|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materinska šola drugič?
18.2.2005 8:21:32   
mala
sem drugič noseča in me zanima če moram tudi sedaj hoditi v materinsko šolo?ali jo bo katera vseeno obiskovala?

lp:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   materinska šola drugič?
18.2.2005 8:27:57   
Taša
Meni v drugo ni bilo potrebno hoditi na materinsko tudi partnerju ne.. Naju pa v porodnišnici ni nihče vprašal za materinsko šolo...

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   materinska šola drugič?
18.2.2005 9:41:06   
beba76
Jaz sem drugič hodila, zdaj, v tretje pa mi niti vabila niso poslali. Pa sem sestro vprašala, kako to, pa je rekla: ja, saj to je zdaj že tretja nosečnost...
Pol menda že vse vem :)-:)-:)-:)-:bravo::bravo:
Potrdilo za mojega pa so mi kar na švarc dali:ups:

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   materinska šola drugič?
18.2.2005 9:59:46   
darjatimci
Jaz sem pa hodila 3x in mi ni nič žal,ker po nekaj letih kar pozabiš veliko stvari,priporočam vsem!:bravo:

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   materinska šola drugič?
18.2.2005 10:49:13   
Jančika_
Meni se zdi malo brezveze it, ker sva hodila lani, ampak če bo treba, bova šla.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   materinska šola drugič?
18.2.2005 11:12:43   
darjatimci
Jančika,ja to je pa res nesmisel,da bi vsako leto hodila jaz sem imela več let razlike zato sem hodila in moram rečt,da dobiš veliko koristnih nasvetov.:sloncek:

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   materinska šola drugič?
18.2.2005 11:44:49   
Jančika_
Ja, meni bi lahko dali abonma:)-.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   materinska šola drugič?
18.2.2005 16:06:35   
Abby
Obakrat sem hodila. Nekaj informacij je bilo novih, nekaj sem že vedela, ampak bila sem vesela, ker smo tokrat šli na ogled porodnišnice, kjer smo lahko tudi povprašali o raznih novostih in spremembah, ki jih pred 3 leti še ni bilo. Obvezno pa ni niti prvič.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?