|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniški pas
5.2.2008 20:03:27   
BUŠICA
Danes sem si kupila v trgovini La vie nosečniški pas-stane 18.70 eur.sem komaj v 22.tednu ampak mi ful odgovarja. Priporočam!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniški pas
5.2.2008 22:17:52   
Naja30
Mani pa ni odgovarjal, ker me je potem spodnji del trebuha bolel. Pa baje ga ni tako priporočljivo nosit ravno zarad teh spodnjih mišic, ker se potem preveč polenijo user posted image  Ne vem, kot pravim mi itak ni odgovarjal, tak da sem ga sam v predal pospravla.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniški pas
5.2.2008 22:36:45   
J.L.
Kaj pa v kakšnem Salonaborju ga majo? Ker La vie v našem okolišu ni. Sicer sem našla eno spletko z ful luškanimi poslikanimi nosečniškimi pasovi, pa sem v dvomih, če naj ga naročim ali ne. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniški pas
6.2.2008 8:18:20   
Zofy
Ja, imajo v Sanolaborju. Samo ga res ni priporočljivo poreveč nosit (to pravijo fizioterapevti), tako da ga nosite samo ko je nujno - npr. za na kak sprehod ipd. Meni ga je pred 2 tednoma (sem v 34. t) G priporočila, saj nosim user posted image ful nizko, da mi z glavico buta ob medenične kosti, ampak sem ga do sedaj imela samo 1x...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:10:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniški pas
6.2.2008 11:14:40   
ježek
Mislim, da se je za to bolje posvetovati z G.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniški pas
6.2.2008 15:26:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

od katerga tedna naprej ga je pa priporocljivo nosit?


Ga NI priporočljivo nosit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniški pas
6.2.2008 18:43:18   
Pia77
Mene je v drugem trimestru pogosto pekla koža oz. mehka tkiva nad popkom (takrat, ko mi je nastajal razmak med rektusoma oziroma med premima trebušnima mišicama), pa sem si ga nekajkrat naštimala nad popkom, da mi je trebuh dejansko nazaj navzdol tiščal... Nikoli ga nisem nosila več kot nekaj ur. Sem ga pa dobila iz druge roke; sama si ga ziher ne bi kupila.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečniški pas
6.2.2008 18:46:55   
Paštetka
PRiporočljivo ga je nositi le, če nosiš otroka preveč nizko. JAz nisem mogla niti koraka narediti brez  pasa, ker sem imela filing, da mi bo ven padel.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečniški pas
7.2.2008 12:37:47   
rokapi
Jaz ga imam, nosim dvojčka. pas si namontiram le, ko grem na sprehod in mi kar koristi, tako, da priporočam.

Je res pa zelo pomembno, da gane nosiš non-stop (sicer se mišice polenijo) ter si ga namonitiraš dovolj nizko in da ga ne stisneš preveč.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečniški pas
5.6.2008 15:58:20   
Majuska
Če ima katera nosečniški pas viška oziroma ga ne potrebuje več, se priporočam ... user posted image

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečniški pas
6.6.2008 19:30:44   
PikicaStonoga
Danes sem vidla, da jih prodajajo v C&A.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečniški pas
7.6.2008 23:45:53   
Majuska
Thanks, sem ga danes kupila v Sanolaborju. Za 17 €.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?