|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea - otroško pohištvo / nasvet
28.10.2008 19:54:12   
Lorencia
Pozdravljene,

zanima me ali je katera kupila v Ikei pohištvo za dojenčka in sicer tale del :

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S29828090


Sicer se temu elementu reče drugače, kot je tudi cena za 23,oo eur cenejša...vendar predvidevam, da se tisti del za previjanje da odstranit in dobimo ta spodnji del na sliki ?

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50077247

Pač toliko, da vem ali se 100% da spremeniti ( pri Ikei vem, da so praktični )...tako, da lahko element potem takem lepo uporabljaš za druge stvari.
Če ga ima katera, vam je bil uporaben / dober za previjanje...ali ustreza samo previjalna blazina iz Ikeje ali tudi te iz BC itd.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
28.10.2008 20:06:20   
Anonimen
Alo!

Spet ti jaz pamet solim user posted image ... zgleda, da imava podoben okus user posted image .

Ja jaz sem sprva to pohištvo gledala, ker mi je zelo cort in ja, tale previjalna se potem brez problema spremeni v knjižni regal ... no samo potem sva se z mojim raje odločila za serijo Leksvik (slikice so na spodnjem linku) in nama sploh ni žal, ker je sobica zelo ljubka in tudi pri tej seriji se previjalna mizica spremeni v obično komodo.
Kar se pa previjalnih podlog tiče, sem pa jaz v Ikei zasledila smo tole http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70025318 ampak mi ni všeč, ker je ozka pa kao nekaj za napihnit ... paše pa od Bebe Jou ko ata na mamo na mojo previjalno mizico, tak da tut na to belo pomoje paše.

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
28.10.2008 20:13:02   
Lorencia
he he Otika...nič  mi ne soliš pamet user posted image

Hvala za potrdilo, sem si mislila - da v Ikeji mislijo tudi nato, da je uporabno in ne samo lepo.
Glede pohištva Leksvik, mi je tudi zelo lepo - vendar bi imela samo ta del in se bolj ujema z najino spalnico kupljeno v Ikeji.

No super...hvala za hiter odgovor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
28.10.2008 20:16:55   
Lorencia
Sem zdaj pogledala tvoj album, sobica je res zelo luškano izpadla...vse pripravljeno, super.
Imata zelo lepo urejeno.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
28.10.2008 20:45:11   
Deja
Ojla
zraven taprve slike http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S29828090 piše nekako v prevodu v slovenščino takole: Da ko previjalne ne potrebujete več - se lahko spremeni v regal.

Torej če dobiš za manj kot 20€ v sloveniji poličko, da jo namontiraš za previjalno - se ti bolj splača kupit http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50077247

Polica za previjanje se da in imaš res potem le regal.
Tudi meni je pohišvo Leksvik zelo všeč, sva z možem kupila otroško posteljico - beri kinderbett- od te serije in sva navdušena.

< Sporočilo je popravil Deja -- 28.10.2008 20:47:05 >


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
29.10.2008 8:42:25   
jajula
tud jst si ogledujem tole komodo s previjalno, kolk je pa globoka?

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
29.10.2008 8:48:18   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

tud jst si ogledujem tole komodo s previjalno, kolk je pa globoka?


Hmmm , ne vem ali sem slepa...vendar najdem samo mere :

Produktmaße Breite: 75 cm
Tiefe: 41 cm
Höhe: 161 cm

Te iste mere pa so tudi napisane, tam kjer je le regal za knjige...torej brez deske za previjanje.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
29.10.2008 8:56:59   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

tud jst si ogledujem tole komodo s previjalno, kolk je pa globoka?


Hmmm , ne vem ali sem slepa...vendar najdem samo mere :

Produktmaße Breite: 75 cm
Tiefe: 41 cm
Höhe: 161 cm

Te iste mere pa so tudi napisane, tam kjer je le regal za knjige...torej brez deske za previjanje.



no sej ravno zato sprašujem, ker je globina za navaden regal, pa me zanima kolk je ta del previjalne globok - to pa ne pišeuser posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
29.10.2008 9:15:12   
Anonimen
Pomoje je tu prišlo do napake na spletni strani ... te Ikeine previjalne mize so vse globoke tam nekje 78-80cm ... sem jo videla na lastne oči kak mesec in pol nazaj ... pa ko kupuješ je potrebno bit zelo pozoren, ker je ta regal posebej pakiran, polička pa posebej in si je treba iz razstavnega eksponata dve šifri prepisat in 2 paketa poiskat v skladišču.

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
29.10.2008 15:06:41   
Ylenia
vau Otika kok si nardila lepo sobo! js bi tut tako mela - zase!;)
od kje je sta pa stol pa mizica?
res je krasno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ikea - otroško pohištvo / nasvet
29.10.2008 21:30:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ylenia

vau Otika kok si nardila lepo sobo! js bi tut tako mela - zase!;)
od kje je sta pa stol pa mizica?
res je krasno!


Hvala! user posted image
Mizica je tudi iz Ikee, stol je pa en prastar gugalnik, ki mi ga je teta odstopila, samo meni je bil pa takooo všeč ... je ravno pravi za nočno cartanje user posted image .

(odgovor članu Ylenia)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




sadje
hibela

koliko krat na teden daste otroku sadje??

1x (5%)

2x (7%)

3x (12%)

vsak dan (72%)

otroku ne dajem sadja (4%)


Število vseh glasov: 366

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!