|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   to pa je katastrofa
16.6.2008 23:59:05   
lelaval
Večja 2 zbirata sličice od fuzbala (letos začuda sta se odločila, da že v štartu lepita le v 1 album - prej sta vse zbirke, ki sta jih zbirala, začela vsak s svojim albumom, potem pa združila user posted image ) - in manjka jima le še 10 sličic, pa sta album izgubila. Si predstavljate to katastrofo? Se nikakor ne spomnita, kdaj sta ga čisto nazadnje uporabljala. Smo že celo hišo pretaknili (in obenem še pospravili user posted image  - vsaj nekaj koristenga user posted image ), albuma pa nikjer.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 0:34:46   
hmm...
Meni je pa po pravici povedano, škoda denarja za kupovanje slišič.
Te pa čisto razumem, koliko je tukaj denarja in da se seveda sekiraš.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 0:42:18   
sandra85
user posted image user posted image user posted image otroci pač

boste našli album, ko ga ne bo noben več pogrešal


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 1:20:29   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

user posted image user posted image user posted image otroci pač

boste našli album, ko ga ne bo noben več pogrešal




Ali pa to ja.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 5:17:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Meni je pa po pravici povedano, škoda denarja za kupovanje slišič.
Te pa čisto razumem, koliko je tukaj denarja in da se seveda sekiraš.


Mislim, da se v prvi vrsti ne sekira, "koliko je tukaj denarja", pač pa zato, ker sta otroka žalostna. No, tako bi jaz razumela. Lelaval, sta ga morda v vrtec nesla in pozabila ali pa v avtu?

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 6:40:33   
srki
Moja stara mama pravi, da metla in cunja vse najdetauser posted image .


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 7:30:09   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Meni je pa po pravici povedano, škoda denarja za kupovanje slišič.
Te pa čisto razumem, koliko je tukaj denarja in da se seveda sekiraš.


Mislim, da se v prvi vrsti ne sekira, "koliko je tukaj denarja", pač pa zato, ker sta otroka žalostna. No, tako bi jaz razumela. Lelaval, sta ga morda v vrtec nesla in pozabila ali pa v avtu?


Volga - točno tako - ne sekiram se zaradi denarja, ki smo ga zapravili za sličice, pač pa zato, ker otrokom to nekja pomeni (sploh sinu), pa jim ni vseeno. V vrtec ga pa nista nosila, ker hodita v šolo user posted image  - pa še tja ga ne nosita, ker jih kradejo. Nosijo le sličice za zamenjat in listek z manjkajočimi številkami.

Srki - metla in cunja sta zaenkrat neučinkoviti - še nič nista našli user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 8:12:12   
Volga
V vrtec ga pa nista nosila, ker hodita v šolo - pa še tja ga ne nosita, ker jih kradejo.


Sori, zdaj sem šele videla, koliko sta stara. Ah, nekje se bo že našel.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 8:17:15   
malika
So bili kakšni "prijatelji" na obisku, ali sošolci ?

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 8:40:57   
srki
No, pa še to, moj oče pravi, da so coprnice, ko se kaj ne najde pa ko se ve, da bi moglo bit na svojem mestuuser posted image .

A sta jih kakšnim prijateljem posodila, ali pa sosedom, al pa sta kje zunaj nosila album.

Oh, kolk stvari je pri nas, ko mali  kaj "izgubi", pa moj vedno pravi, da to je pa to, ker se nikoli ne daje vse na eno mesto. Saj to ima pa prav.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 18:24:44   
Anonimen
Večja 2 zbirata sličice od fuzbala (letos začuda sta se odločila, da že v štartu lepita le v 1 album - prej sta vse zbirke, ki sta jih zbirala, začela vsak s svojim albumom, potem pa združila user posted image ) - in manjka jima le še 10 sličic, pa sta album izgubila. Si predstavljate to katastrofo?


