|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gibi v nožnici
11.2.2009 18:22:03   
Anonimen
Pozdravljene,

sem v v 25 tednu nosečnosti in sedaj 2 dni čutim kot bi imala nekaj v nožnici (čutim da me otrok tam tudi brca), kot da mi nekaj pritiska v nožnico.

Ima še katera ta občutek? Strah me je da ne bi prišlo do prezgodnjega poroda.

Hvala za odg in lp,

mia
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gibi v nožnici
11.2.2009 19:04:43   
Anonimen
To je normalno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gibi v nožnici
11.2.2009 19:04:49   
maja24
Ja to je čist normalno,tut pr men je blo tko,včasih malce neprijetno,sam pol je dobla drugo lokacijo za brcatuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gibi v nožnici
11.2.2009 19:26:33   
Anonimen
 
Skrbi me da se slučajno kaj ne odpiram, kajti do sedaj mi ni G še meril dolžino materničnega vratu? kdaj bi lahko bilo to tiščanje nevarno, kakšni so še spremljajoči znaki?

hvala vam za odg,

user posted image

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gibi v nožnici
11.2.2009 19:44:48   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Ja to je čist normalno,tut pr men je blo tko,včasih malce neprijetno,sam pol je dobla drugo lokacijo za brcatuser posted image


Pri meni je bilo isto, zdaj sem v 30. tednu in je že kakšnih 10 dni boljše, me ne brca več tako nizko.

G pa ti bo slej ko prej izmeril MV. Meni ga je na MF in potem še na pregledu nekje v 26. tednu.

Srečno.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gibi v nožnici
11.2.2009 20:07:43   
Goldy
Meni se tudi to ene dva dni dogaja, sem pa v 23 tednu. Me je tudi prestrašilo. Meni je G pred 10 dnevi merila MV in je bil dolg 37 in sem bila krasno zaprta (po G besedah). Naša se obrača in kobaca in brca vsepovsod. Gor, dol, spredaj, zadaj, ampak tega spodaj sem se pa tudi sam a ustrašila. No, HB da nisem edina, ki se ji to dogaja oz. se ji je dogajalo. user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gibi v nožnici
12.2.2009 7:46:01   
talci
Jaz sem to čutila v 20 tednu 3-4 dni potem pa je dete obupalo ter zamenjalo lokacijo brcanja. Tako da brez panike user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gibi v nožnici
12.2.2009 8:43:30   
Čebel@
to je normalno....mene je na začetku full skos butala dol,zdej v 38t pa itak vse dol pritiska

(odgovor članu talci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gibi v nožnici
12.2.2009 9:11:46   
Anonimen
Jap, čisto normalno, tega je vse več proti koncu nosečnosti in vse močneje postaja. Mene sedaj bolijo notranje stegenske mišice, kot da bi kolesarila maraton user posted image .

Mi pa do sedaj še ni merila MV, pa sem v 37. tednu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gibi v nožnici
12.2.2009 16:13:53   
Anonimen
Zdravo,

Ali je potem dolžina materničnega vrata (moja je 35 mm) in da je zaprt garancija, da je vse ok ali kako je to pri tem pritiskanju navzdol ko misliš da bo nekaj ven padlo? Dokler je tako z mv ne more priti do prezgodnjega poroda?  kako pa je z krajšanjem a se to hitro dogaja ali mv rabi da se skrajša v določenem obdobju?

hvala za vaše odg,

srečka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?