|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   romer duo plus
2.3.2005 11:52:34   
klemen-3
o tem smo ze pislali pa bi se enkrat rad spomnil vse tiste ki se odlocate za avto sedez
po testih o varnosti avtosedezev model romer dou plus zaseda najvisja mesta
primeren je za vozila z isofix sistemom
problem je seveda pri ceni
baby center prodaja zgoraj omenjeni model za 80 do 85000 sit
v sosednji avstriji se ga da dobiti za 25% ceneje
in sicer basic line 250 trendline 260 in highline model 270 eur
mi smo kupili highline model ki ga tudi vsem priporocam

moznost nakupa po teh cenak je na http://www.oamtc.at/ ter http://www.oamtc.at/
sam sem ga kupil v oamtc v celovcu (rezerviral sem ga preko interneta - prijazne usluzbenke so mi celo poslale karto celovca na domac naslov in mi hranile sedez skoraj 1 mesec da smo sli v celovec)




Neposredna povezava do sporočila: 1
   romer duo plus
2.3.2005 11:59:30   
Annny
Občasno so ti sedeži na Ebayu (avkcija) in se prodajajo za cca. 180-200 Eur..mislim, da gre večinoma za 'Trendline' modele (Senta ipd.).
Če komu kaj pomaga..

LP

(odgovor članu klemen-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   romer duo plus
2.3.2005 12:37:06   
jagoda
Mi mamo tud tega. Kupljenega pri Renaultu, kjer so nam dali še 15%popust, ker smo avto pri njih kupli, tak da je prišel 51.000 SIT:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu klemen-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





sindarin

če bi se vam dohodek zmanjšal za 20%, bi zmanjšali vrednost nakupa igrač za priložnosti kot so rojstni dan, Miklavž, Božiček?

da (58%)

ne, bi varčeval pri drugih stvareh (23%)

ne (7%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!