|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koroška
19.4.2007 20:51:28   
saraja
Pozdravljene mamice in vaši sončki!!

Vabim vas, da poklepetamo na tej temi, da se spoznamo in izmenjamo naše izkušnje. Ker nam je vreme res naklonjeno, se pa lahko še zmenimo za kak čvek v živo.

Lep dan vam še želim naprej,


Saraja in Žan

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koroška
19.4.2007 20:53:06   
Strawberrie Cherrie
evo tudi mi2 sva iz Koroške, natančneje slovenj Gradec.

Sicer pa smo mi 'korošci' bolj slabo zastopani na tem forumu...


(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koroška
19.4.2007 20:57:01   
kepa*
L-P, ne bi bila tako prepričana v to ...

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koroška
19.4.2007 21:13:23   
lex
A smo ene kure! Saraja bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se popolnoma strinjam! A ma katera kakšen predlog, kje se lahko dobimo na kakšni kavici ali kaj podobnega. Jaz sem iz Vuzenice. Mislim, da bi bil kakše Dravograd najboljša destinacija, ker je nekje na pol poti (približo), pa še Hlebček imajo tam. Kako pa je tam z igrali (že tako dolgo nisem bila tamuser posted image ), kajti drugač bom letala ko norc za Aleksom (ma glih celih 5 minut obstanka zraven soka). Za datum se pa zmenite. Sam bolj na začetku maja, ker konec maja mam jaz PDP, pa bi vas full rada srečala.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koroška
19.4.2007 21:41:59   
saraja
Kako lepo da ste se odzvale, lepo res. Tudi jaz sem za en klepet, no oziroma več user posted image , jaz sem priseljena v Radlje, drugače sem pa tudi jaz iz Vuzenice. Ja destinacija pa bi ustrezala v Dravogradu, fajn parking, igrala, pa še vozički imajo prostor.

Super. DAtume pa predlagajte, no ko nas bo več na tej debati, mamice kar pogumno!!

Udeleženke:
1. Saraja in ŽAn,
2.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koroška
19.4.2007 21:46:08   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

L-P, ne bi bila tako prepričana v to ...



V kaj?
V to, da nas je malo iz Koroške.
Pomojem imam kar prav...user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koroška
19.4.2007 22:18:51   
Samoyedka
Halo Saraja! Se še jaz poštempljam tu zraven user posted image Jaz sem v Dravogradu, tak da bi Hlebček itaq bil najbolj ustrezen hehe. Čeprav smo mi tak že vsak dan tam nacrtani, ker imamo najljubšo sprehajalno progo tam mimo speljano (zakaj le hihihi), tak da če se boste dobile, ga pripičima še midva z našim telebajskom.

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koroška
19.4.2007 22:23:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

evo tudi mi2 sva iz Koroške, natančneje slovenj Gradec.

Sicer pa smo mi 'korošci' bolj slabo zastopani na tem forumu...




L_P ti si iz Koroške?user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koroška
20.4.2007 7:50:09   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

evo tudi mi2 sva iz Koroške, natančneje slovenj Gradec.

Sicer pa smo mi 'korošci' bolj slabo zastopani na tem forumu...




L_P ti si iz Koroške?user posted image user posted image




Jap user posted image
Nisi vedela? Pa vedo skorajda vse babe čveke user posted image user posted image
A ti si tut ? Ker jaz zate tut nisem vedela user posted image

Meni je hlebček OK. Sicer mojemu kakšna igrala še niso zanimiva user posted image , zato se lahko povsem prilagodiva user posted image

No, poznam še ene 3 korošice, ki so tlele na forumu, pa mogoče se bodo javile (piščanček, pujkec ...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koroška
20.4.2007 8:18:26   
saraja
Hojla!

KAko ste kaj? LEp sončen dan se že kaže, mi2 sva kar dobre volje, ko vidima da bo lep dan, tako imava potem kar pester dan z vozičkanjem. No, najbrž še nisem povedala, da imam 8 mesečnega sinkota ŽAna, ki ateku in mamici v največje veselje, kdaj pa kdaj pa že pokaže svoje muhe.

Tako, grem malega nahranit, pa grema na turneje.

Korošice, lepo vas je brati!!!

Dijo

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koroška
20.4.2007 10:24:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


Jap user posted image
Nisi vedela? Pa vedo skorajda vse babe čveke user posted image user posted image
A ti si tut ? Ker jaz zate tut nisem vedela user posted image

Meni je hlebček OK. Sicer mojemu kakšna igrala še niso zanimiva user posted image , zato se lahko povsem prilagodiva user posted image

No, poznam še ene 3 korošice, ki so tlele na forumu, pa mogoče se bodo javile (piščanček, pujkec ...)




