|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Notranjske mamice
26.5.2008 22:36:04   
Srčekgirll
Ojla!
Vidm, da majo mamice iz drugih območij svojo čvekalnico, sm se odločila, da bomo mele še notranjke svojo. No, kje ste notranjske mamice? Dajmo še tukaj mal počvekatuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Notranjske mamice
27.5.2008 8:25:41   
Luni
No, pa dajmo!
Kako kaj na Notranjskem, user posted image  ? Sonček sije, a? Ma se hecam.......
Jaz sem v službi  in res je prav lepo zunaj, bi šla kar malo na en špancir z našo princesko, pa je ona v vrtcu, jaz pa v službi, fanta pa itak: v šoli! Bo treba popoldan izkoristit tole sonce!

_____________________________



(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Notranjske mamice
27.5.2008 14:45:09   
Srčekgirll
Sonček sije vroče je, heja, heja, houser posted image Ja res je dns vroč dan. Mi2 z Vidom sva šla dopoldan na sprehod in sm mislna da bom krepala od vročine in potiskanja vozička v klanc. Itak greva pa še pol k se ohladi spet en krog. user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Notranjske mamice
28.5.2008 12:24:05   
Luni
V kater klanc pa rineš voziček?

_____________________________



(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Notranjske mamice
28.5.2008 23:40:22   
Srčekgirll
user posted image user posted image Na vrh golanauser posted image user posted image . No, ja bom pa prej kondicijo nabrala, pa kile bodo šle prej dol.user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Notranjske mamice
28.5.2008 23:54:22   
Rivi
Hej bejbe;)  vidim....da imate male sončke.....in uživate....jaz pa počasi že gledam na dneve, ko bo porodniške konec;))))))

Pozdravljene vse;)


_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Notranjske mamice
29.5.2008 15:55:32   
babysolza
Ojla,

jaz sicer še nisem mamica, čakam junij. Sam potli se pa kaj oglasim!

Lepo bodte vse in fajn vozičkajte! user posted image

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Notranjske mamice
12.6.2008 10:11:09   
Srčekgirll
No, kaj zdej notranjske mamice, kje ste? Zihr je še kje kakšna, ki je že rodila.user posted image V glavnem mi2 z Vidom sva super in vam vsem pošiljava pozdravčke.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Notranjske mamice
13.6.2008 14:35:56   
Naty*
Oj!

No enim mal traja, da najdemo temo user posted image . Se bom še tukaj pofočkala. Notranjske nosečke so se zelo dobro obrestovale, ker sem spoznala same fajne punce, tko da sm prepričana, da bo tud pri mamicah tko user posted image .

No ko se je tema odprla, je bil očitno sonček, zdej pa samo ta dežuser posted image ... pa glih sva se z Žanom navadila na izdatno dnevno mero vozičkanja. No pa sej se bliža poletje, upam, da bo tud vreme temu primerno.
Glede na to, da je že samo na majskih hroščkih veliko notranjk (pa seveda junijka babysolza - BTW dons navijamo, da boš že med mamicami!!!! user posted image ) mislim, da se bo tema počas "prijela".
Pridne bodte user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Notranjske mamice
13.6.2008 18:00:06   
Dinki
No, pa se vam še jaz pridružim med "notranjkami" kamor tudi spadam. Sicer kot user posted image  nisem čvekala z vami, sem le med marčevkami, a vseeno upam, da me sprejmete med sebe. Sej veste kako je ..... babjih čvekov ni nikoli dovolj, sploh so pa tudi sedaj dobrodošli ko imamo vse doma svoje sončke user posted image , torej imamo vse nekaj skupnega - smo mame user posted image user posted image .
Danes je obup od dneva user posted image ...sploh se ne more človek nikamor spraviti ob takem dežju. Poleg tega je še mrzlo. Vse to vpliva na mojega Tita, ki je danes, če ne spi, tečen kot driska user posted image .....no sej, mami ni pa nič boljša ko more biti zaprta med štirimi stenami user posted image .


toliko zaenkrat, pozdravček....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Notranjske mamice
20.6.2008 18:30:01   
Srčekgirll
Dinki - dobrodošla med notranjskami mamicami.user posted image
Jst pa čvekam zadnje čase bl malo, če pa že pa mal tuki pa med aprilčicami in majčicami. V glavnem fajn bodite moje notranjke.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Notranjske mamice
30.6.2008 12:24:58   
kasso
ups, enim pa še dlje traja, da se pofočkamo na tej temi user posted image pa kdo jo je našel!

