|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klistir & co.
27.12.2008 21:40:21   
rozasmetana
Najprej lep pozdrav vsem, na forum sem se ravnokar vpisala. Res lusten forum z veliko koristnimi informacijami. Sama nisem noseca, me pa veliko stvari zanima user posted image in ena od teh stvari je priprava porodnice pred porodom. Kako to poteka?

PREDVSEM pa me zanima, kako izgleda klistir - slisala sem ze par razlicnih teorij, tako da zdaj res ne vem, cemu verjeti. Je to peroralni klistir ali tista pumpica?  Je zelo neprijetno? Zakaj tocno ga morajo opraviti?

vnaprej hvala za odgovore!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:43:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rozasmetana


PREDVSEM pa me zanima, kako izgleda klistir -



Daj ti naprej povej, zakaj za vraga, bi nekoga, ki v bližnji prihodnosti ne bo imel opravka s klistirjem, zanimal prav klistir? Ker to mi je pa res uganka....

(odgovor članu rozasmetana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:44:56   
maca m
Klistir je fajn, če ti dajo, da se med porodom ne pokakaš. Meni je blo kar zoprno, ker sem imela zraven popadke. Pa nisem vedla al naj predihavam popadke al kakam. Se pa preživi.

(odgovor članu rozasmetana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:46:41   
rozasmetana
zaradi tega, ker tega nikjer drugje nisem našla -  in sem pač radovedna, verjetno tudi zato, ker počasi načrtujem otroka.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:49:19   
rozasmetana
ampak a je to tekočina, ki jo je treba popit? Pardon ker sprasujem...

(odgovor članu rozasmetana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:52:06   
maca m
ne popit, v rit ti ga nacurljajo.

(odgovor članu rozasmetana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:53:57   
onur
v rito ti vtakne cevko in nato v črevo spusti vodo, zatem pa te to prežene sračkat. nič kaj zoprnega. bolje kot, da sračkaš med porodom.

(odgovor članu rozasmetana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klistir & co.
27.12.2008 21:54:37   
Anonimen
Dobiš v ritko tako cevko, noter pa ti spustijo ali milnico ali user posted image user posted image user posted image user posted image (pozabila kako se že rečeuser posted image )..moraš zadržat čimdlje, potem pa te itak tako prime, da ne moreš več počakat.  In ko misliš, da si že končal in se spraviš pod tuš, te spet prime.user posted image user posted image user posted image user posted image

Peroralni klistir pa se dobi samo pri operaciji prebavnega trakta, ker se mora cel prebavni trakt spucat v nulo. Tega si pa ne želi, da popiješ tistega hudiča, čez pa še 6 litrov slane vode.V parih urah.user posted image

(odgovor članu rozasmetana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klistir & co.
27.12.2008 22:02:15   
rozasmetana
aha. najlepsa hvala za odgovor. zadnjic je to nekdo omenjal in jaz sem vztrajno trdila, da to ne more bit to, da se spomnem, ker so ga dajal moji babici v domu po zlickah. No, dobro je vedeti.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klistir & co.
27.12.2008 22:07:04   
rozasmetana
uf, hvala za odprt odgovor - to me je v bistvu zanimalo - ce mas cas se vsaj na skoljko vsest in ohrant kaj cloveskega dostojanstva in tko user posted image . V bistvu sem si vse predstavljala bolj trapasto.

Za peroralnega pa sm slisala da je grozen, oci ga je dobil in je reku da tista slana voda - nic kaj prida. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: klistir & co.
27.12.2008 23:03:05   
VJRTS148A
VEŠ KAJ,KO BO POROD ZA TABO BOŠ DOJELA,DA JE KLISTIR LE MAJHNA PIKA  V PRIPRAVI IN ROJSTVU OTROKA.

(odgovor članu rozasmetana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klistir & co.
28.12.2008 8:48:21   
OliveOyl
[

Dobiš v ritko tako cevko, noter pa ti spustijo ali milnico ali user posted image user posted image user posted image user posted image (pozabila kako se že rečeuser posted image )..


Glicerol...user posted image user posted image ,da te še bolj prepuca..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klistir & co.
28.12.2008 9:11:52   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

[

Dobiš v ritko tako cevko, noter pa ti spustijo ali milnico ali user posted image user posted image user posted image user posted image (pozabila kako se že rečeuser posted image )..


Glicerol...user posted image user posted image ,da te še bolj prepuca..


men so dali samo toplo vodo

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klistir & co.
28.12.2008 11:25:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

[

Dobiš v ritko tako cevko, noter pa ti spustijo ali milnico ali user posted image user posted image user posted image user posted image (pozabila kako se že rečeuser posted image )..


Glicerol...user posted image user posted image ,da te še bolj prepuca..


Ja, hvala za spomin.user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: klistir & co.
28.12.2008 17:02:10   
ajataja
trikrat sem rodila pa ga nisem nikoli dobila.V SG ga ne dajejo ,dobiš samo svečko in se mi zdi 100krat boljš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klistir & co.
29.12.2008 16:19:37   
binica
Jaz sem tudi dobila v ta zadnjo cev user posted image , a verjemi, da se takrat za to prav malo sekiraš user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: klistir & co.
29.12.2008 16:28:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rozasmetana
... ce mas cas se vsaj na skoljko vsest in ohrant kaj cloveskega dostojanstva in tko user posted image .


Ko sem ga jaz dobila (cevko v rito pa milnica not), mi se sestra rekla naj probam 5-10 minut zadržat ... no pa sem komaj do wc-ja prinesla, ko me je tako pognalo in sem klela vse po spisku s spiskom vred, da ne morejo klistirja dat bližje wc-ja user posted image .

(odgovor članu rozasmetana)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: klistir & co.
29.12.2008 16:59:15   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: rozasmetana
... ce mas cas se vsaj na skoljko vsest in ohrant kaj cloveskega dostojanstva in tko user posted image .


Ko sem ga jaz dobila (cevko v rito pa milnica not), mi se sestra rekla naj probam 5-10 minut zadržat ... no pa sem komaj do wc-ja prinesla, ko me je tako pognalo in sem klela vse po spisku s spiskom vred, da ne morejo klistirja dat bližje wc-ja user posted image .


v celju ti ga nardijo 1 meter stran od školke imajo v kopalnici mizo in školko in seveda tuš.... tak da dobiš tisto mlačno vodo pol si pa tam not sam nekaj časa da gre vse ven s tebe se še stuširaš in potem greš lepo v porodno.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?