|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velenjčanke 2009
20.10.2008 8:51:21   
emelly
pozdravljene mene pa zanima če so kake bodoče mamice ki bojo rodile 2009 iz velenja ali okolice sama prihajam iz okolice velenja vendar sem večino časa v velenju pa tudi ginekologinjo mam v velenju. bilo bi lepo če bi malo čvekale tukaj lahko tudi v živo izmenjovale iskušnje in tako dalje.... upam da nas bo čimveč pa lp 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 22.10.2008 9:18:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 9:47:34   
*nina*
jaz sem velenjčanka, sam je možno, da bo naša pikica prišla na svet še letos, rok imam 25.12

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 9:52:01   
ninica04
Tudi jaz sem velenjčanka, sicer sem na istem kot nina, rok imam decembra - 23.12.

pozdravček vsem

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 10:47:46   
Martinčka
midva bova šele v začetku 2009 začela delat na user posted image .. ampak če mi bo hitro uspelo, sem takoj za to da mal počvekamo.. user posted image

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 11:11:45   
lunica12
Ojla.tudi sama sem iz velenja,in imam rok 24.1.2009.user posted image Vidim da nas je kr iz velenja.user posted image

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 15:18:30   
emelly
jaz bom mela že drugo user posted image  prva je prišla leta 2005 prvi g. pregled mam 24.10.2008 po mojem izračunu je rok tam okoli 6.6.2009 upam da bo vse vredu zuser posted image  in da bo nosečnost potekala z čim manj zapletov
zeloooo sem vesela ker je tolk velenčank upam da bo tudi leto 2009 pravi beby boom v velenju

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 15:31:20   
lunica12
A tako da je ze drugi.Cestitamuser posted image user posted image To pa je veselje.Kaj pa si mela prvega,puncko ali fantka.Meni je rekla ginekologinja da bom mela puncko.user posted image In kako se kaj pocutis?Je prva nosecnost vredu potekala?

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 16:13:10   
emelly
prvič je bila punčka prva nosečnost je potekala brez zapletov. sedaj pa nevem kaj bo mi je čisto vseno glede otrookovega spola sam naj bo zdravo in da bo vse vredu z user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 16:16:16   
emelly
kar se tiče mojega počutja se počuti odličnouser posted image user posted image nič slabosti nič bolečih prsi nič smradu (da bi mi kaj smrdelo) vendar sem po cele dneve zaspanauser posted image  

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 16:49:49   
lunica12
Ja pri meni je isto,kot da nic ne spim.user posted image Kot da bi me luna nosla cele noci.Ja drugace mas pa prav da je vazno samo da je zdarvo pa da je vse vredu.

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 17:25:33   
Inigo
jst mam pa 3 mesece in pol starega sinčka... pa bi se vam vseeno pridružila, če smem? vam lahko kaj svetujem user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 21:10:40   
lunica12
Zivijo inigo.

Ja lepo da se nam pridruzis zraven nam pa se lahko das kaksno koristno informacijo,ko me smo po mojem se nekoliko zgubljene,vsaj pri meni je takouser posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VELENČANKE 2009
20.10.2008 21:43:12   
Toja22
Tudi jaz sem iz Velenja. Ampak tako kot Inigo nisem več nosečka, saj sem postala letos junija mamicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 10:49:48   
lunica12
Zivijo Toja.

Im kako se popcutis kot novo pecena mamica?user posted image Jaz tudi komaj cakam ta trenutek da bom postala mamica,po mojem se kar ne bom mogla nagledat pikice.user posted image Ko so tko mali pa vsi so na svoj nacin lepi pa taksni mehki.user posted image


(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 13:36:40   
Toja22
Kako se počutim? Suuuperuser posted image Na začetku rabiš malo časa da dojameš vse kar se ti je zgodilo, pol pa začneš uživatuser posted image user posted image

Lunica sej še malo pa boš okusila čar materinstvauser posted image Gre hitro čas ne. Ko si noseč si želiš da čimprej rodiš, da vidiš  pikico, pol ko jo pa imš enkrat gre pa čas definitivno prehitro.

Kam boš pa šla rodit?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 14:00:33   
emelly
lp. čeprav sem komaj na začetku nosečnosti me zanima a že katera ima izbran voziček in kateri model, vem da je prehitro za izbiro saj semuser posted image  komaj 8 tednov po mojmu izračunu prvi pregled mam komaj v petek vendar tako je bilo tudi pri prvem otroku sem si skos govorila saj je še čas in sem se spravila kupovati voziček ko sem bila že v osmem mesecu user posted image  in potem mi je bilo muka hoditi po trgovinah ker so mi noge zatekale kot nore in sem kupila kr neki voziček sivo bež barveuser posted image  za punčko mislim eh..user posted image  in potem tamalo sploh nisem hotela voziti v tistem vozu ker je bil tako grd...user posted image sedj se bom pa pripravlauser posted image user posted image user posted image  in ga kupila že pred 5 mescom nosečnostiuser posted image user posted image user posted image  sj vem dolgovezim prosim za predloge pa lp na ta sončen dan

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 14:24:59   
Toja22
Jaz sem mela rok jinija pa sem ga že tudi kupla decembrauser posted image Sej prav, zakaj pa ne. Men se tut ni na koncu več dalo skakat po trgovinah. Res pa je da bi si sedaj kupila drug voziček.