Varja bo kmalu dva meseca stara...madonca kako šiba cajt. Jaz sem po porodu zbolela in sem bila zelo malo na RR, ampak zdaj ko gre na bolje, pa bom lahko malo več čvekala user posted image

srčekgirl, kako je tvoj Vid? Zdaj mora bit že konkreten fant, a ne?!



(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Notranjske mamice
30.6.2008 21:45:32   
Srčekgirll
Ojla!
Ja moj Videk je oreng fantina že ratal, lepo raste in se redi. Še mal pa bo začel govorit in hodituser posted image , če bo po meni, bo znal oboje že pr 9 mescih. In drgač, kako ste ostale. Ja kasso jst sm po porodu (ene 3 tedne po) zbolela in je blo grozno, mela sm 38 vročine in se mi je kr blelo pa še tmal je bil sitn, da je blo groza. Sam drug dan je blo pa ok.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Notranjske mamice
10.7.2008 17:21:22   
Srčekgirll
No, kaj zdej? Ni nobene notranjske mamice - čvekice, ni nobena zainteresirana za čvek?user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Notranjske mamice
11.7.2008 22:17:54   
Naty*
Po dolgem času sem se spet javila na majčicah in je red, da se tud na notranjkah user posted image .

Js sm po moje vse moje veselje do računalnika porabila med nosečnostjo, ker sem bla skoz gor, zdej me je pa čist minilo user posted image . Ampak je pa res, da ful pogrešam forumovke. Če bi se le dalo med vozičkanjem čvekat na forumu, pol bi bla tud js več gor...

Nč mamice, pridne bodite, pa se beremo spet kaj...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Notranjske mamice
23.7.2008 13:49:47   
Srčekgirll
Aholja!
Kje ste moje notranjke? Sm mislna, da bo kera tud tuki napisala kak postuser posted image pa nč. Verjetno veselo cartate svoje sončke. Ve kr jst skoz mojga Vidka cartam in cartam,....user posted image Pridne bodte.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Notranjske mamice
25.7.2008 18:05:52   
kasso
Mi se tudi večino dneva cartamo user posted image . Moja prsa so najboljša duda za mojo navihanko. Kupljene dude pa ni šans, da jo bo z veseljem vlekla, ker je potem tak užaljen jok, da je joj.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Notranjske mamice
25.7.2008 18:54:48   
Srčekgirll
Oho, nekdo se je pa le javil. Lepo. Hja, res je da so prsa najboljša duda, ma pr nas je tud duda oz. cuc 8tko js sm imenovala) je zakonuser posted image
kasso
lepo to, da si se javla.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Notranjske mamice
5.8.2008 13:23:44   
kasso
sončika, ki je bila aktivna na notranskih  nosečkah je tudi že rodila, fantka Matija user posted image user posted image . Moram se ji kaj oglasit, da se v živo spoznamo ;)

Srčekgirl, a prideš v soboto na srečanje majčic v Lukovico?  user posted image Prideta tudi edinaos in Naty!

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Notranjske mamice
8.8.2008 9:53:07   
sončika84
evo mene,sem se prišla pofočkat. user posted image vem,da ste na tekočem pa vseeno- rodila sem 3.7. fantka MAtija. Ja,mesec se je že obrnil naokoli. ma mi je šel počasi. haha,bo že. še prehitro bo šlo pol vse skupaj. drgače pa seadnje tri dni malo borimo. Matija ful zvijain krči tko d v glavnem čez dan ful joka,zlo malo spi in pe to ima rahel spanec. zdaj spi že urco in pol. ma po moje se bo kmal zbudil. bogi je. še jaz bi najraje jokala z njim,ker mi jeres težko gledat kako trpi,jazt pa mu ne morem pomagati. v ponedeljek pa imava posvetovalnico. končno! ker me zanima koliko je zrastel. user posted image zredil se je že kilo. ma sej zajest je pridn. ima praviapetit. čist po atiju.hahauser posted image user posted image kaka pa zlo malo. na 4 dni,pa še to mu mormo dat sladkan čaj,ker drugače ni ni. in pol ga tkole krči in zvija. upam,da se mu bo kmal kej uredio. kaoko ste kej ostale? kasso,sam res bi lohk kej prišla na kavico al kej. user posted image tko blizu sva doma pa tolko čas a rabiva za se spoznt. groza.user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Notranjske mamice
9.8.2008 7:31:41   
mucka25
Sončika84 sem kar tako slučajno pogledala na to temo in sem brala, da ima tvoj eno mesečnik krče. Zdaj ste bili najbrž že pri pediatru in si začela mu dajat AD3, lahko, da ima od tega krče, kar je pogosto. Naj ti P zamenja za druge, od Plive ali pa skoči v Italijo po MYLOTIC kaplice oz kake njigove D3. Samo tko, dam en nasvet, ker moj je bil čisto naistem dokler nismo zamenjal AD3ja.

