|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ščitnica - hashimoto
21.7.2008 13:54:35   
tinkatonka
Je katera tukaj gor, ki ima to diagnozo?

Sem čisto "frišna" - danes na pregledu dobila diagnozo in tablete za "doživljenjsko" jemanje. user posted image  Pa imam en kup skrbi in vprašanj.

LP

Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 21.7.2008 13:55:03 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ščitnica - hashimoto
21.7.2008 13:59:54   
symona
jaz imam probleme s ščitnico že 4 leta, stara pa sem 28,8 let. Jem tablete euthirox, 75 mg vsak dan.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ščitnica - hashimoto
21.7.2008 14:43:19   
tinkatonka
euthirox


Jaz sem tudi dobila recept za te tablete. Zdaj moram 1 teden jemati po pol tablete na dan, potem pa 1 tableto. Potem bom imela pa kontrolo. Ali imaš kaj otrok? Mi si močno želimo še 1 otroka, pa nam ne rata. Upam da bo zdaj kaj uspeha, ko bom začela zdravit to "bolezen".



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ščitnica - hashimoto
21.7.2008 15:25:50   
pomar*ANČA*
tudi jaz jem te tablete, sem jih pa začela zdaj med nosečnostjo, ker me prej niso zdrvaili, čeprav se je vedelo da imam težave z ščitnico. ti jih kar pridno jej, se boš veliko bolje počutila. 

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ščitnica - hashimoto
21.7.2008 20:17:01   
kajajaka
tudi jaz imam hashimoto.

nič groznega... tablete lahko ješ tudi med nosečnostjo in porodom, ne vpliva na otroka - samo redno je treba spremljat in spreminjat dozo zdravil, če je potrebno.

več o bolezni si preberi na

http://metuljcica.mojforum.si/metuljcica-forum-9.html&sid=8c1e8a32b84714c32f9cc8ac7d334125

ali pa mi piši na zs. lp

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ščitnica - hashimoto
22.7.2008 9:06:30   
symona
Ja imam eno hčerko, staro 22 mesecev, konec januarja pa pričakujemo 2. user posted image Pri zanositvi nisva imela nobenih problemov, sem pa lani maja spila jod, ker se mi je po prvem porodu stanje močno poslabšalo. Sem mela pa pregled nekje dva tedna nazaj, in je rekel, da je zdaj stanje v redu, in imam komaj konec septembra pregled. V prvi nosečnosti pa sem imela preglede vsakih 6 tednov.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ščitnica - hashimoto
22.7.2008 9:12:12   
šnucika
nič bat!
Ko boš s tabletami vzpostavila ravnovesje,bo vse začelo delovat,kot je treba...tako,da če je bil to eden vzrokov za ne zanositev,bo verjetno sedaj bolj uspešno.
Jaz nimam ščitnice,ker so mi jo zaradi karcinoma odstranili,pa jod sem tudi imela.Jemljem pa eltroxin in nisem imela nobenih problemov z zanositvijo,niti v nosečnosti.

Srečno!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?