|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ste se že kaj poredile februar.?
2.8.2008 13:25:43   
glen
Pozdravljene fenbruarčice in ostaleuser posted image .
Počasi zaključujemo 1. trimesečje pa me zanima če ste se že kaj poredile?
Jaz se nisem še nič.V 1. user posted image sem prvo kilco pridelala v 20 ted.,bomo vidli kako bo zdaj.
Sej niso pomembni kg samo da je z našimuser posted image vse uredu.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
2.8.2008 13:50:15   
sunny24
To so osebni podatki....user posted image

Sicer sem šla gor za pol kile, sam sej veš, da ne delam drugega kot počivam in ležim že mesec in pol...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
2.8.2008 14:31:35   
Katjusa
pojma nimam se nič ne tehtam.... sam pomoje se nisemuser posted image jst mam takega g da se on s tem obremenjuje namesto meneuser posted image user posted image user posted image user posted image v prvi nosečnosti sem se vsega skupi zredila za 10 kg res je da imam veliko preveliko težo že tak in zdej mi je reku na prvem pregldu pa pazite da se ne zredite preveč sej veste prvi je bil kr težek (4120g) drugi so ponavadi še težji..... sem ga sam čudno pogledala, ker kolkr jst vem teža otroka ni pogojena s tem koliko mamica poje k pol bi tiste k se zredijo 20 kg in več mogle met 5 kg in več težke otrokeuser posted image user posted image user posted image .... tak da jem normalno kot prej in se ne obremenjujem sam da bo z bebo vse vredu, prav iz tega razloga pa jem dosti sadja.... pr zelenjavi sem pa bolj zbirčnauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 2.8.2008 14:33:01 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
14.8.2008 11:27:19   
Mimmi78
Tehtnica kaže samo +1,5, ampak trebušček je pa kar že viden. Svojih hlač ne morem več obleči, je pa res, da pojem vse kar vidim. Nič mi ni slabo, nič mi ne smrdi prav nasprotno vse mi diši in vse bi pojedla. V prvi nosečnosti sem se v totalu zredila +18, ap kar nekaj časa je trajalo, da sem prišla na prejšnjo težo (no, ni bila ravno prejšnja, je bilo še dva kg več). LP

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
14.8.2008 14:07:56   
Vesnozaver
Presenetljivo sem šla gor samo 1 kg. Imam pa že preveč kil nenoseča;)Sem v 14 tednu. Jem bolj ali manj 'normalno', se mi pa zeelo lusta pomfrija z majonezo...pisuka, namesto da bi se mi lustalo kaj bolj zdravega....eh pa kaj češ...se ne sekiram:)

(odgovor članu Mimmi78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
14.8.2008 22:03:48   
Ajvy
Jst sem šla tri kile v minus

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
15.8.2008 8:25:23   
Deja
ja tudi jaz sem šla v minus in to za cele 4 kile... končno sem na svoji idealiuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
15.8.2008 9:03:50   
Nea
Sem v 15em tednu in sem šla za 1/2 kg gor. Trebušček pa se pozna več kot pri prvi in drugi nosečnosti.
Prvič sem se zredila 13, drugič pa 14 kg.... v nekaj mesecih po porodu pa bila spet na svoji teži. Upam, da bo tokrat enako.

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ste se že kaj poredile februar.?
15.8.2008 10:34:46   
diamantina
Katjuša, si pa ista, kot jaz, za kg se obremenjuje moja G, jaz doma niti nimam tehtnice user posted image  user posted image  user posted image  Meni se zdi, da sem zrastla v trebušček že kar precej, mislim, definitivno se vidi, da sem noseča, ker prej o trebuhu ni bilo ne duha ne sluha. Drugje nisem opazila sprememb. Sem pa v 14 6/7 user posted image .

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?