|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek
4.11.2008 10:40:17   
Anja24
Čaw,

user posted image  sem 32 tednov. Imam zelo močan izcedek, bele-rumenkaste barve. Včasih mi kar steče...tako, da moram obvezno uporabljati dnevni vložek. Je to normalno? Ima še katera podobne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izcedek
4.11.2008 11:03:35   
mamabranka
ojla.

Moj izcedek je dokaj močen, na čase. Kaj pa pravi ginekologinja? Si ji kaj omenila to? Moja je rekla, da je to normalno v majhnih količinah. Si pa že toliko daleč, da se raje pozanimaj pri g.

_____________________________

Našemu Razgrajaču Eneju, se je na Miklavževo pridružil še en razgrajaček Vid.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izcedek
4.11.2008 11:50:56   
pokec3609
jst sem noseča 10 tednov, pa imam tudi rumen izcedek, včasih se kar vleče in vleče, pa mi je G tut rekla, da je to normalno.
sem pa opazla, da mam več izcedka, če prejšnji dan karkoli težkega dvigujem al pa zadnjič ko sem recimo cel popoldne skakala po gozdu in nabirala gobe, mi je pol naslednji dan kar lilo.

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izcedek
4.11.2008 12:01:19   
Anja24
Ja na začetku je rekla, da je to običajno. V 24. in 28. tednu mi je potem dala neke svečke, samo nič ne pomaga oz. je bilo bolše par dni, potem pa isto. Pregled imam pa naslednji teden, tako da ji bom takrat omenila...

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izcedek
4.11.2008 12:30:53   
AnciM
Meni ji takrat predpisala canesten proti glivicam. Za nekaj časa se je umirilo potem pa spet. V nosečnosti je zelo močan beli tok in zato se glivice zalo rade naselijo.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izcedek
4.11.2008 12:38:32   
Anja24
AnciM, potem to ni nič narobe? Tudi če je malo bolj močan? Če malo pretiravam-če bi bila že proti koncu user posted image , bi mislila, da mi voda odtekauser posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izcedek
4.11.2008 13:51:13   
acitak
men se isto dogaja, si kr non-stop menjam dnevne vlozke, glede tega nc ne morem, sem pac bolj podvrzena temu, ze pred nosecnostjo je bil izcedek, sam ne tk veliko...tud G je rekla, da se pocakajma, ampak mislim da mi bo v cetrtek k mam pregled dala cenasten da si mal ublazim izcedek za neki casa...sem v 31 t

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izcedek
4.11.2008 13:56:43   
Anonimen
babe, boraks je zakonuser posted image user posted image
men bi se brez njega utrgalo pomoje, k ne prenesem da nonstop neki curi (ali se vsipauser posted image ) iz mene...pa tud s temi vložki bi zgubila ohoho živcev....tole pa pobije vseuser posted image že kar v kali zatrem in mam božji mir.

(odgovor članu acitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izcedek
4.11.2008 14:03:27   
Pacota
Tudi jaz imam mocnejsi izcedek, kot sicer, pa je baje normalno tako.

Vseeno pa ni odvec, ce svojo gin prosis, da ti vzame bris.

Obicajno ima izcedek, ki je posledica bakterijskega vnetja, tudi neprijeten in mocen vonj.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izcedek
5.11.2008 13:49:50   
pokec3609
jst sem tut uporabljla prej boraks, pa sem ga prenehala. je pa dobra zadevca res.
 

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?