|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glasba za nosečnice
9.5.2008 9:02:02   
mralex11
Pozdravljeni

Imel bi eno vprašanje. Kje bi dobil ustrezno glasbo za nosečnice oziroma, da jo predvajaš še nerojenemu otročku. tako da prosim za kak nasvet, izkušnje,...

hvala in lp

alex

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 9.5.2008 10:20:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 9:03:29   
ključek
jaz sem CD videla v Baby centru, pri blagajni. verjetno imajo tudi v drugih otroških trgovinah. mene tudi mika, da bi kaj kupila - že za moje živce. user posted image
sedaj prakticiram tako, da ko jaz poslušam MP3, dam eno slušalko na trebušček. če pa tako poslušam musko (preko radia), je pa itak dost  naglas, da user posted image  sliši.

< Sporočilo je popravil Me to you -- 9.5.2008 9:04:49 >

(odgovor članu mralex11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 9:12:17   
mralex11
sem bil ravno zadnjič v baby centru pa nisem opazil, hvala bolj naslednjič pozoren....kakšno glasbo mu pa predvajaš?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 9:26:23   
ključek
sem bil ravno zadnjič v baby centru pa nisem opazil, hvala bolj naslednjič pozoren....kakšno glasbo mu pa predvajaš?


v BC pri City parku sem jaz gledala. in sicer pri blagajni, je ena taka stalaža ali kako naj rečem, pa so tam različni cd-ji. na prednji strani, preden daš kupljene stvari gor.
zaenkrat mu jaz vrtim musko, katero jaz poslušam. predvsem plestenjaka in PCD. user posted image user posted image user posted image  sem tudi že klasično vrtela, pa jo jaz ne morem dolgo poslušati. user posted image  pa en cd imam, kjer so posneti zvoki morja in glasovi delfinov, je zelo pomirjujoče, tudi jaz jo rada poslušam.

(odgovor članu mralex11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 9:33:09   
Majuska
Od klasike mu vrtim Mozarta, imam prav nek CD, na katerem je muzika za prihajajoče "genije" user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 9:59:45   
tana13
jaz sem veliko poslušala cd-je od Raimond Lap.
http://lovelybaby.rglmusic.com/music4babies/en/

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.5.2008 11:12:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tana13)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 13:34:12   
katja_p
V katerem mesecu pa naj bi mu začel predvajati glasbo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 13:47:33   
ključek
V katerem mesecu pa naj bi mu začel predvajati glasbo?


jaz sem z MP3 začela predvajati v 2 mesecu. naj ima rad muziko, tako kot mami!!! user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
9.5.2008 17:15:53   
Inigo
midva poslušava vse. od U2 pa do Turbo Angles. kar se pač vrti po radiu pa kar si lahko mami poje. to imava najraje! user posted image se mi zdi, da mali kar pleše v meni, ko pojem. najbrž mi je všeč... user posted image no, ali pa se zgraža user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: GLASBA ZA NOSEČNICE
10.5.2008 10:35:20   
mralex11
najprej hvala za odgovore.

ja music for babies ravno zdaj gledam/poslušam na netu... zanimivo se mi zdi.

za katja_p - mislim, da še preden so rodi, vsaj tako glasbo iščem. da mu jo predvajaš ko je še v trebuščku in je kasneje nanjo navajen in laže zaspi, tko sem vsaj slišal...?? ne vem..


(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!