|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naloge za nevesto na dekliščini
17.7.2008 21:23:51   
pupe
napišite mi naloge za bodočo nevesto na dekliščini, naj bodo zabavne, navihane in nore
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
17.7.2008 22:09:58   
Anonimen
Jaz sem enkrat prišla na pumpo in je bila tam ena blazno "fina" nevesta (obleko si je morala naredit iz tistega, kar je našla na pumpi) s tablico okrog vratu, da zbira denar za novo poročno obleko in je čistila vetrobranska stekla ... ostale so si pa prinesle piknik stole in sedele zraven na travici v senčki in se noro zabavale skupaj z zaposlenimi in strankami ... 

(odgovor članu pupe)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
17.7.2008 22:21:54   
MTFP
Mi smo jih eni pripravile malo morje, se ne spomnim več... vem pa da ji je bila najbolj neprijetna ko je mogla iz sklede polne sladkorja z usti poiskati svoj zaročni prstan... Se ne sliši nič takega ampak vem ko smo se pogovarjale je potem rekla...

Aja pa narežale smo se tudi ko je mogla na plakat narisati svojega idealnega moškega....

joj vem da jih je bilo polno, ene malo prekrute, pa se ne spomnim več.... smo pa takrat pripravile cel seznam ... pa se je nam je zdelo ful malo nalog, na koncu smo pa ugotovile da jih je preveč...

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
17.7.2008 22:44:02   
ana b
Jaz sem mogla sredi gostilne "kuhati" golažuser posted image . Sekljati čebulo zelo na drobno in ko so me zalile solze, so se babe režale, pa prepoznavati začimbe z zavezanimi očmi, poper, česen, rožmarin, pa se ne spomnim, kaj je še bilo in seveda okušanje z zavezanimi očmi, trenutno se spomnim paradižnikove mezge

Previjanje z bombažnimi plenicamiuser posted image , takrat so bile še pamperske umetnost.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 7:22:49   
bankc
Jaz sem morala prodatajati v mercator centru piškote v obliki k*, pa pred lokalom sem morala peti in igrati na kitaro. Oblečena sem bila pa v eno doma narejeno obleko, obute sem imela dolge debele bele štumfe in ene full grde natikače, pa še sama sem se morala namazati brez ogledala (seveda sem imela na izbiro samo divje barve), pa morala sem iskati prstan v moki, pa češnjo v smetani, pa zbirala sem 100 podpisov od moških, da se lahko poročim, pa napihovala balončke raznih oblik... Uglavnem so me čist okupirale z nalogami.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 9:14:05   
puncica
tole sem jaz oz. smo pripravle svakinji:

GOSPODINJSTVO
1. zamesit kruh smo ga potem tud spekleuser posted image
2. prepoznavanje žit z zavezanimi očmi
3. vonjanje začimb zavezanih oči
4. prepoznavanje različnih stvari zavezanih oči  ( topljen sirček, vložene čebulice, mokri baby robčki, mokri tampon, mokra vileda, baby piškot, smetana, plenica pampers, gumijast medvedek,...)

OTROCI 
1. previjanje in oblačenje pokakanega dojenčka  
2. montiranje avtosedeža v avto  
3. igra z otrokom v peskovniku
4. pranje umazane plenice  une od dojenčka v lavorju oblečena kot kmetica (škornji, predpasnik, ruta)

ŽIVLJENJE V DVOJE
1. rihtanje v bejbo (pripravite ji oblačila, da se obleče se ko ena k****)
2. ličenje brez ogledala 
3. lakiranje nohtov z zavezanimi očmi
4. britje kondoma  
5. ples (naša je plesala z metlo kjer je bila gor slika njenga bodočega moža, lahko se pa tu vključi tud striptizer, ampak pri nas niso ble za take fore)
6. oblikovanje penisa iz das mase 
7. test, kako se z bodočim možem poznata (vprašanje prej postaviš možu, potem pa ona odgovarja) 
8. iskanje (poročnih) prstanov v moki z zavezanimi očmi
9. naredi si poročno obleko iz wc papirja
10. ples z bodočim možem v poročni (wc papir) obleki

To je to, je pa trajal kr mal predolgo.

< Sporočilo je popravil puncica -- 18.7.2008 9:16:21 >

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 9:21:14   
NATAŠI
uf ... mene čaka čez tri tedne dekliščina user posted image  ... upam da ne prebirajo forumov user posted image  user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 9:23:45   
baguSka
nore


me smo moji prijateljci pripravile skok s padalom...

ce te zanima povej... oz mi pisi na ZS... user posted image

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 9:25:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

uf ... mene čaka čez tri tedne dekliščina user posted image  ... upam da ne prebirajo forumov user posted image  user posted image


itak da prebirajo.... me smo tud ideje po netu iskale...

no, edin tole s skokom je pa nasem zeljniku zraslo... user posted image

punce od Natasi: ce berete tole! Skok s padalom!! Nepozabno in enkratno in edinstveno!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 9:33:25   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

uf ... mene čaka čez tri tedne dekliščina user posted image  ... upam da ne prebirajo forumov user posted image  user posted image


itak da prebirajo.... me smo tud ideje po netu iskale...

no, edin tole s skokom je pa nasem zeljniku zraslo... user posted image

punce od Natasi: ce berete tole! Skok s padalom!! Nepozabno in enkratno in edinstveno!


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  jaaa to sem pa takoj za user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naloge za nevesto na dekliščini
18.7.2008 9:33:38   
NATAŠI
hvala baguska user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?