|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 9:51:18   
luka jan
Letos sem imela v mislih malo ta hotel, ampak me zanima če je katera že bila tam. Informacija iz prve roke je zame najzaneslivejša.user posted image

Šle bi 3 družine, otroci stari od 1-4 leta, imeli bi vsak svojo sobo in all inclusive ponudbo.Cena je 1000 eurov na družino za teden dni, kar se mi ne zdi pretirano, samo nisem še bila nikoli tam dol in me res zanima če se to splača it.

Dobrodošel vsak komentar.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 9:55:02   
Dudica1
no jaz sem bila v tem hotelu malo več kot dve leti nazaj...hrana postrežba in čistoča OK edino motila me je mrzla voda v morju...ne vem a je bila prej kakšna nevihta al kaj ampak mislim da sva šla plavat samo enkrat...user posted image drugače pa vse super...mirno je tišina ni nekega norenja...vse super samo jaz z otrokom ne bi šla ker mi je premrzla voda
no pa saj bo še kakšna kaj odgovorila...odločitev je pa itak vaša...user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 10:55:34   
anabanana
...so pa bazeni v tem kompleksu ...

meni ni bilo všeč, ker je Solaris v bistvu naselje hotelov čisto zase, nimaš se kam it šetat razen če greš z avtom v Šibenik... mi smo šli k enim znancem, ki so tam dopustovali, jaz nebi nikoli ...

plus tega imaš občutek, da si v sloveniji, ker so tam res sami slovenci ...

in morje je res ful mrzlo, baje so tam neki močni tokovi ...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 11:33:22   
Anonimen
Smo bili lani. Hrana božanska. Sobe mini! Ne vem kak spravijo otroke not tisti, ki imajo npr. 2.

Kopali smo se v večini v bazenu. Sicer imaš vstop tudi v notranje bazene Ivan - ampak ne hvala. Se mi ni zdelo čisto in še voda mrzla.

Plaža čisto v redu, tuši na plaži, senca pod borovci - potem do morja cca. 30 m. Ležalnike plačaš.

Baje da letos ne bo več ALL v teh hotelih, ker so ljudje preveč pojedli. Čisto verjamem. Imaš v bistu hrano od jutra do večera - palačinke, njami.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 12:17:03   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***



Baje da letos ne bo več ALL v teh hotelih, ker so ljudje preveč pojedli. Čisto verjamem. Imaš v bistu hrano od jutra do večera - palačinke, njami.


Bo še vedno all, imamo v agenciji enega poznanega ki mi je to zagotovil. Morje pa imamo radi bolj hladno, za otroke je pa itak vseeno kakšna je voda, samo da je.user posted image
Kam pa mi priporočate it da bomo imeli ALL in da je fajn?

Sicer pa imamo potem namen it še na Pag za en teden, samo app še nisem našla. Najprej se je treba odločit v kateri hotel, potem iščem naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 12:38:26   
nbiba
Bili predlani za 1. maj v h. Andrija. Jedilnica in pol hotela je bilo obnovljeno, sobe so zelo majhne in potrebne obnove. No mogoče so jih do sedaj že kaj obnovili. Sam hotel je ena srednja žalost. Če niste prezahtevni mislim, da bi vam znalo biti dobro. Okolica je posebno primerna za otroke, ker imajo veliko igral, lepe potke za sprehajanje, lepa plaža...
Hrana je bila kar dobra, dosti izbire, čistoča uredu. Ponavadi gremo v hotel z 4* ali 5* in se potem vidi razlika. Tisti, ki ste navajeni hotelov 3* lahko mirne duše rečem, da vam bo v Solarisu všeč. Hotel ima tudi bazen in zvečer imajo tam živo glasbo.Za otroke je lepo  priskrbljeno z igrali, peskovniki...Plaža je tudi lepa. Priporočam h. Andrija, Ivan in Jure.
V naselju med hotelom Ivan in Jure imajo narejeno Dalmatinsko selo, kjer nudijo odlično   hrano.

V mesto pa vozi avtobus, peš je predaleč.

Pa srečno.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
3.3.2009 13:57:54   
SAŠA77
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

Bili predlani za 1. maj v h. Andrija. Jedilnica in pol hotela je bilo obnovljeno, sobe so zelo majhne in potrebne obnove. No mogoče so jih do sedaj že kaj obnovili. Sam hotel je ena srednja žalost. Če niste prezahtevni mislim, da bi vam znalo biti dobro. Okolica je posebno primerna za otroke, ker imajo veliko igral, lepe potke za sprehajanje, lepa plaža...
Hrana je bila kar dobra, dosti izbire, čistoča uredu. Ponavadi gremo v hotel z 4* ali 5* in se potem vidi razlika. Tisti, ki ste navajeni hotelov 3* lahko mirne duše rečem, da vam bo v Solarisu všeč. Hotel ima tudi bazen in zvečer imajo tam živo glasbo.Za otroke je lepo  priskrbljeno z igrali, peskovniki...Plaža je tudi lepa. Priporočam h. Andrija, Ivan in Jure.
V naselju med hotelom Ivan in Jure imajo narejeno Dalmatinsko selo, kjer nudijo odlično   hrano.

