|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrčice 2008
1.3.2008 7:05:49   
oktoberka
Danes zjutraj sem naredila test in je pokazal user posted image . Tko da mislm da se lahko uvrstim kar med novembrčice.
Je še katera, ki misli da bo novembra rok?
Js bom v pon poklicala g in se zmenila za pregled!

Lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.3.2008 9:09:01 >


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 9:03:39   
Bety upa
Srečno Oktoberka do konca nosečnosti.......Jaz sem upala, da bom med vami, pa vsak dan imam bolj občutek, da se to ne bo zgodilo...

LP

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 14:09:09   
pebi
Meni je test včeraj pokazal plusek user posted image , tako da se lahko vpišem med novembrke. Doma imamo že skoraj dveletnega sončka. Zdaj bomo imeli pa še bolj pestro.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 15:17:39   
Anonimen
oooo pa so že novembrke user posted image user posted image user posted image  z vsakim novim mesecem, ko se nam pridruži nov mesec se tudi vsaki nosečki en mesec zmanjša do rojstva user posted image  o kok sem pametna ane user posted image  skratka, drage novembrke, uživajte v nosečnosti, čuvajte svoje pikice, vsem želim srček na prvem ultrazvoku, čimmanj slabosti in čimveč dobrega počutja. čez 9 mesecev pa zdrave bejbije v naročju user posted image  lunica24    julijka

(odgovor članu pebi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 15:24:06   
špelin@
Bety upa: nikoli ne reci nikoli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 15:41:34   
Anitka
O novemberke ste že na vrsti, ja user posted image user posted image user posted image user posted image in lepo nosečnost vam želim.

Bety upa, saj veš - upanje umre zadnje. Držim pestke zate in našo Piko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 15:55:10   
Anonimen
Aloha, tudi jaz sem novemberka, vsaj tako sem naračunala. V ponedeljek sem naredila test in pokazal je plus. Jupi, user posted image !!! Tako da sem se že naročila na pregled, ki ga imam 3.4. Me je pa že strah, upam da bo vse ok! Imela sem namreč že eno negativno izkušnjo, ki jo ne privoščim nobeni. Ampak mislimo pozitivno pa bo!

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 17:24:03   
lyra*
hellow!
tudi jaz sem novemberka! sm prejšnji teden zagledalauser posted image

vbistvu je bilo nepričakovano in nenačrtovano,vendar veselje ni nič manjšeuser posted image user posted image user posted image
in kak ste nove nosečkice??user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 18:08:52   
gruška
user posted image  Pozdravljene novembrke 2008,

kar ne morem verjeti, da čas tako beži in ste že ve na vrsti.... Želim vam lepo, nosečnost, zdrave otročičke in da bi bile tako pridne čveke, kot smo bile (in smo še vedno) me... novembrke 2007....

LP Gruška

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 19:28:45   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image  Pozdravljene novembrke 2008,

kar ne morem verjeti, da čas tako beži in ste že ve na vrsti.... Želim vam lepo, nosečnost, zdrave otročičke in da bi bile tako pridne čveke, kot smo bile (in smo še vedno) me... novembrke 2007....

LP Gruška

Tudi jaz vas lepo pozdravljam in vam vsem želim da bo to tako lep spomin kot ga imamo me-novemberke2007,ko je bila kriza smo se bodrile ko je bilo lepo smo se smejale-in še zdaj smo skupajuser posted image ,vas pridemo še kaj pogledat-pa-pa


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 19:50:02   
tintin
Uuu, že novemberke 2008!user posted image user posted image Čestitke in srečno do konca! user posted image Vam kar zavidam prihajajoče trebuščke!
LP od novemberke 2007!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 20:13:29   
scubadiver
Še ena novembrka 2007 vam želi krasno nosečnost, veliko lepih trenutkov, čim manj slabosti in nosečniških težav. Uživajte lepe trenutke pričakovanja user posted image . Tudi jaz vam kar malo zavidam trebuščke in brcike vaših malčkov.
Lepo čvekajte, rade se imejte v novembru 08 pa vam želim same zdrave user posted image .