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 15:04:14   
lunica12
Toja ja to pa verjamem.Do zdaj mi je sel cas kar hitro,zdj pa ko sm cist v pricakovanju pa nikamoruser posted image

Ne vem se kam bi sla rodit,se zbiram med slovenj gradcem in celjem.Kje si ti rodila oz. kje se tebi bolj dopade?

Emelly sama se kr nimam nic za bebico tako da ne vem kako pa kajuser posted image bil bi pa ze skrajni cas da zacnem z nakupovanjem da ne bo potem prepozno.Bi mi priporocila mogoce kaksno trgovino kjer je kolkrtok ugodno,ali pa kaksen fajni vozicek?

Toja lahko mi pa ti tudi svetujes kam se naj odpravim.Ker res ne vem kam se naj obrnem.

Emelly kje si pa ti rodila prvo pupiko?

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 15:30:25   
Toja22
Jst sm rodila v Celju. Sem bla ful zadovoljna. Prijazne sestre, lepo urejene sobe. Vsak torek semi zdi da je v Celju danodprtih vrat, kjer ti razkažejo porodne sobe ( seveda če so proste) in ti povejo malo o načinu , ki ga imajo.
Res pa je da slišim tudi pohvale čez Slovenj Gradec. Jst sm mišljenja, da pač morš rodit in da je čisto vseeno kje.

lunica saj imaš še dovolj časa.

Mi smo kupili tole previjalno komodo: http://www.lip-poljcane.si/index.php?lang=si&page=proizvod&categorie=3&id=22 in smo vse več kot zadovoljni. Prostora za cotke je dosti, ima veliko previjalno površino. Tudi sedaj ko se je začela obračat iz hrbta na trebuh ima dovolj prostorauser posted image

Cene vozičkov mislim, da so bolj kot ne vsepovsod enake, razen če trofiš kakšno akcijo.


Lunica kam se odpraviti?. Nevem no, jaz sem gledala po vseh trgovinah od baby centra do H&M-a. Pol pa tak hitro vidiš kje so cene nižje. V intersparu majo včasih lepe bodje in se jih vsekakor splač kupit. Je zlo ugodno. Drugače pa jst kupujem tudi v intersparu pižamice za spat.



(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 16:04:06   
lunica12
Kkaksne so pa kaj cene teh mizic?Predvsem me pa zanimajo vozicki pa jajcke.
Drugace za cotke pa kr vem da je fajn H&M pa tako


(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 17:10:58   
emelly
svojo pupiko sem rodila v celju razocarana sem bila totalno kar se tiče porodne sobe in babiceuser posted image  takrat ko sem js rojevala je bilo še okrog 10 mamic ki so rojevale v eni sobi nas je bilo mislim da okoli 5 in samo ena babica je bila v sobi vecino časa sem bila sam brez kakrsne koli pomoči ker je babica imela ogromno dela saj so mamice kar rojevale ena za drugo in je takoj ko je ena rodila že bila pri drugi ki je bila tik pred porodom user posted image  sama sem ko sem občutila da otrok hoče ven sem pritisnala in si sama dvignala noge nagonsko pač potem pa pride babica nova ki je prišla na svojo izmeno se pravi zjutraj pa zakrici da se že glavica vidi potem pa priletijo okol mene cela jutranja izmena in hop rodila semuser posted image  kar se tiče ostalih treh dneh v bolnici ki sem jih prezivela pa so bili odlični še posebaj sestrice na odelkuuser posted image  tako da verjetno bom šla spet rodit v celje vendar upam da akšne gužve nebo in da tiste babice nebo niti blizuuser posted image user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 17:17:20   
Toja22
Joj si kr predstavljam kk je moglo to bituser posted image

Jst sm letos na srečo, dobila svojo sobo in sem rojevala lepo sama. Si pa ne znam prdstavljat, da bi mogla še s kako skup rojevat.user posted image

(odgovor članu emelly)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: VELENČANKE 2009
21.10.2008 19:41:04   
acitak
zivijo...
naj se vam pridruzim se jaz...sem januarcica 2009 (PDP 06.01.2009)

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: VELENČANKE 2009
22.10.2008 9:20:17   
Martinčka
ooo kk vam je fajn... jaz tudi upam da nama čimprej rata pa da se vam kmalu pridružimuser posted image ...
čeprav še nism nocke mam že jst tut vozek zbran:) hihi... malo sanjarjenja mora biti prisotnega!

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: VELENČANKE 2009
22.10.2008 9:26:10   
Toja22
Martinčka držim da bo čim prej user posted image . In kir voziček maš zbran?user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?