh nimam feelinga, da bi bla punčka - sploh mi ne sede, pa ne vem zakaj. A konec koncev - najbolj pomembno je, da bo user posted image  ZDRAV/A.

(odgovor članu Breychee)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
25.3.2008 14:15:21   
lex
ja meni je na morologiji potrdila, da bo pupa, znake imam pa popolnoma iste kot pri Alini in kontra od Aleksa tako da mi je že telo samo povedalouser posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
25.3.2008 16:22:37   
gaya24
Evo, da se še js mal javim preden me odnese. Še dva dni... če bo vse po sreči. Nič pa ne kaže na to, da bi se začelo kaj dogajat.

Vas je pa ful veliko, ki ste še na začetku al pa nekje proti sredini. Želim vam čim bolj lepo nosečnost s čim manj problemi ter hiter in lahek porod. Ko bi le moj bil tud takuser posted image user posted image .

Se še javim kaj preden odletim v Rimuser posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 17:55:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 8:24:13   
Tejchy
Jutro punce!

Gaya - želim ti čim bolj lahek porod. Kaj pa pričakuješ? Fantka al punčko? Al se boš pustila presenetit? Se mi zdi, da je čedalje manj tistih, ki nočejo vedet spola... Men je sicer načeloma vseeno, sam vseeno pa bi rada vedela kaj bom imela. Itak pa je vedno možno, da mi spol narobe napovejo.

Hruška debeluška - a ta 3D je samoplačniški a ne? Js sem tud razmišljala o tem, da bi šla.. ker bi rada en filmček za spomin user posted image  Kdaj pa ponavadi to delajo? V katerem tednu?

Punce, boste vse v SG rodila al imate namen iti kam drugam??
Js bom kr v SG - doma je najlepše pravijo user posted image  user posted image  ..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 10:31:00   
lex
meni je SG čisto OK, ker do MB mi je predaleč - vsaj zdajuser posted image , mi lahko kje v Selnici že kaj ven uideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

babice so načeloma vse prijazne, menda je ena ki je malo bolj šorf, ampak jaz je še nisem imela in upam, da je tud sedaj ne bom, na oddelku je pa 1 sestra, ki je bolj hoh, sem jo pri kolegici videla, kaj druga pa nimam čez za rečt, ker so bili do mene vsi prijazni. Pač če si ti do njih prijazen, so one tudi do tebe. Sem pa imela v sobi punco, ki je delala iz muhe slona, na to pa so čudno gledali. Pač neki je hotel komplicirat in so se malo bolj tak gledali. en tak normalen odnos če imaš do njih so vse super in znajo marsikdaj zelo pomagat.

gaya - čim lažji porod ti želim v teh dnehuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 11:01:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 11:17:18   
Tejchy
Hruška debeluška - hvala za pojasnila glede 3D.

Kje ste pa kaj punce nakupovale nosečniška oblačila? Je na Koroškem kaka fajna trgovina?  

Js sem zaenkrat kupila ene elegantne hlače, ene tričetrt kavbojke in eno krilo v H&M v Grazu, ostalo bom po sproti, ker se bojim, da se bom še kam drugam zredila, ne sam da mi bo trebušček zrastel user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 11:46:02   
gaya24
Evo mene.

Še vedno se nič ne dogaja, zato še vedno skačem po forumu. Ima čas, da se ujonači in pride ven še en danuser posted image


ejchj: Mi pričakujemo user posted image . Če bo pa res, bom pa zvedla najkasneje čez par dni. Js bom v Sg rodila. Itak pa našo P ful hvalijo tak, da nisem mela pomislekov, da bi šla kam drugam.

Js sem si tudi 3D nardila. Je pa za plačat. Mislim, da povsod na Koroškem morš plačat. Stane pa med 40-50 evri.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 11:48:10   
gaya24
lex: Ja tus js sem slišala, da je ena bolj šorf. Valenti se piše in upam, da ne bom naletela na njo.


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 19:50:48   
alysa
Gaya držim pesti za čim lažji porod.


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 20:53:16   
Katy13
Da vas še jaz pozdravim... sem še tudi 2 v 1. user posted image  Tud jaz bom rodila v SG-ju. Se mi zdi brezveze, da bi se kam vozila, če je pa ta najbližja, drugo je, če stanuješ kje drugje.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
26.3.2008 23:01:06   
gaya24
hruška:
Pa sej js bi šla, pa user posted image noče ven. Sam mam pa občutek, da bo slej ko prej, ker mi dans že cel popoldan in večer trebuh otrdeva na vsake tolk časa. Če se kaj zgodi dans ponoč, ti javim, da boš še tu gor obvestilauser posted image user posted image





(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
27.3.2008 11:01:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
31.3.2008 12:59:49   
Katy13
Kaj je zdaj user posted image ? Sploh niste pridne v čvekanju.

Malo sem vas prišla pozdravit. Sem že 2 dni čez PDP in sedaj samo še čakamo. Moram pa povedat, da sploh nisem nestrpna. Ko bo čas, bo.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
31.3.2008 15:37:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy13)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?