Ne nisem vedelauser posted image  
Res sem premalo na RR zadnje čase.... pa sploh ne sledim več. user posted image user posted image



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koroška
20.4.2007 11:48:55   
Strawberrie Cherrie
ja no...boš povedala od kot si, ali je to državna tajnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koroška
20.4.2007 15:12:35   
mici 2
ŽIVIJO user posted image TUDI JAZ SEM IZ KOROŠKE NATANČNO IZ RADELJ KOT SARAJA.IMAM TRI OTROKE SINDI10 SANJA 5 IN NAJMLAJŠI 10 MESECEVuser posted image .JA FAJN BI BLO ČE BI SE KJE DOBILE NA SOKU IN KAVICIuser posted image

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koroška
20.4.2007 15:54:34   
frrrr
js sm pa čez vikende na Koroškem... bi vas blo tut fajn spoznat, če boste imele kakšen miting med vikendom user posted image
zaenkrat poznam samo piscancka, ki pa je zadnje čase bolj malo na RR user posted image bomo po mailu obvestili, če se za srečanje zmenite...

aja, čez vikende sm pa pretežno v SGju... Dravograd bi tut sedel... drgač sm pa iz Raven na Koroškem v originalu user posted image

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koroška
20.4.2007 17:41:54   
saraja
Hejla,

fajn da ste vse za, mislim za kofetkanje, ja bomo morale kar določit datum in prostor, ker Lex bo potem morala iti v Rim, tako da ......

Mici 2 - hura, da si tu na tem forumu, na tistem je že vse tako bolj bla bla bla.
No, grema še z malim ven, morava izkoristiti zadnje današnje žarke!

LP

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koroška
20.4.2007 21:21:59   
Anonimen
L_P... ja.. je državna skrivnost od ko dsem. sam če te pa REEES ;-) zanima pa vpraši na ZSuser posted image

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koroška
20.4.2007 21:27:21   
frrrr
kdaj torej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koroška
20.4.2007 21:31:37   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

L_P... ja.. je državna skrivnost od ko dsem. sam če te pa REEES ;-) zanima pa vpraši na ZSuser posted image
ok, za tvoje osebne podatke preko ZS... kaj pa za podatke o tvojem/tvojih user posted image - spol, starost? je možno kaj zvedet? user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koroška
20.4.2007 21:43:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr
ok, za tvoje osebne podatke preko ZS... kaj pa za podatke o tvojem/tvojih user posted image - spol, starost? je možno kaj zvedet? user posted image



Hm... če bi blo možno kej zvedet, bi tud jz rada zvedlauser posted image user posted image user posted image
OK... hec.

Nimam (še) user posted image .

V bistvu sem se na to temo javila, ker me je L_P presenetila s podatkom, da je s Koroške. Sicer pa po pravilihuser posted image user posted image user posted image ne spadam med vas.user posted image

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koroška
20.4.2007 22:01:40   
frrrr
če maš rada user posted image , pol že spadaš med nas... sej se nam boš potem enkrat zihr pridružila... do takrat lahk pa z nami stike navezuješ in poslušaš naše pametovanje o tem kolkrat smo kakali in kolk spali user posted image user posted image

lep vikend vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koroška
20.4.2007 22:14:53   
Luna5
OJ!

Mi se pa poznamo, je tako, SARAJAuser posted image in MICIuser posted image !!

Kako kaj Koroška??

LP

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koroška
20.4.2007 22:21:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr
če maš rada user posted image , pol že spadaš med nas... sej se nam boš potem enkrat zihr pridružila... do takrat lahk pa z nami stike navezuješ in poslušaš naše pametovanje o tem kolkrat smo kakali in kolk spali user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Jap kakanje pa spanje je pomembno jauser posted image

No vi se kar zmenite kje pa kdaj se dobite, pa če bom mela čas (ali bolje, če bom na Koroškemuser posted image ) se vam pridružim.

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koroška
20.4.2007 22:47:49   
frrrr
sm mau firbcala okrog in ugotovila, da je še ena nelly iz koroške... ampak ne vem, če je še kaj na forumu user posted image med našimi nosečniškimi debatami se je pofočkala na seznam oktoberk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koroška
21.4.2007 7:38:24   
Strawberrie Cherrie
frr, s kot pa si ti drugače?

Matovilcica, hitro odgovori na zs, ker drugače celi dan ne bom mogla kaj naredit, ker bom samo razmisljala o tebi user posted image

No, jaz se pofočkam z Ožbejem.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koroška
21.4.2007 20:28:41   
mici 2
ja živijouser posted image  danes je bil pa zelo lepi dan,smo malo piknikali user posted image  bilo je suuuuperuser posted image

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?