Lepo rastite in veliko se smejte.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Notranjske mamice
9.8.2008 9:51:52   
babysolza
živjo,

no pa da se še jaz mal javim. Po pravici povedano, kar pozabim na ta 'notranjski' kotiček, ker nas je vse očitno čvekanje kar minilo in nismo nikoli pri vrhu seznama, da bi videla temo pa se kaj oglasila.

Sam en komentar glede kapljic - meni se pa zdi, da mamice (mucka, ne mislim nate) mal preveč vse krčke pripisujejo tem kapljicam - moja punčka se je mal zvijala prej in se po kapljicah (zaenkrat, že trkam) nič kaj več. Sicer so pa baje krčki čisto normalni in jih ima vsak, seveda v eni 'normalni količini'.

Vsem lep pozdrav. Dejmo počakat do zime, takrat bomo bolj čvekale. user posted image  user posted image  Zdaj smo očitno vse raje zunaj. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Notranjske mamice
14.8.2008 3:21:49   
kasso
Matija sigurno nima krčkov od AD3 kapljic, ker jih prediater v PO da šele po prvi posvetovalnici in ne takoj ob rojstvu. Ja, sončika, res je že cajt, da se spoznava user posted image

Moja Varja isto, zvijalo jo je dokler sploh še nisem začela dajat AD3...pa tudi ko sem jih dajala. Zdaj je malo ponehalo, čeprav dajem večjo dozo (po 6 kapljic)...kmalu bom začela po 7.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Notranjske mamice
16.8.2008 21:55:58   
Srčekgirll
Ohohoj!
No, pa se vam po dolgem času mal spet javljam.  Jst ne morem večkrat bit tu gor, da bi večkrat čvekcala z vami, pa ne zarad sinka k je zlo priden. Probam prit do računalnika, saj na mojmu prenosnem se ne morem na net povezat brezžično k nam je neki skurlo, tko da moram če že hočem it kaj na net na računalnik. Zdej smo na svojem ( sicer še vedno pod isto streho kot prej, sam v svojem štuku). Tmal ma mal probleme za zaspat pa ponoč kr malce joka, a upam, da se bo kaj kmal privadil. Drgač sva pa SUPER. AD3 kapljice, jst mu jih dajem še vedno po 4 in nič več. Smo pršli na 6 pa je blo jao, zato sm šla nazaj na 4 in pika. Dajem mu jih zjutraj. Ena moja kolegica mi je pravla, da svojmu otroku nehala dajat (k je bl muka ponoč) in je z otrokom vse ok.
Lepo se (S) mejte pa se javim ko bo prilka oz. kej novega.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Notranjske mamice
16.8.2008 22:56:15   
pezbar
Živjo!

Tu še ena novopečena notranjska mamica user posted image  Po PDP aprilčica 08, vendar naju je najin user posted image  s svojim prihodom v carskem slogu presenetil že 19. marca.

Naše izkušnje s kapljicami AD3: v času postopnega uvajanja (po 3 kapljice na dan, nekje v 2. mesecu) so se začeli krči, verjetno ravno zaradi teh kapljic, zato sva mu jih za nekaj časa nehala dajat, proti krčem sva mu dajala kapljice sab simplex. Po parih tednih sva spet začela dajat AD3, a tokrat "na par kapljic sab simplex podlage". Krčev ni bilo več. Zdaj naš mali skoraj vsak dan (kakšen dan "pozabiva" dat) pred popoldanskim obrokom svežega maminega mleka dobi žličko 10 kapljic sab simplex + 7 kapljic AD3 in krčev ni user posted image

Lep pozdrav, se še kaj pišemo

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!