|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 13:16:14   
Anonimen
do kdaj ste lahko nosile svoja oblačila nap. kavbojke? kdaj ste same ugotovile da se vam trebušček malo pozna in kdaj so to opazili dugi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 13:31:37   
izgubljena_ovcka
Jaz sem morala svoje navadne kavboje upokojit že pri cirka desetih, enajstih tednih ker sem bila tako napihnjena kot balon. Pa še malo bolj sem pazila na redno prehrano (prej sem bila ekstremno suha in sem se zbala, da to ni najbolj zdravo) tako da je šlo okoli 4 kile gor že v štartu in mi je bilo vse premajhno. Majice nosim pa še sedaj nenosečniške ker imam bolj majhen trebušček (sem 10 dni pred rokom, obseg okrog popka 102 cm, za primerjavo, pred nosečnostjo idealnih 60 cm).

Načeloma se do šestnajstega tedna ni videlo skoraj nič le cunje so me tiščale zaradi napihnjenosti. Drugi ljudje, ki niso vedeli za nosečnost do dvajsetega tedna niti posumili niso. Trebušček se mi je res začel poznat šele po dvajsetem tednu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 13:43:05   
PikicaStonoga
Jaz sem v 22. tednu. Majčke še vedn lahko nosim vse stare :) Hlače pane, ene dvoje kavbojke, kiso razregljive še lahko nosim, vse ostale hlače sem pa dalana stran pre dpribližnoo 2 tednoma, v 20. tednu. trebušček se malo pozna, bolj sem nekako naphnjena pa mi ne paše, da me karkoli tišči ...renerke še vedno nosim iste in mislim, da jih bmo lahko do konca, mam same take ohlapne :)

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 14:43:07   
kajajaka
prve nosečniške kavbojke sem si kupila v 13 ali 14 tednu. Do takrat sem se sicer samo 2 kg zredila, ampak sem se veliko boljše počutila v noseč. hlačah, ker sem imela občutek, da navadne preveč pritiskajo na trebušček (ki ga v bistvu še ni bilo...)
Majčke imam le 3 nosečniške, ostalo so navadne.
Vse skupaj sem si kupila 3 hlače: kavbojke, platnene in lanene 3/4. Pozimi sem imela pa še žametne nosečniške (sposojene od kolegice), trenirko imam navadno, ampak mi sedaj tudi ta ni več udobna (
36 teden)
Ti si kar privošči nos. hlače, tudi če še nimaš trebuščka - boš videla kako se boš bolj "komot" počutila. Ko bo pa user posted image  začel brcat, bo pa sam pokazal kdaj so mu tvoja oblačila neudobna - naša me je pred kakim mesecem začela vztrajno brcat, če sem bila v kavbojkah, ker jo je očitno malo tiščalo že vse skupaj... user posted image

Drugačr se mi je pa konkretno videlo, da sem noseča nekje okoli 18 tedna - ampak so itak že vsi vedeli, ker smo jim prej sami povedali...user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 18:26:39   
Anonimen
Jaz sem pa zdaj v 16. tednu in se mi je nekako začelo dozdevati da moje kavbojke ne bodo več vredu ... sicer sem od začetka nosečnosti shujšala (nenamirno) za 5kg, a se mi to pozna na manjši zadnjici, trebušček je pa že rahlo izbočen in me začenjajo navadne hlače tiščat v pasu ... pred časom sem si kupila prve nosečniške hlače, ker so mi bile pač tako več, sam zdaj sem pa v nezavidljivi situaciji, namreč stare obleke me tiščijo, nosečniške so mi pa v pasu še prevelike in mi kaj dol lezejo ... kaj ste ve nosile v tem "prehodnem" obdobju? Trenutno sem namreč skoraj nonstop v enih lanenih hlačah, ki so mi bile že prej prevelike ... sam se mi že kar gabi skos venih in istih cotah okrog skakat.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 18:44:45   
izgubljena_ovcka
Jaz že par tednov ne morem nosit drugega kot ene navadne črne trenirke ker sem se res ful zredila (se pravi visoka sem 175, na začetku tehtala 55 kg, zdaj jih imam 75 user posted image ) ampak se mi v bistvu sploh ne pozna zelo. Le tudi tistih prvih nosečniških kavbojk ne morem več dat gor ker me v riti tiščijo (ups!?).

