|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatna tekočina?
4.5.2008 18:40:57   
filipinka
ker sem prvega otroka polno dojila, nimam izkušenj z adaptiranim mlekom, ampak se počasi učimo. Nika in Zala sta lepo sprejeli adaptir. mleko, mene pa sedaj zanima ali moram dajati še mogoče med obroki vodo ali čaj. Pomagajte prosim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatna tekočina?
4.5.2008 19:04:34   
Sunny Morning
Ti jima med obroki kar ponudi čaj ali pa prekuhano vodo. Če bosta žejni bosta pili, drugače pa si bosta samo usta malo splahnili.
Naša je tudi že od začetka več ali manj na AM in do zdaj, pa je stara skoraj 4 mesece, ni pila skoraj nič čaja, pa sem ji ga vsak dan frišnega naredila in ponujala med obroki. Zdaj pa že en teden pijemo tudi po 250 ml.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatna tekočina?
4.5.2008 20:50:26   
łiłi
nas teo tud zlo ogromn caja spije300ml,star pa je 3 mesece pa 10 dni.sam pri nam je ful vroce v stanovanju ,smo na 13 in se ze zdej kuhamo.zracim po nevem kokrat na dan,cistilec zraka mam skos ukljucen,nevem kaj bomo poleti.najbolj da kupim prenosno klimo pa jpo imam vkljuceno v kuhinji da zrak krozi,ker se bomo drugace skuhali.glih danes sem opazila rdece pikice ,zgleda da je od vrocine.ful svica ,po 4 na dan ga preoblecem,sej sploh ni cudno da tok caja spije

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatna tekočina?
4.5.2008 21:28:28   
ursalara
Mi smo tudi na AM in ji vedno ponudim čaj in ga res veliko spije tudi P priporočajo da tisti otročki ki so na AM pijejo še čaj ali vodo zraven!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatna tekočina?
5.5.2008 9:19:07   
kristinaj
če ste na am, moreš dodajat tekočino.....jaz sem naši med obroki ponudila vodo ali čaj (instant)...na začetku je spila zelo malo, ne vem če je bilo pol deci na dan...nekaj je pa le bilo..... potem ko smo prešli na gh je količino povečala in ko je sama dudo lahko držala smo postali pravi pijančki....

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodatna tekočina?
1.6.2008 21:06:23   
Petrca123
Ali je potrebno dodajati čaj tudi, če se otrok normalno doji?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dodatna tekočina?
2.6.2008 0:00:41   
massylou
Adaptirano mleko: je kar treba ponudit dodatno tekočino.
Dojenje: nič ni narobe, če malo popije. Jaz sem vedno ponudila in če je bila žejna, je pila. Nekaj žličk, nato več.

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dodatna tekočina?
3.6.2008 21:37:12   
zvezdica05
Mene pa zanima, kateri čaj dodajate? Me se sicer polno dojiva, bi ji pa vseeno ponudila malo čaja.
A dajate na žličko ali na flaško?

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dodatna tekočina?
3.6.2008 23:18:52   
bina30
IZVIRNO SPOROČILO: Petrca123

Ali je potrebno dodajati čaj tudi, če se otrok normalno doji?


Glede na to, da mojega user posted image  dojim na 3 ure in je sedaj že res vroče zunaj in mali kar naprej čeblja in se smeje mislim, da je treba dati malo tekočine.  Verjamem, da je žejen in po vsem tem norenju in sprehodih, kjer vedno švica v vozičku verjetno težko čaka, da minejo 3 ure. Jaz mu dam prekuhano vodo ali malo čaja (instant Hipp komarček). Dam po žlički ali po flaški, ki je drugače  ne sprejme, ampak, ko je žejen, pa kar pije.

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dodatna tekočina?
5.6.2008 18:58:03   
ELMA
Naša je stara 3 meseca pa me včasi mal skrbi ker velik prekuhane vode spije , in sem danes na SP vprašala Pedijatrinjo , pa je rekla da je to normalno in da nič ji ne škodi , če odrasli na dan spijejo 2l , je normalno da user posted image  spije 200ml , če pa mi spijemo 3l ,je tudi normalno da user posted image  300ml spije user posted image .Nevem če imajo prav ?...

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?