|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 8:57:05   
mozart
pozdravljene,

sem v 6. mesecu nosečnosti in imam trenutno številko nedrčka 80C, ker bi si rada preko kataloga OTTO naročila še 2 nedrčka in 2 majčki za dojenje bi rada od vas nasvet kakšno številko naj kupim. Ne predstavljam si, ali se dojke v zadnjem 3mesečju še povečajo? Ali naj si celo kupim mojo klasično številko pred nosečnostjo 75B.
Res sem zmedena. Hvala za kakršnokoli informacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 9:34:56   
Zofy
Meni so svetovali, da počakam do poroda oz. do vsaj 3 tedne predporodom. Enim se povečajo (tako košarica kot obseg), enim pa ne, ker takoj zgubijo nekaj kg, kar se najbolj pozna na prsih.
Jaz imam še slaba 2 meseca in sem si kupila samo 1 modrc za v porodnišnico, pa še to sem si ga kupila zato, ker je bil poceni (8€ v Muellerju).Kupila pa sem si 1 št. večjega po obsegu in košarico.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 10:03:21   
Lunca1
Ne kupuj prezgodaj. Jaz imam normalno 90C in sem si zato kupila 90D. rezultat 2 neuporabna modrca, ker se mi košarica ni povečala. user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 10:20:51   
mozart
hvala za nasvet. Bom kar rajši počakala, ker niso poceni. Drugače imam pa tudi jaz 2 in Mullerja. Očitno bo zadostovalo.

hvala in l.p.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 12:16:58   
Yasminka
Meni se je takoj po porodu košarica zmanjšala, tako sem lahko modrce kar stran vrgla in kupila druge. Vsako telo drugače reagira. Kupi si modrc šele tik pred porodom

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 12:21:45   
Sandrin
Ne kupuj prezgodaj.

Jaz sem v prvi nosečnosti imela košarico B, prve mesece po porodu pa sem morala uporabljati košarico D.

Torej vidiš: enim se poveča, drugim zmanjša, tretjim ostane nespremenjeno.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 13:46:16   
Nasy
Jaz sem si tudi kupila samo enega, potem bom pa mojega poslala še po enega, samo, mi ni jasno, kako mu bom svetovala, kakšno velikost naj prinese? A boste pol ve oblekle kr takega, direkt iz trgovine, jaz bi raje dala ga oprat..

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 14:07:53   
tweetek
Jaz sem malo računala da bom stvar rešila tko ko zdaj "štukam" - košarica se mi veča, pa sem kupila tak mehak moderc, ki je raztegljiv v predelu košarice (sicer ni čisti bombaŽ) -  zdaj mi je "uradno" dve cifri premajhen ampak ga še vedno komot nosim... Za prvo silo bo po moje tud po porodu ena taka varianta delovala, da ne bo treba glih direkt iz štacune nase dat...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 16:27:53   
Yasminka
A boste pol ve oblekle kr takega, direkt iz trgovine, jaz bi raje dala ga oprat..
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

user posted image user posted image user posted image Jaz vedno vse operem. Modrci se ne skčijo v pranju, pa tud posušijo se hitro.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost nedrčka za dojenje
30.1.2008 16:32:52   
Nasy
Ja, saj jaz tudi vedno vse operem preden oblečem, edin kašne bunde ne. Sam zdej bojo možeki mogli za pranje poskrbet, če bomo iz porodnišnice naročale > dodatno opremo<user posted image pa ne vem, kako bouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost nedrčka za dojenje
16.3.2009 21:40:50   
beby09
ojla:)

jaz imam malo bolj drugacen problem:) na internetu vidim da v trgovinah kot so Neza, Lisca..ne bom dobila nedrcka v velikosti mojih prsi (85F) user posted image ali mogoce katera od vas pozna kaksno trgovino, kjer bi lahko dobila nedrcek (za dojenje) tudi v tej velikosti?


hvala za pomocuser posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost nedrčka za dojenje
16.3.2009 22:54:19   
Hanaja
beby 09 sama imam podoben problem, iz 75 d sem prišla zaenkrat do 80e, rok pa imam maja. Iz modercev za dojenje sem skoraj doktorirala, zato ti lahko povem, da se naše številke sicer dobijo, ampak težje in seveda dražji so. Pa tudi kar tako na pamet ga ne moreš kupiti, če ti ni vseeno, kako vse skupaj izgleda, pa dobra opora mora biti po moje...Za F in tudi večje košarice sem prepričana, da jih ima trgovina Kepica v Lj. BTC (firma Anita), samo naročiti jih morajo, ker večje od E nimajo na zalogi. Jaz že imam enega, je zelo kvaliteten (lep in funkcionalen, dobro se pere), cena pa je 40 eur. Kolikor mi je znano, pa ima nekaj modelov večjih številk tudi Triumph, pa tudi slovenska firma Alisa, ampak slednji so po moji izkušnji veliko slabši kot tisti iz Kepice. Poglej malo na spletnih straneh omenjenih podjetij...
Jaz sem na višje stroške že navajena in raje dam malo več in za ta denar dobim kvaliteto in udobje. user posted image Srečno z nakupom!

(odgovor članu beby09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?