Ne še...user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 19:48:40   
lelaval
Našli smo album user posted image  . Bil je na mestu, kjer sem jaz najmanj 5x pogledala, pa hči prav tako. Mah - saj ni važno - kot je že ena napisala - metla in cunja vse najdeta user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 21:06:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Našli smo album user posted image  . Bil je na mestu, kjer sem jaz najmanj 5x pogledala, pa hči prav tako. Mah - saj ni važno - kot je že ena napisala - metla in cunja vse najdeta user posted image


ste že razmišljali o obisku pri okulistu? user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 22:53:07   
onka
Jaz sem pred leti zgubila v stanovanju denarnico in to ne prazno, in je še do sedaj nisem našla. Lelaval, bi prišla še k nam, ko si ravno v formi?user posted image  Me je pa zelo dolgo žrlo, zdaj sem se pa že sprijaznila, da je našla več ne bom. Sem po 10x vse pretaknila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: to pa je katastrofa
17.6.2008 22:54:42   
Anonimen
Jaz sem pred leti zgubila v stanovanju denarnico in to ne prazno, in je še do sedaj nisem našla.


cas je, da se preslis....ker takrat jo pa ZIHER najdes user posted image

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 5:59:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: onka

Jaz sem pred leti zgubila v stanovanju denarnico in to ne prazno, in je še do sedaj nisem našla. Lelaval, bi prišla še k nam, ko si ravno v formi?user posted image  Me je pa zelo dolgo žrlo, zdaj sem se pa že sprijaznila, da je našla več ne bom. Sem po 10x vse pretaknila.


ljubica, pa si ti ziher, da si jo zgubila? Če bi bila prazna, se najbrž ne bi "izgubila" user posted image

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 6:49:12   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Našli smo album user posted image  . Bil je na mestu, kjer sem jaz najmanj 5x pogledala, pa hči prav tako. Mah - saj ni važno - kot je že ena napisala - metla in cunja vse najdeta user posted image


U ja, tudi to se zgodi. Včasih kdo išče  očala, pa jih v bistvu že ima na sebiuser posted image .

Jaz sem pa izgubila tisti listek, ki ga dobiš pri G,  za hemogram in pregled urina. Vedno je v M knjižici, zadnjič pa gledam, pa ga ni. Knjižica vedno na istem mestu, od zadnjega pregleda je nisem nikamor prestavljala, vendar listka ni. Jah, bo jutri sestra spet malo tečna, pa jo bo minilouser posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 8:03:51   
lelaval
Jaz sem pred leti zgubila v stanovanju denarnico in to ne prazno, in je še do sedaj nisem našla. Lelaval, bi prišla še k nam, ko si ravno v formi? Me je pa zelo dolgo žrlo, zdaj sem se pa že sprijaznila, da je našla več ne bom. Sem po 10x vse pretaknila.


Ni problema - lahko kar danes. Samo ne bom pospravljala za sabo user posted image .
Matilda - ja lahko bi šla k okulistu . da bi se afnala z različnimi okvirji očal, ali še bolje - vsak dan bi imela drugo barvo leč user posted image  - ker zaenkrat še dobro vidim.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 8:42:41   
urbancek
No ja, katastrofa za moje pojme to ravno ni, ker se vsaka stvar enkrat najde in za tvoja sinova upam, da se bo to tudi zgodilo. Če imata napisane katere slikice jima manjkajo naj jih zbirata še naprej, ker se bo album prej ko slej našel.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 9:28:25   
KIKI****
Naš sine je izgubil dudo, preden je bil star 2 leti in je do danes še nismo našli. Prav tako moj zaročni prstanuser posted image . Za dudo mi je vseeno, ker smo takrat super prenehali z njo, za prstan pa nimam pojma kje bi sploh lahko bil. Ot tega je za dudo 3 leta za prstan pa tud dobre 3 leta.user posted image

Pa sem v treh letih že prestavla vso pohištvo, menjala pohištvo,, sedežno,..pucam na 14 dni. hm edino odtoke za prstan ne nameravam menjavatuser posted image .
Duda pa sam bog ve kje jeuser posted image . Bo že. Sem za to dobila nov prstan pa še uhane za povrhuser posted image  srčekuser posted image .

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 9:29:52   
amaya
Njahuje je pri meni založit telefon (GSM).....ker ne lovi nikjer user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 9:40:01   
KIKI****
Važno da ste ga našliuser posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: to pa je katastrofa
18.6.2008 23:10:25   
lelaval
Naš sine je izgubil dudo, preden je bil star 2 leti in je do danes še nismo našli.


To bi se moralo pri moji najmlajši zgodit, pa se še ni user posted image .

Urbanček - seveda sta imela vsak svoj plon listek z manjkajočimi sličicami, tako, da sta si jih še vedno menjavala. user posted image  In danes jima manjkata le še 2 sličici user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?