|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je katera rodila punčko, kljub temu, da je UZ...
17.5.2009 0:02:28   
Anonimen
v bistvi je vprašanje že v naslovu... saj vem, da je UZ veliko bolj zanesljiv kot notranji občutki nosečnice, vendar vseeno... na UZ so mi na morfologiji in še enkrat kasneje jasno pokazali, da gre za fantka. Jaz pa se kar ne morem otresti občutka, da pod srcem nosim punčko. Sicer je vse pripravljeno za fanta, ki ga že vsi komaj čakamo, ampak mene že od prvega dneva dalje spremlja občutek, da se bo rodila punca.
Se je še kateri to dogajalo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 0:28:00   
PapuaNG
Mislim, da se v praksi dogaja kvečjemu obratna situcija-da UZ kaže na punčko, pa je potem fantek. Kako že pravijo-da lulček lažje zraste kot odpade user posted image

Ampak, nikoli ne reci nikoli-zagotovo veš šele, ko se rodi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 8:03:03   
Ajda A
meni je UZ kazal fantka, no na koncu sem rodila punčko:) mal šoka, ampak sm bla kuj v redu:)

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 10:18:35   
Ancy
Možno je, saj so si spolovila zelo podobna, na začetku imajo deklice zelo odebeljene ustnice, dečki pa majhna moda, tako da možno je vse, dogaja se tudi, če je pa tako pri tebi boš pa videla po rojstvu user posted image

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
17.5.2009 11:32:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 14:37:43   
*Pija
Moja kolegica je rodila fantka napovedali so ji pa punčko. In, ko je sestra prišla očku povedat, da ima sina jo je on debelo gledal in ji rekel ah ne gospa ste se pa zmotili jaz pa imam punčko in ga je morala kar nekaj časa prepričevat, da ima sina.Je bil v šokuuser posted image user posted image Še danes se nasmejimo ob tem. Ampak oni so imeli res vse pripravljeno za punčko še dobro da niso pretiravali z rozo barvo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 15:10:14   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

v bistvi je vprašanje že v naslovu... saj vem, da je UZ veliko bolj zanesljiv kot notranji občutki nosečnice, vendar vseeno... na UZ so mi na morfologiji in še enkrat kasneje jasno pokazali, da gre za fantka. Jaz pa se kar ne morem otresti občutka, da pod srcem nosim punčko. Sicer je vse pripravljeno za fanta, ki ga že vsi komaj čakamo, ampak mene že od prvega dneva dalje spremlja občutek, da se bo rodila punca.
Se je še kateri to dogajalo?


Imam tudi jaz takšen občutek...
Že od začetka nosečnosti, sem imela občutek, da je punčka...pa so mi na morfologiji in tudi kasneje povedali, da bo fantek, ki ga tudi komaj čakamo...user posted image , predvsem, ker imamo že nega 10 letnega fanta in si je zelooo želel bratca...
Problem je, da meni ta punčka ne gre iz glave...pa ne, da bi si jo želela (sploh ne, mi je čist vseen, sam da bo user posted image zdrav), ampak tk včasih, ko si zamišljam kako bo potekal porod (se nanj psihično pripravljam) in se skušam v psihi pripravit na različne situacije in faze in potem pridem do tega, da mi dajo user posted image name in rečejo: "čestitam punčko imate" in takrat se ustrašim, ker mi ni jasno...si zadnje čase raje prej končam predstavo in si tega dela sploh ne zamišljam,...pa da ne bi mislili, drugače imamo že vse pripravljeno za user posted image , tudi ime že dooolgo izbrano in user posted image kličemo po imenu...ne bi mogla rečt, da je podzavest morda želja po punčki, ker je ni...(kot sem napisla mi je vseeno in se pripravljam že vse 5 mesecev na user posted image user posted image
Sicer pa ne bo več dolgo, ko bom itak izvedela kaj je in upam, da bo zdravo, pa kar koli že bo!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 15:37:30   
metka_zone
Jaz malo verjamem G glede spola,ampak vseeno bom raje počakala,da se rodi.Imeli bomo fantka ( jupiii),ampak tudi zdravniki so zmotljivi,čeprav je mene v prvi user posted image . spreletaval občutek o punčki,pa imamo fantka,sedaj pa isto spet,čeprav je še en fantek zelo zaželjen user posted image  user posted image .Jaz bi vse skupaj vzela kot loterijo,kajti le po porodu je 100%.
Lp

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
17.5.2009 16:04:52   
analucija
user posted image
joj meni je v drugi nosečnosti že zdodaj povedal da bo fantek. pa še slikco mam ko se res vidi.
ko pa me že večina vidi s trebuhom , joj ti boš pa punčko mela, imaš tak trebuh.
ja s pimpijemuser posted image , sem rekla. noben mi ni verjel. no in nakoncu pride res fant.
ampak smeha je bilo pa obilo glede moje nosečnosti, kaj bo.
pravim da ni važno kaj bo samo da bo zdravo.
sem prav vesela da imam dva fanta, pa še povrh zelo navihanauser posted image user posted image

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
18.5.2009 9:11:05   
potepinček
Sosedi so 3x rekli, da bo fantek...rodila pa se je Špela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
18.5.2009 10:21:53   
pokica_
Ja, a je katera namesto fantka kljub temu dobila punčko, čeprav se je to vidlo na 3D oz. 4D-UZju? K jst sem imela 4D pa smo res konkretno vidli lulija in ajčike zraven. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
18.5.2009 12:02:36   
Čebel@
svakinji so do zadnjega dneva trdili da bouser posted image  in se je izkazalo,da je pupa kazala prstekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
18.5.2009 19:45:37   
loko77
ja meni so 2x - na morfologiji in še 1x kasneje rekli, da bo fantek, 1 mesec pred porodom pa da bo punčka....no navsezadnje nisem vedela spola, rodila pa sem punčko.

zdej v 2.user posted image  pa sem se odločila da ne bom vprašala, razumljivo ne? Spol je itak določen ob oploditvi in se ne spremeni hehehehehe....srečno punce

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
18.5.2009 20:33:02   
Anonimen
Men so dvakrat napovedovali deklico in sm dvakrat rodila dečkauser posted image . Tokrat mi na vsakem UZ kaže vrečkice in lulčka, tako da tokrat ne bo presenečenj. Al pa???!!!user posted image

(odgovor članu loko77)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
19.5.2009 13:52:36   
robika
ja men so tudi napovedali fantka,pa smo rodili pupo,zdaj ko smo v 3user posted image pa so bolj pazlivi,ker se na nuhalni ni nic videlo nama je dala nov datum za UZ in to gratis da bo povedala kaj nosimo sedaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: je katera rodila punčko, kljub temu, da j...
19.5.2009 16:53:03   
Anonimen
Sem druga anonimna, ne tista iz začetka teme. Zanima me, če so vam 100% napovedali fantka, so prav videli jajčka in vse?
Js imam nek občutek, kot da je punčka, ampak vse kaže na user posted image , tudi MF. Saj je vseeno, kaj je, ampak me zanima, kako je s tem, da ne bom potem doživela presenečenja in da ne bom punčke nesla domov iz P v modrih cotkah user posted image .

(odgovor članu robika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?