V mesto pa vozi avtobus, peš je predaleč.

Pa srečno.


se strinjam,letovali 2 leti nazaj in bilo je božansko,lani smo letovali v istem naselju samo da v apartmajih in bilo je nooorrrooo lepo,apartmaji noro opremljeni in seveda lahko se kompaš kjer koli v naselju in katerem koli komleksu,zelo priporočam posebno za otroke,lpuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
20.6.2009 21:36:04   
Ekaz
Kako se imenujejo ti apartmaji? Internet stran?

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
20.6.2009 22:56:36   
luka jan
http://www.solaris.hr/apartmani.asp

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
22.6.2009 10:07:18   
*bubi*
Kakšne pa so kaj cene najema? 2+2? Konec julija (top sezona)?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
22.6.2009 10:11:40   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kakšne pa so kaj cene najema? 2+2? Konec julija (top sezona)?


Našla user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
22.6.2009 13:34:44   
Ekaz
Kje si jih našla? Jaz jih ne vidim....pa tako iščem..

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
22.6.2009 13:44:36   
SAŠA77
lahko se tudi obrnete na agencijo kompas,
mi smo vedno potovali preko njih in je bilo čudovito,
poskusite tudi tam,
želim vam prelep dopustuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
22.6.2009 22:58:18   
mala Tinka
Mi smo bili lani v Solarisu (sicer v apartmajih) pa nikoli več. Slike na internetu se močno razlikujejo od dejanskega stanja tam.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
23.6.2009 17:53:22   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Kje si jih našla? Jaz jih ne vidim....pa tako iščem..


http://www.hrvaska.net/hoteli/sibenik/apartmaji_solaris.htm

lahko da je kje ceneje, ampak bistvene razlike verjetno ni.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
24.6.2009 7:33:49   
SAŠA77
mala tinka
žal mi je da ste imeli takšno izkušnjo,tudi mi smo bili lani v vilah v solarisu in je bilo vse urejeno in prelepo,ker že letujem par let v solarisu včasih v hotelih včasih pa v vilah vam lahko povem iz prve roke de ja fantastično,želim vam prelep dopustuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
26.6.2009 7:18:59   
manyka
Sasa77,

mi gremo letos prvič v Solaris, natančneje v hotel Andrija. Ali morda veš - so sobe res majhne. Mi imamo rezervirano dvoposteljno z dodatnim ležiščem. Pa osebje ?
Za odgovor se ti lepo zahvaljujem.user posted image

Lp

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
26.6.2009 11:27:24   
SAŠA77
oj manyka

v andriji so te sobce res bolj male,ampak ni problema,mi smo bili prvo leto z 2 otročkoma malo večjima 6let in 4 leta sta bila stara ,in je bilo ravno tako oki,hrana božanska,otroška igrišča sanjska,animacije,mislim res oki in še posebej zelo čisto morje in plaža,no mi smo kr par let tam letovali in naslednjo leto bomo tut spet šli,letos pa žal ne moremo ker bomo zibali ravno v avgustu,želim vam prelep dopust,lp

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu manyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
27.6.2009 13:59:18   
manyka
oj saša77,

hvala za info. v avgustu pa vse lepo in čestitam že v naprej.

lp 

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
29.6.2009 8:57:13   
Poka
Midva sva bila v Solarisu 2 leti nazaj. Sobe in hotel - za moj okus - sem videla že boljše... Hrana - tako tako... Odnos zaposlenih do gostov pa katastrofalen. Cena 1000 EUR se mi zdi ful visoka, glede na to, da za to ceno dobiš že v Tuniziji plus prevoz z letalom, pa še kje drugje. Midva takrat sva za dva plačala 400 EUR, ampak polpenzion.
Se mi je pa zdelo za otroke ful OK, imajo veliko igral itd. Kar se tiče športa - fuuul slabo... user posted image Glede na to, da so reklamirali to na veliko, se pa še rolat ne moreš. Voda ni bila topla, zato sva se hodila kopat v bazen.
Ne bi več šla tja.

(odgovor članu manyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
20.7.2009 22:30:35   
luka jan
Tako, pa smo preživeli prvi teden dopusta v Solarisu, v Andriji.
Hotel je res bolj češki, predvsem od zunaj, notri je še kar nekako, sobe ful male, pa smo imeli kao družinsko sobo, vse ostalo pa super.
Hrana odlična, velika izbira in nikoli ničesar ne zmanjka, osebje ful prijazno, voda čista in skoraj pretopla. Sam resort ima ni da ni, od igrišč, sprehajalnih poti, kafičev....Skratka fajn.