user posted image  Sicer pa sploh ni tako grozno. Jaz sem dooolgo časa tako težko čakala na trebušček in še zdaj me v bistvu bolj ovira moja velika rit kot trebuh! user posted image  Mislim, da ga bom kar pogrešala, ko ga ne bo več... Sem pa vedno imela slabo vest, če sem nosila kaj kar me je okoli trebuha ful stiskalo, sploh se je pa otroček kobacal noter kot bi mi govoril da mu je zoprno... Pa sem kar na trenirke prešaltala... za modo bo čas kasneje (ko gre vseh teh 20 kil dol!!!) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
15.6.2008 20:12:28   
Naja30
Obakrat sem kavbojke nosila nekje do 3.meseca, s tem da sem si pol že z gumico zapirala gumb user posted image  Najraje pa sem bila v udobnih oblačilih, niti ne toliko v kavbojkah.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 9:21:14   
rizelj
Vidim da nimate veliko problemov pri oblačilih kot jaz...,Ko sem zanosila sem mela 85 kg, zdaj v 14 tednu imam 90 in ne najdem nikjer nosečniških hlač ker so največje številke do 48 ( eni pa 50 ), tako da bom morala dat šivat hlače, kar bo neprimerno dražje....pa sej tako ali tako so nosečniška oblačila draga...Če imam že zdej problem s tem kaj šele bo....Meni bo ostala samo še trenirka....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 9:22:13   
AnciM
Tako kot Naja3 sem tudi jaz običajne kavbojke nosila tam do 3 meseca. Potem so me pa kar čez noč začele tiščat. Od takrat nosim navadne kavbojke z nizkim pasom. Nič me ne tiščijo, trebušček pa čez raste. So pa vse nosečniške hlače čudno velike še sedaj v 28t.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 10:14:24   
Anonimen
Rizelj, jaz sem glede teže v tvojem rangu (imam mogoče kvečjemu kako kilo več user posted image ), pa sem si v C&A-ju na rudniku kupila ful lepe nosečniške hlače velikosti 46 pa so mi še čisto prevelike okrog trebuha in ohlapne okrog bokov in tazadnje. Zanje sem pa dala okrog 20€. Aja, pa so imeli tudi večje ...

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 10:16:45   
watershine
jst sm v 21 tednu in še zmeri lahko oblečem kavbojke in use stare navadne majčke... je pa res da sm si naredila zalogo pajkic in tunik ker je pač bolj udobno in primerno za poletje (razen zdaj ko je tako gnilo vreme pa pač v kaubojkah okoli skačem) user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 11:45:43   
poli*
Od tesnih kavbojk sem se poslovila tam nekje okoli 13. tedna. Že sam občutek, da nekaj stiska malega notri, je zlo neprijeten. Pred nosečnostjo sem imela 52 kg, zdaj jih imam 54,5. Sem v 21. tednu in sem si morala za neko večjo priložnost za včerajšnji dan všiti blago v ene bolj "lepe" hlače, ker je bila razlika med gumbom na hlačah in luknjico, kamor naj bi ga zapela kar 10 cm user posted image . Sicer potrkam, ampak se do sedaj v noge nisem še (skoraj) nič zredila in sem prav ponosna nase. Recept za to pa je, da hrane nisem povečala količinsko, ampak samo po kvaliteti.  
Majčke so pa itak moderne nekoliko daljše, tako da sem kupila 4 take, v katerih bo prostora za veeelik trebuh user posted image .

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 19:49:29   
NancyF
No pri meni je pa ravno obratno....sem v 39. tednu in ne boste verjele, še vedno nosim vse svoje obleke, med njimi tudi hlače. Hlače sem imela itak vedno zelo nizek pas, tako da z zapenjanjem ni bilo panike in lahko rečem, da sem veliko prevarčevala glede cunjic. Za majčke je edino problem, če niso dovolj dolge....ampak se da vse poštimat. V celi nosečnosti sem kupila samo eno majčko od LA VIE....je pa res, da bolj naprej nosim otročka in se v bokih nisem preveč razširila....imam srečo.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
16.6.2008 20:12:03   
anita goitan
bom še jaz svoje povedala, sem v 32.tednu in še vedno nosm svoje običajne kavbojke, imajo nizek pas, če me gumb pri sedenju ovira si ga odpnemuser posted image , imam tudi nosečniške kupljene v hm, vendar sem si bolj všče v ta navadnih. Majčke sem si pa kupila, nekaj brez rokavov, nekja s kruser posted image tkimi, 2 srajčki in o je to, sedaj sme itak že na dopustu

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniška oblačila in trebušček
17.6.2008 18:31:27   
taly82
Jaz sem zdaj v 19 tednu in še vedno nosim svoja oblačila. Res, da vseh hlač ne spravim nase, ampak troje pa so mi še ostala user posted image
Grem ta teden v nabavo, ker se mi zdi da jih  dolgo ne bom mogla več nositi.user posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?