|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsak dan prevez
19.5.2008 19:29:41   
FORZA
Nekaj me zanima.
A je treba res na prevez k svojemu pediatruuser posted image
Danes sem malčka peljala na prvi prevez takoj zjutraj ob 7h, ker sem pol šla delat mali pa v vrtec.
Ker ni delala njegova pediatrinja sem prosila, če naju lahko vzamejo za prevez, pa je sestra rekla ja morate priti ob pol 11huser posted image
Rečem ji da moram v službo.
Potem mi reče ja samo pridete na vrsto, ko pediatrinja pogleda naročene paciente, sam bo kar za počakat.
Ma nič obrnila sem se pa šla. Kasneje poklicala njegovo pediatrinjo in  ga naročila za jutri.
Me res zanima za prevez pa čakanjeuser posted image
Kakšne izkušnje imate, ker bova imela še kar nekaj prevezov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vsak dan prevez
19.5.2008 20:09:56   
mala maja
Glede čakanja je bilo čisto odvisno od dneva, včasih smo bili takoj na vrsti in so naju vzeli preko vrste, včasih sva bila dogovorjena za uro in sva bila takoj na vrsti, včasih pa sva čakala. preveza pa ni bila nujno pri izbranem pediatru, čeprav sem jaz raši videla da ga je prevezal izbrani pediater.
Kadar sva čakala v čakalnici ni bilo pred nama več kot 2-3 otroci in sva bila v pol ure na vrsti, drugače pa nikoli nismo ne vem koliko čakali.
Pa se dogovori da ga pripelješ ob uri.
aja na koliko dni so pa preveze ti ne vem svetovati.Ko je našega povozil avto smo hodili prevezovat rano na dva dni, ko se je mali urezal na tri dni, ko si ja pa tamičken prebil glavo pa prvo drugi dan, potlej pa šele čez en teden in nato še čez dva dni pa je šla preveza dol. Tako da je vse odvisno tudi od vrste poškodbe.

pa enouser posted image user posted image , da se čimprej pozdravite


< Sporočilo je popravil mala maja -- 19.5.2008 20:11:40 >

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vsak dan prevez
19.5.2008 22:38:17   
Anonimen
Ja, jaz bi našo peljala k pediatru ali enventuelno k moji mami, ki je medicinska sestra, s tem, da bi se prej o tem seveda posvetovala s pediatrom.
Zakaj? Ker čeprav se mi kar nekaj svita o sterilnosti, pravilnem čiščenju ran (več kot povprečnemu laiku), le nisem tako gotova vase, da ne bi naredila kaj narobe. Ker lahko hitro pride do dodatnega vnetja, gnojenja, okužbe, mogoče se rana prepočasi ali prehitro suši,... 

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
19.5.2008 23:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vsak dan prevez
20.5.2008 0:21:03   
pufetta
Jaz pa na prevez nikoli ne čakam, saj če je vse normalno (če so šivi zdravi,...) to opravi medicinska sestra brez zdravnice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?