|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NA POMOČ: strehica pri Quinny Freestyle 3xl c...
2.11.2008 12:10:22   
ataner
... je že pri novem vozičku neka mlahava in se trese, kako je pa ko ga pelješ npr. po makedamu in ko ga nekaj časa uporabljaš????

Razmišljam o nakupu, vse mi je ZELO všeč, le strehica me muči, zato prosim delite svoje izkušnje z mano.

Hvala!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NA POMOČ: strehica pri Quinny Freestyle 3...
2.11.2008 21:22:21   
Miša7
Hojla, mi ga imamo že pri ta drugi in ga ni vozička, ki bi zmogel toliko makedamske poti, kot je ta. user posted image

Moje izkušnje z njim so res same dobre, ko gremo npr. v trgovino, ga moram ornk spucat blata, da jim ne naredimo štale.user posted image

Glede strehice- meni se ne zdi, da je slaba, mogoče zaradi tega, ker gre snet, pa poleti premikat v vse mogoče položaje, pa je zato malo bolj majava.user posted image

Če bi imela še enga škrateka, bi se odločila spet za quinny comfortuser posted image

Lep večer vsem

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NA POMOČ: strehica pri Quinny Freestyle 3...
3.11.2008 8:56:58   
maja1488
Moja se nič ne maje. Mogoče ni prav pritrjena al pa je kej narobe.

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NA POMOČ: strehica pri Quinny Freestyle 3...
3.11.2008 16:40:14   
Nina00
Naša ni kaj izrazito majava. Bomo pa z navdušenjem uporabljali ta voziček že za drugega otroka, ker greš res lahko po vsakem terenu brez večjega napora in samo po najhujših luknjah in koreninah rabiš dve roki, sicer gre pa super tudi z eno roko.

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NA POMOČ: strehica pri Quinny Freestyle 3...
3.11.2008 19:44:55   
ataner
Hvala za odgovore!!
Danes smo ga nabavili in je res super, le prednje kolo je melo malo lufta in je škrebetalo ob vožnji na makedamu, ampak je naš ata vse zrihtal in podložil, tak da je čist fiksno.

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?