Vsem pošiljam en topel objem user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 20:17:16   
Laubica
Smo vse nolstalgične-ne nam zamerit-bi spet bile rade na vašem mestu-vsaj jazuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 20:19:05   
SSheila
Živjo pupe!
v ponedeljek sem tudi jaz zagledala user posted image , tako da bom (upam da) tudi jaz novemberka. No, seveda je tudi mene malo strah kr sem imela 5 mesecov nazaj ss, ampak upam, da bo tokrat vse ok.

Tudi vam želim čim lepši in čim mirnejšo nosečnost! Vsem, kipa čakate, da zagledate user posted image srečno!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NOVEMBRČICE 2008
1.3.2008 22:10:17   
Dajica
Se ena novembrka 2007 (oz. sem potem rodila v zacetku decembra), ki se spominja nosecnosti in nasih debat na teh straneh in tudi jaz pogresam trebuscek in brcike. Vam kar zavidam!user posted image
Vsem bodocim mamicam lepo nosecnost, imejte se radi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SSheila)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 8:59:57   
oktoberka
Js se za enkrat počutim super! Nimam še nobenih težav. Doma pa imam skor 5 mesecev staro Zarjo. Tko da me najbolj skrbi to, kako bo sfolgala nosečnost in rihtanje Zarje. Ampak bo že. Tam kjer je volja je tudi pot, pravijo!user posted image

Jutri moram poklicat g, da se naročim za pregled. Upam da me ne bo kaj kregal, ker sem tako hitro zanosila spet.user posted image

Bety upa držim pesti da bo vse ok in da se nam boš pridružila na tem skupnem potovanju skozi prečudovito izkušnjo nosečnosti!

Hvala tud vsem drugim da ste se mi pridružile in hvala vsem za lepe želje!

SREČKE NOSEČKE:

-Oktoberka

-Pebi

-Iyra*

-Ssheila


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 10:05:17   
ajtak
Iiiiiiiiii, saj ne morem verjet, da je leto ze naokoli.
tudi jaz sem novemberka 2007 in tako kot moje punce vam tudi jaz zelim lepo nosecnost in uzivajte vsak trenutek, ker takooooo hitro mine.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 11:49:49   
sonchek
A že leto je naokoli, kar sem zagledala user posted image ???
..sej ne morem verjet...

Uglavnem Novembrke 2008...želim vam veliko srečnih in zdravih nosečniških dni, in verjemite, kar prehitro minejo, čeprav se ti na koncu zdi da se že kr vlečejo...in v novembru vam želim same lepe in zdrave otročičke..

Pa srečno!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 13:00:54   
lyra*
jeeej nas je že večuser posted image user posted image jaz se tudi ju3 pokličem mojo G.  
A ste imele načrtovano nosečnost??  jaz sem se mislila poročit 20septembra ampak je vse skupaj splavalo po vodiuser posted image user posted image user posted image

Bety upa  tudi za tebe bo sonček posijal!! Mogoče se pa nam celo pridružiš pri novemberkah 2008user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 17:21:44   
oktoberka
A ste imele načrtovano nosečnost?? jaz sem se mislila poročit 20septembra ampak je vse skupaj splavalo po vodi


Ne, ne ta, ne prejšnja nista bli načrtovani. Prvič sem zanosila med jemanjem tabletk, zdej pa smo zgrešil zaščito.

Zkaj je poroka splavala po vodi? Pa ja ne zarad nosečnosti?

