|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   E paket
1.8.2008 12:25:41   
laknerš
2 oktobra naj bi rodila svojo drugo hčerkico pa me zanima, če ima katera-i izkušnje s paketom e. Zanima me kakšna je kvaliteta izdelkov? Pa še nasvet bi rabila, kaj se mi bolj splača, vzeti denar ali paket e, glede na to da rabim še posteljico in previjalno vse ostalo pa imam še od prve hčerke Neli(3leta).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: E paket
1.8.2008 12:56:03   
Naja30
Če imaš že vse od prvega otroka, bi jaz na tvojem mestu raje vzela denar. Meni stvari v paketih niso všeč in sem že prvič vzela denar.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: E paket
1.8.2008 13:34:32   
gaya24
Jaz sem vzela e-paket, ker so mi te nove stvari v paketu ful všeč in si lahko sam sestaviš pa še bolj ugodno te pride. Imajo pa same dobre stvari zdaj v paketih. Od lip poljčane pa chicco prenosno postlico, maxi-cosi lupinico, iso fix, trip trap stolček...
Če imaš pa večino stvari že od prejšnjega otroka pa itak raje vzemi denar.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: E paket
6.8.2008 8:34:10   
meta21
Vzemi denar in tisto kar rabiš naroči pri isti trgovini (recinko), ki dobavlja pakete. Jaz sem vzela denar in naročila posteljico. Tako ti ni treba porabit vsega denarja za paket.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: E paket
6.8.2008 8:53:08   
katja_p
Jaz bom sicer roila šele septembra, pa me zanima, kako poteka ta zadeva s paketi. Vem, da ga naročiš prek spleta, ampak menda rabiš neko šifro, ki jo dobiš na CSD. A mi lahk ena prosim ta postopek razloži ... user posted image  Pa kolk časa prej to urediš?

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: E paket
6.8.2008 8:54:08   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Vzemi denar in tisto kar rabiš naroči pri isti trgovini (recinko), ki dobavlja pakete. Jaz sem vzela denar in naročila posteljico. Tako ti ni treba porabit vsega denarja za paket.


A pa je kljub temu potem cena npr. posteljice enaka kot je, če jo vzameš v paketu? Al so cene v "prosti" prodaji dražje?

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: E paket
6.8.2008 9:23:18   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Vzemi denar in tisto kar rabiš naroči pri isti trgovini (recinko), ki dobavlja pakete. Jaz sem vzela denar in naročila posteljico. Tako ti ni treba porabit vsega denarja za paket.


A pa je kljub temu potem cena npr. posteljice enaka kot je, če jo vzameš v paketu? Al so cene v "prosti" prodaji dražje?


Naj bi bla ista cenauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: E paket
6.8.2008 9:27:07   
Katjusa
treba je it na csd in tam izpolnat obrazec na katerem označiš e paket in ti dajo tisto naročniško številko.... sam v tem primeru moraš za vso vsoto izbrat izdelkov.... če pa vzameš denar ti ga nakažejo na trr in potem kupiš v tej spletni trgovini http://recinko.si/..... (tako jst to razumem če se motim me naj katera popravi)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: E paket
6.8.2008 18:12:10   
Majuska
Kolikor sem sem ujela na MŠ, naj bi za e-paket izbral za vsoto nadomestila, ki ti pripada, menda celo do stotinov natančno. Najbrfž ne bi bilo narobe, če vam točne informacije dajo kar na CSD-ju. Jaz sem namreč raje vzela denar, ker sem ogromno stvari dobila od prijateljev.  

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: E paket
6.8.2008 18:59:15   
katja_p
Koliko časa pred PDP pa to rihtaš?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: E paket
6.8.2008 19:05:50   
snikolina
Nekje 2 meseca pred PDP se oglasiš na CSD s potrdilom od G. Tako so meni rekli na CSDju.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: E paket
6.8.2008 20:40:00   
orka

IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

2 oktobra naj bi rodila svojo drugo hčerkico pa me zanima, če ima katera-i izkušnje s paketom e. Zanima me kakšna je kvaliteta izdelkov? Pa še nasvet bi rabila, kaj se mi bolj splača, vzeti denar ali paket e, glede na to da rabim še posteljico in previjalno vse ostalo pa imam še od prve hčerke Neli(3leta).



sicer imam za oblečt vse, potrebujem pa previjalno pa posteljnino, pol bomo vzeli pa še higienske potrebščine pa plenice in te drobnarije seveda e-paket.
ko dobiš od G potrdilo o pdp-ju, greš na csd kjer označiš e-paket, dobiš šifro in urediš preko spleta.
Kar se pa cen tiče, so pa v paketu cene brez davka, če pa bi želela naročiti sama preko te trgovine se mi pa zdi da bodo dodali še davek in bodo cene 20% dražje.
Jaz sem prvič vzela paket, drugič denar , tretjič pa bom spet paket

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: E paket
7.8.2008 19:54:18   
meta21
Cene so v prosti prodaji iste kot v paketu!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 7.8.2008 20:34:36 >

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: E paket
8.8.2008 8:23:29   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Cene so v prosti prodaji iste kot v paketu!


To je pa super! Pol pa ni treba po sili nekaj v paket dajat ... vzameš keš in si sam naročiš, kar rabiš in se ti zdi kul.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: E paket
8.8.2008 9:31:50   
Ana Luna
Katja_p
Jaz bom sicer rodila šele septembra
ene tri mecese pozneje pa res, a ne? user posted image

Ja, Katja_p, najbolj se ti splača vzeti keš, ker izdelke, ki se splačajo, še vedno dobiš po isti ceni prek spletne trgovine Recinko d.o.o., če bi vzela paket, bi pa morala nabirati stvari do centa natančno, tudi če vsega ne potrebuješ ... Voziček si pa ravnokar kupila, pa tut previjalno sem videla, da si že zbrala ...user posted image
Jaz sem pred kratkim prek Recinkota kupila jogi za posteljico po super ugodni ceni 27 evrov - več kot zadovoljna!


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: E paket
8.8.2008 9:57:30   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Cene so v prosti prodaji iste kot v paketu!


To je pa super! Pol pa ni treba po sili nekaj v paket dajat ... vzameš keš in si sam naročiš, kar rabiš in se ti zdi kul.


Točno!!!user posted image user posted image user posted image  A ni to super?
Jaz danes dobim posteljico, jogi, banjico, odejico, higienski komplet, pleničke in še nekaj drobnarij. Komaj čakam! Nabrala sem za 243eur, ampak še vedno se mi ni bilo potrebno ukvarjati s tistimi centi in na silo kupovati ribic za v banjico.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: E paket
8.8.2008 16:38:04   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

Katja_p
Jaz bom sicer rodila šele septembra
ene tri mecese pozneje pa res, a ne? user posted image




Ups user posted image  kje mi je pa to uspelo napisat user posted image  Ja, tri mesece poznej pa res user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: E paket
9.8.2008 13:31:34   
pike
Tudi jaz sem včeraj poklicala v podjetje Recinko d.o.o. in povprašala kakšne so cene, če jih kupim v prosti prodaji in ne kot paket. Povedali so, da cena je ista. Z mojim sva se odločila in naročila posteljico in jogi kar naju pride cca. 50 Eur ceneje kot, če bi enako posteljico kupila v Baby centru po ceni 128 Eur, vzmetnice pa so tam okoli 50 Eur. Tako, da določene stvari, ki so vam všeč lahko po isti ceni kot v paketu kupite tudi v prosti prodaji. 

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?