Mi smo si še čoln rentali in se hodili kopat na otočke nasproti Solarisa, kar je bilo meni rajsko. Kristalna voda, sami na plaži, kristalno čisto morje.user posted image user posted image user posted image

Priporčam in še enkrat priporočam. Mi smo se že letos odličili da gremo drugo leto spet.

Najprej pa se moramo še naužit Paga, do konca tedna smo v Novalji.user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
31.7.2009 9:12:33   
manyka
Pozdravcek,

pravkar smo se vrnili iz Andrije. Poraznoooooooooo!!! Ce je to kaksen allinclusive ?? Sobe - 10 m2 za tri osebe, dodatno ležišče stegljiv enosed prelomljen trikrat (hrbet zjutraj na 100 delov), na balkonu polomljena mizica in stol,
hrana - vseskozi ista - enkrat z gobovo omako, enkrat s korenjem, drugič pa z grahom. Vsa hrana enakega okusa, mrzli koci rib, primerni le za brodet ipd, sladice vse istega okusa iz iste kreme, pijača iz šankomata pa sladek sirup brez okusa. Mene Andrija in podobno na Hrvaškem ne vidijo nikoli več. Po vrhu vsega pa za teden dni 1350 EUR. (otrok brezplačno ker je star 4 leta). Ne rečem za nekoga, ki še nikoli ni bil na all inclusive je to ''bajno'' za ostale pa katastrofa. (pa ne da smo ''presrani'', samo vse ima svoje meje).

Drugo leto vse razen Hrvaške !!!!

Lp Manyka

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
2.8.2009 12:53:59   
Abbey
no komu naj zdaj verjamem, hmm? Drugače pa jo od mojih znancev bolj kritizirajo kot ne, sobe pa so miniaturne baje čisto zares.

(odgovor članu manyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
4.8.2009 7:45:43   
nanka
Mi smo se ravnokar vrnili s solarisa ,bili smo v hotelu Jure. Tudi mene žal tam dol ne vidijo več, pa ne zaradi cene. Mi smo imeli tri otroke, 1, 4 in 13. Katastrofa. Uživala je samo 4- letnica, ker imajo urejene animacije ( samo je bil vedno nekdo z njo), 13- letnik je umiral od dolgčasa, 1-letnica ni imela kaj početi. Plaža za tako male absolutno ni primerna, senčka je sicer OK, samo je 4 dni tako pihalo, da se niti v kopalke nisva spravili, na obali je za tako majhne prevroče, dostop do vode je nikakršen, sami ježki. Sobe pa miniaturne, vsaj za nas, ker nas je bilo pet, smo ležali kot sardine, prehod je bil ozek, po moji oceni tudi meter ne, tamala je imela edini prostor za plazanje po postelji. Pokasirali smo pogled na hotelsko kuhinjo, tako da so nam kuhinjske klime ropotale celo noč ( kot bi dopustovala v elektrarni). Saj ne rečem, če bi bila z možem sama, bi bilo  super, za otroke pa po moji oceni ni. Aja, morje mrzlo, bazen pri hotelu pa tako blajk, da se niti pod razno nisem spravila noter, čeprav je naša 4 letnica noter uživala, v morje je pa nisem spravila zaradi premrzle vode. Pa 13-letnik je umiral od dolgčasa, ker za toliko stare ni ničesar.  Mi smo po 5 dneh obupali in se spakirali domov. Ne, tja dol mi ne gremo več.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hotel Andrija, Solaris Šibenik
5.8.2009 8:08:51   
manyka
Pozdravljena,

sprašuješ se komu verjeti???!!! Vse kar sem napisala je res. Verjemi, da bi zadevo raje pohvalila in povedala kako lep dopust je bil, ne pa, da smo četrti dan spakirali in šli domov. Pa ne zamerim jaz ljudem tam v Solarisu, temveč predstavnikom naših agencij. ki omenjeno destinacijo ponujajo kot ''super'', ''čudovito'', ipd. Res je nekaj, za nekoga je že samo naziv all inclusive dovolj, kar pomeni, da bo lahko jedel in pil po mili volji, vse ostalo pa ga bolj malo zanima. Nam ta njihov all... ni dovolj, posebej če je hotel ocenjen s 4 zvezdicami, smo pač v življenju kar dosti prepotovali. Tako kot je na forumu zapisala zadnja gostja tudi plaža ni povsem primerna za majhne otroke, za nekoliko večje morda že. Se bodo pač morali predstavniki agencij enkrat odločit kako bodo destinacije predstavljali, prikrojeno, s tem bodo dobili več rezervacij po drugi strani pa tudi več reklamacij in nezadovljnih gostov.

Še enkrat RESORT SOLARIS NI TISTO KAR PONUJAJO NAŠE AGENCIJE.

Lp Manyka

< Sporočilo je popravil manyka -- 5.8.2009 8:10:58 >

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?