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 17:38:21   
varci
Pozdravljene,
tudi jaz spadam med novemberke in sicer imam rok 2.11.08.
Sem ful vesela a hkrati me je malo strah, ker sem imela že 2 ss. Vsakič ko grem na WC gledam, da ni na hlačkah slučajno kakšen flekec. Kako pa se kaj počutite? Mene ful joškice bolijo, pa vsake toliko me malo okoli jajčnikov špike to pa je tudi vse.
Upam, da bo tokrat vse OK.
Aja, kako pa kaj vaše spolno življenje? Midva od kar sem izvedela še nisva user posted image , me je kar malo strah, pa čeprav pravijo, da ni nič narobe.

Bodite pridne, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 18:37:53   
lyra*
oktoberka ja zaradi nosečnosti nebo porokeuser posted image veš,ko naj bi se poročila bi bila jaz že visoko noseša in nebi mogla uživat na poroki,bila bi utrujena,nebi mogla plesat-se znoret da z pikico nebi blo kaj narobe. če me razumeš!

ooo varci če sem jaz bila natančna tudi imam rok 2.11.08.bova skupaj dihaleuser posted image user posted image user posted image
ja joškice tudi mene malo bolijo!drugače pa nič se bat!boš vidla da bo vse vredu!
user posted image še nisva nič,ni bilo časa in prave priložnostiuser posted image drugače mene ni nič strah,ker res nima nič bit narobe! ampak zaradi preventive nebova imela nekega ekstra spolnega življenjauser posted image

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NOVEMBRČICE 2008
2.3.2008 21:02:34   
Anonimen
Čestitke vsem nosečkam! user posted image user posted image user posted image

lyra* - naj ti opišem kako je bilo za mojo poroko. Na user posted image sva delal že kar nekaj časa, pa je G rekla, da ne bo šlo zlahka, ker imam PCO in še druge težave. Pa sva načrtovala poroko maja 07 - no, povedla nisva še nikomur, ker je bilo to še daleč... potem pa julija 06 zvem, da sem noseča in maja bi pikec imel komaj 1,5 meseca... No, potem pa sva si premislila in se poročila nov.06, ko sem bial noseča že polnih 5 mesecev. Obleko je bilo res težko najd, ampak sem dobila tako super, da se trebuh ni videl. Poroko sva - no, to je bila bolj moja domena izvedla v 3 mesecih, po tem, ko sva se odločila, da se vseeno poročiva predno pride pikec na svet. Ta čas sva skoz obiskovala plesne vaje, ker sva oba malo leva v tem user posted image in sem bila glavna atrakcija na plesnih. Na poročnem slavju sva plesala vso noč... skratka ni mi žal, da sem se poročila noseča. Je pa res, da ne veš kako boš prenašal vso nosečnost, zato sva imela tudi plan B, če bi se karkoli zakompliciralo, bi se prej poročila samo civilno v ožjem družinskem krogu kar v "kavbojkah" in nato čez čas bi se še cerkveno.

(odgovor članu lyra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 7:37:28   
Bety upa
No....Ko ste me tako lepo pozdravile in me s tako toplimi besedami nagovorile...user posted image ...

sem se odločila da bom vaša!!! jessssssssss...zagledala sem user posted image user posted image ...

In....tista, ki rihta seznam.....evo prvih podatkov...ZM 6.2.2008; pričakujemo 4.otroka

Na pregled bom šla po 10.tednu, ker sem že 6x doživela, da mi je nosečnost začela propadati po prvem uspešnem pregledu, neglede na to kdaj je le ta bil, v 5t, 6t, 7t, 8t..... In zato sem se odločila, da pogumno počakam kolikor se da....

Vraževerje, ni kaj..user posted image

Imam vse prijetne znake nosečnosti.....In če mi bo slabo, ne bom nikakor vzela Rupurut, ker sem tri dni po uživanju le-tega že 2x imela odmrtje ploda.....Zdravniki trdijo, da je toslučajnost in hudiča, ne vem če je....

Toliko za zdaj....sem v luftu...vsa srečna i presrečna...

Bog pomagaj nam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 7:42:42   
Anitka
Bety a sanjam, ne ne, ja ce je pa tako pa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?