|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   luskavica nohtov
15.7.2008 14:47:23   
Anonimen
spodnja tema me je spomnila in ker imam sama luskavico (samo) na nohtih na rokah me zanima ali ima kdo tako obliko luskavice?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: luskavica nohtov
15.7.2008 15:59:23   
Olivija
mi je znano, po mnenju dermatologinje (sistem izključevanja) jo imam na nohtih. Zdaj nameravam kmalu nadaljevati homeopatsko zdravljenje, ker mi krema, ki mi jo je zdravnica predpisala, ne pomaga. Je pa kar neprijetno zaradi izgleda - sem se pa zdaj že navadila na umetne nohte. Bi pa res rada "normalno obliko" nohtov nazaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: luskavica nohtov
15.7.2008 19:38:14   
Anonimen
tudi meni krema ni kaj dosti pomagala, pa tudi sicer me je dermatologinja "potolažila"; da se pozdravilo nikoli ne bo, kvečjemu bo slabšeuser posted image In res tudi je - nohti mi odstopajo že skoraj do polovice. Najslabša so prehodna letna obdobja in ob stresu. Opazila pa sem, da v času ko sem imela gel nohte so bili moji nohti ok - niso odstopali. Mogoče se mi je samo zdelo?user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: luskavica nohtov
15.7.2008 20:27:39   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Opazila pa sem, da v času ko sem imela gel nohte so bili moji nohti ok - niso odstopali. Mogoče se mi je samo zdelo?user posted image


A veš da meni se je enako zdelo, pa si kar nisem upala to pomisliti, da je možno?

Sicer pa je meni dermatolog v Laškem rekel, da to niso ne gljivice ne luskavica ampak neurodermatitis, ki se precej poslabša ob stresuuser posted image . Saj mislite to to, ko se spodaj pod nohtom hoža odmika od nohta, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: luskavica nohtov
15.7.2008 20:57:29   
kawasakica
kak pa to zgleda? vas to kaj boli?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: luskavica nohtov
15.7.2008 21:02:34   
Alfabeta
Mene, ja. Nohti so občutljivi, pa meni se ukrivljajo navzdoluser posted image

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 6:09:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Mene, ja. Nohti so občutljivi, pa meni se ukrivljajo navzdoluser posted image


mene tudi boli, sploh ko se naredi tak rdeč (nitkast) rob še preden noht začne odstopat. Potem, ko pa je odstopljen pa ne več.  Pa tudi meni se ukrivljajo in sicer navzven.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 6:14:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Sicer pa je meni dermatolog v Laškem rekel, da to niso ne gljivice ne luskavica ampak neurodermatitis, ki se precej poslabša ob stresuuser posted image . Saj mislite to to, ko se spodaj pod nohtom hoža odmika od nohta, kajne?


ja to ja, in po odmiku je linija  nekje na sredini celotnega nohta. In iz leta v leto mi bolj odstopajo, prav bojim se, da bom v prehodnih obdobjih (pomlad,jesen) ostala brez nohtovuser posted image user posted image . Prav zafurstrirana sem glede nohtov, ker imam lepe roke in dolge prste, nohte pa kot....ne vem kaj. Se ne da z ničemer primerjatuser posted image

Bom zvečer prav slikala nohte in prilepila sliko.



(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 8:11:20   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

In res tudi je - nohti mi odstopajo že skoraj do polovice. Najslabša so prehodna letna obdobja in ob stresu. Opazila pa sem, da v času ko sem imela gel nohte so bili moji nohti ok - niso odstopali. Mogoče se mi je samo zdelo?user posted image


Uf, potem imava pa zelo podobno zadevo, meni odstopajo in se vihajo navzgor, samo dva sta še čisto zdrava. user posted image  In na rokah je veliko huje kot na nogah. Sicer jih potem postrižem in umetne prilepim, ampak to je zdaj zaenkrat samo začasna rešitev.

In tudi to me skrbi, da bi čisto odstopili.

Caffee, eno vprašanje - kako je z gel nohti, jih je možno imeti tudi na takih nohtih?

< Sporočilo je popravil Olivija -- 16.7.2008 8:12:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 10:32:16   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija


Caffee, eno vprašanje - kako je z gel nohti, jih je možno imeti tudi na takih nohtih?


Če lahko jaz odgovorim..... Jaz sem jih imela in sem bila zadovoljna. Edino motilo me je da sem morala vsake 3 tedne na popravljanje hodit. Se pa nič ne vidi tvojih nohtov. Jaz sem ravno v fazi razmišljanja da bi si jih spet dala

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 10:39:46   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija


Caffee, eno vprašanje - kako je z gel nohti, jih je možno imeti tudi na takih nohtih?


Če lahko jaz odgovorim..... Jaz sem jih imela in sem bila zadovoljna. Edino motilo me je da sem morala vsake 3 tedne na popravljanje hodit. Se pa nič ne vidi tvojih nohtov. Jaz sem ravno v fazi razmišljanja da bi si jih spet dala


Thx! vsake 3 tedne, to bi še zdržala ... zdaj me samo še zanima, koliko stanejo gelirani nohti?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 10:48:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija


Caffee, eno vprašanje - kako je z gel nohti, jih je možno imeti tudi na takih nohtih?


