|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Galerija Repanšek!
3.8.2008 9:32:32   
Anonimen
Živjo vse že nevestice in neveste to beuser posted image !

Mene pa zanima poroka v galeriji Repanšek.
Z dragim se odločava za lokacijo poroke na prostem in imava v mislih Otočec ali pa galerijo Repanšek. Nekako nama je bolj pri srcu galerija, ker sem prebrala, da imajo samo 3 poroke na dan in tako omogočajo privatnost, ki pa jih na Otočcu ni, ker so tam poroke kot po tekočem trakuuser posted image .

Prosim naj se javi katera, ki se je tam poročilauser posted image ..zanima me predvsem cena civilnega obreda in pa seveda sam protokol, kako izgleda.

Hvala!
pozdravček

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Galerija Repanšek!
3.8.2008 21:40:38   
Lianna
Pred kratkim sem bila na poroki, ki je bila v Galeriji Repanšek. Bilo je čudovito (kljub dežju). Zunaj je bil postavljen šotor, stoli. Potem se je šlo notri slikat ter nazdravit. Čisto blizu je tudi prostor za zabavo. Zunanji prostor je meni zelo lep. Notranji mi ni bil preveč všeč. Zunaj so mize, lesen nadstrešek, dovolj prostora.

Obred: nevesto so pripeljali z avtom do prostora, kjer je obred. Sprehodila se je po rdeči preprogi do belega šotora. Tam so bili stoli. Potem smo nazdravili z šampanjcem, ženin in nevesta sta se slikala.

Kasneje smo se prestavili 100m stran, kjer je prostor za zabavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Galerija Repanšek!
4.8.2008 7:15:57   
NATAŠI
midva imava čez slabe 3 tedne tam poroko (civilno) ... tukaj običajno potekata samo dve poroki nadan.. in to termin prej (midva imava ob dveh) in potem kasneje ko nadaljujejo kar nadaljujejo s fašto ...

pri nama bo potekalo takole: na rdeči preprogi me počaka ženin, jaz pridem malo kasneje za avto, izstopim, oče me popolje do ženina in skupaj greva naprej ... šotor, stolčki, travca, ... mislim da bo super, le vreme me malo skrbi, ampak na to itak ne morem vplivat

cena: čas imava rezerviran od 13.30. do 16.30 ... v ponudbi imava postrežno sok, penina, sadje, slano pecivo in žar ... za cca 80 ljudi naju pride 1100 eur

greva pa ta teden tja da še malo dorečemo ...

a še to, rezervirala sva pa že leto prej

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Galerija Repanšek!
4.8.2008 7:57:57   
Anonimen
Hvala punci za infouser posted image .



(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Galerija Repanšek!
4.8.2008 11:02:02   
Martina27
Živjo!
No, pa da še jaz dodam na to temo. Midva z fantom sva se tudi odločila, da bova najin poročni dan preživela na Galeriji Repanšek. Ko sem prvič videla ta prostor, sem se vanjga zaljubila in rekla, da se pa jaz tu hočem ne želim, hočem poročit. No in sva določila datum, poklicala tega gospoda Iztoka, mislim da pa sta tam dva, ki te zadeve urejata in smo se dogovorili kako in kdaj se dobimo.
Pač najin datum 6.6.2009 je bil žal zaseden in tako imava zdaj pri njih zaaran datum 13.6.2009 ob 16.30,morava bit zadnja, ker bova imela tam tudi zabavo.

Meni je tuki čudovito, ves protokol mi maximalno odgovarja in že komaj čakam, da na lastni koži doživim tole pravljico.
Če želiš, ti lahko po mailu pošljem vse kar mi je poslal g. Iztok, da boš sam videla cene, protokol, poročni meni itd.....

Je pa meni definitivno bolj všeč Galerija kot pa Otočec, pa sem imela vedno željo poročiti se na Otočcu. Zdaj kakšne poroke si želiš.


NATAŠI- nate pa res mislim ves čas in ti resnično držim pesti, da bo na ta tvoj dan sijal sonček in da bo na Galeriji čudovit obred!


Lp, Martina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Galerija Repanšek!
4.8.2008 13:04:01   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

NATAŠI- nate pa res mislim ves čas in ti resnično držim pesti, da bo na ta tvoj dan sijal sonček in da bo na Galeriji čudovit obred!



hvala user posted image

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Galerija Repanšek!
6.8.2008 10:27:47   
mjavki
Hojla punce!

Zanima me ali je možno imeti pri galeriji repanšek samo civilno poroko ob 16 uri, s tem da ne bi imela tam nobene zabave kasneje?

hvala

soncuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Galerija Repanšek!
6.8.2008 10:31:59   
NATAŠI
sem ti odgovorila na prejšnjem linku user posted image

(odgovor članu mjavki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Priprave na novega člana
teba

Kdaj ste začele s pranjem in likanjem za malčka?

2 meseca pred porodom (39%)

1 mesec pred porodom (35%)

3 tedne pred porodom (9%)

2 tedna pred porodom (6%)

teden pred porodom (5%)

To so zame opravili drugi (5%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!