|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vnete učke
16.4.2008 8:42:49   
Mojca20
Naš 4 letnik ima vnete učke, saj ima zjutraj čist zapacane, pojavila se je tudi vročina 37,5, malo pa tudi kašlja, in me zanima, če  ne bo višje temperature, ali je nujno iti k zdravniku, zaradi oči mislim.   Ali se vnete učke pozdravijo lahko same ali mora dobiti mazilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vnete učke
16.4.2008 8:54:30   
mihaelao
Tudi moja hčerkica je imela kak dan nazaj zjutraj čisto zapacane okice, na srečo pa ni imela vročine. Mislim, da je blo to od vetra, rahel prehlad - lepo sem ji umila očke in zdaj je OK. Poskusi umivat z mlačnimi kamilicami, pomaga ... user posted image

_____________________________

Nič ni lepšega od današnjega dne ...

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vnete učke
16.4.2008 9:02:50   
Pobalami
Zmeraj, ko ima moj vnete oči ga peljem k zdravniku. če ne gre drugače pokliči in vprašaj zdravnika.

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vnete učke
16.4.2008 9:28:04   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami

Zmeraj, ko ima moj vnete oči ga peljem k zdravniku. če ne gre drugače pokliči in vprašaj zdravnika.


enako.  

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vnete učke
16.4.2008 10:06:01   
bskrle
Če gnoj kar naprej teče iz oči, pokličem in prosim za recept. Otrok je poa doma.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vnete učke
16.4.2008 13:39:35   
*ANA*
No ravno danes sca imela z našim user posted image posvetovalnico in sem vprašala za starejšo hčerkico(2 leti 5 mesecev) če mi lahko kaj da in mi je P rekla da naj do 5 dni spiram ali s prekuhano vodo ali s kamilicami in naj ji gor dajem obkladke, če po petih dneh ni izboljšanja pa naj prideva po recept za Tobrex kapljice.
Jih pa ne radi napišejo ker gledano dolgoročno škodijo pri nastanku mrene.
Tako da jih mi nismo dobili

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vnete učke
16.4.2008 18:30:05   
borovnička
Zanimivo, da svetujejo spiranje s kamilicami... meni so to do sedaj odsvetovali že 3 zdravniki, ker kamilice baje niso tako blagodajne, kot smo včasih mislili. Ker vem, da včasih smo vse s kamilicami...

No, uglavnem, moj škrat je imel samo levo oko vneto, zjutraj ga pa ni mogu odpret, ker je mel čist gnojno in sem šla k zdravniku, da bi mi nekaj dala. Dobila sva Maxitrol kaplice. Dajala sem mu jih v oba očesa (se rado prenaša) 2x na dan in po 2 dneh se je vnetje pozdravilo. Ne vem, jaz sem raje šla, ker z učki se ni za igrat.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vnete učke
16.4.2008 19:26:23   
Bojananika
Naša je imela vnete učke dva tedna nazaj. Sva šli k zdravnici, je dala recept za Tobrex kapljice in je blo takoj drug dan uredu. Dokler so učke gnojne ne sme iti ven oz. v vrtec, ker je zelo nalezljivo. Umivala sem jo s prekuhano vodo, ker kamilice baje lahko še bolj razdražijo oko. Pravijo tudi, da je to začetek nekakšne viroze, tako da sva midva ostali doma in se je res začelo smrkanje in kašljanje, sicer brez vročine, šele danes po dveh tednih je šla v vrtec.

Svetujem ti, da greš k P, bo povedala kaj in kako naprej.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?