Če lahko jaz odgovorim..... Jaz sem jih imela in sem bila zadovoljna. Edino motilo me je da sem morala vsake 3 tedne na popravljanje hodit. Se pa nič ne vidi tvojih nohtov. Jaz sem ravno v fazi razmišljanja da bi si jih spet dala


isto. user posted image Tudi jz razmišljam, da bi si jih dala gor samo, da bom jz še kakšen mesec počakala, da se mi stanje malo popravi.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 10:50:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija


Thx! vsake 3 tedne, to bi še zdržala ... zdaj me samo še zanima, koliko stanejo gelirani nohti?


Meni jih dela sodelavka in računa 30 EUR za izdelavo in potem 25 EUR vsake 3-4 tedne za ponovno oblikovanje.



(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 17:45:29   
Anonimen
user posted image


Zelo podobno oz. identično izgleda pri meni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 19:15:55   
Alfabeta
Coffee, tudi mojiuser posted image user posted image user posted image  samo nisem še tako zelo daleč.

No, da pa povem še svojo izkušnjo.... Sem hodila k dr. Vujasinoviču v Laško, in mi je mešal neke posebne kreme pa Claritine tablete mi je dal in je bilo res malo boljše. Samo bi se morala zdraviti 6 mesecev pa se nisem uspela  toliko. Pa nohte sem morala dati dol, sicer pa je bilo drago zdravljenje kot žefran

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 21:23:15   
Olivija
caffee - moji zgledajo zelo podobno. Premišljujem, je sploh kakšna možnost, da ugotovim vzrok - če gre res za psiho?

Alfabeta - si hodila k dermatologu v Laško?

Jaz bom probala nadaljevati s homeopatijo, zdaj se moram samo še prepričati, da preneham kavo pit in da se izogibam ostalim zadevam, ki so prepovedane pri homeopatskem zdravljenju. user posted image


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 22:27:32   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Alfabeta - si hodila k dermatologu v Laško?

Jaz bom probala nadaljevati s homeopatijo, zdaj se moram samo še prepričati, da preneham kavo pit in da se izogibam ostalim zadevam, ki so prepovedane pri homeopatskem zdravljenju. user posted image




Ja, sem hodila v Laško. A tebi je homeopatija pomagala kaj?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: luskavica nohtov
16.7.2008 23:05:53   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Alfabeta - si hodila k dermatologu v Laško?

Jaz bom probala nadaljevati s homeopatijo, zdaj se moram samo še prepričati, da preneham kavo pit in da se izogibam ostalim zadevam, ki so prepovedane pri homeopatskem zdravljenju. user posted image




Ja, sem hodila v Laško. A tebi je homeopatija pomagala kaj?


kaj pa vem, se mi zdi, da sem lani prehitro prekinila. Mi je pa že prej pomagala homeopatija uredit menstrualne cikluse. Kolikor vem, naj bi bila ravno homeopatija primerna za take zadeve.

Zdaj nameravam ponovno probat in se res držat navodil homeopatinje.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 16.7.2008 23:06:30 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: luskavica nohtov
17.7.2008 9:39:06   
Anonimen
koliko pa stane takšno homeopatsko zdravljenje?

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: luskavica nohtov
17.7.2008 9:41:27   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

koliko pa stane takšno homeopatsko zdravljenje?


Prvi obisk, ki traja ponavadi 2-3 ure stane 50-60 EUR, vsak nadaljnji (to je na 8-9 tednov) pa 40 EUR. Se kar nabere.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: luskavica nohtov
17.7.2008 10:16:37   
Anonimen
no ja..na vsakih 8-9 tednov bi pa že zmogla tistih 40 evrov plus začetnih 50-60. Pa so te terapije dejansko zares učinkovite? Kam oz. h komu pa hodiš Olivija? A pitje kave moraš opustiti?user posted image Jz jo imam pa tako zelo rada user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: luskavica nohtov
17.7.2008 12:00:13   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

no ja..na vsakih 8-9 tednov bi pa že zmogla tistih 40 evrov plus začetnih 50-60. Pa so te terapije dejansko zares učinkovite? Kam oz. h komu pa hodiš Olivija? A pitje kave moraš opustiti?user posted image Jz jo imam pa tako zelo rada user posted image


sej ravno kofein mene najbolj baše. user posted image  Ne smeš pa kave piti, ker je kofein tudi homeopatsko zdravilo (tako jaz razumem zadevo).

Ti bom zvečer na ZS poslala ime in naslov homeopatinje. Če bo pa kaj učinkovala terapija, bom pa kasneje poročala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: luskavica nohtov
17.7.2008 19:38:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija


Ti bom zvečer na ZS poslala ime in naslov homeopatinje. Če bo pa kaj učinkovala terapija, bom pa kasneje poročala. user posted image


se priporočam, hvalauser posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: luskavica nohtov
23.7.2008 13:47:54   
Alfabeta
evo, rečeno-storjeno.Imam jih....gel nohte namreč

user posted image
bolj slabo se vidi, ampak ne morem pomagati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: luskavica nohtov
23.7.2008 14:57:11   
Olivija
Alfabeta user posted image , zelo lepo.

To se pravi, da je možno uporabiti gel nohte.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?