|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gostilne - okolica Kranja
24.1.2009 10:55:57   
Detlca
Tako "zelena_" sem glede gostiln, kam se splača, kje je dobro...mi lahko kaj predlagate? In sicer za namen krsta, v okolici Kranja? Da je dobra hrana, lušten ambient in ne predrago?
Kak predlog?

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gostilne - okolica Kranja
24.1.2009 12:07:24   
ursi
Jaz vsekakor priporočam Taverno Rekar. Postrežba super, hrana prav tako, prilagajajo se željam strank (pri večjih skupinah). Jaz osebno imam za njih same pohvale.user posted image

(odgovor članu Detlca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gostilne - okolica Kranja
24.1.2009 12:14:56   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

Jaz vsekakor priporočam Taverno Rekar. Postrežba super, hrana prav tako, prilagajajo se željam strank (pri večjih skupinah). Jaz osebno imam za njih same pohvale.user posted image


evo si mi Rekarja speljala izpod prstov user posted image hrana je super, postrežba odlična... niti enkrat še ni blo nobene pripombe pa zdej že kr neki let praznujemo rojstne dneve tam.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gostilne - okolica Kranja
24.1.2009 14:09:08   
Sibil_
Kje pa je ta Rekar?Kako se pride do njega, imam kakšno spletno stran?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gostilne - okolica Kranja
24.1.2009 16:26:51   
benika
Na Orehku pri Kranju. Če prihajaš iz LJ strani, potem malce za tablo Kranj zaviješ desno (je itak samo en izvoz) in cca. 300 m naprej je na desni strani gostilna. Če prihajaš iz smeri Kranja, pa na Laborah v semaforju zaviješ levo, cca. 500 m naprej in potem zaviješ desno, se pelješ naravnost in 50 m imaš gosdtilno na levi strani.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gostilne - okolica Kranja
24.1.2009 16:29:10   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Kje pa je ta Rekar?Kako se pride do njega


Težko. Res, se ne hecam. Težko je razložit, ker še sam težko najdeš, če se ne spoznaš kaj preveč v tistih uličicah. Je pa to sicer na Orehku, to je ena vasica na drugi strani glavne ceste, kjer je tovarna Iskra, če ti je to kaj znano.

Najbolje, da pogledaš v imenuk in potem tam na zemljevid ali pe če vklopiš navigacijo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gostilne - okolica Kranja
30.1.2009 19:32:23   
Nastya
Detlca, jaz osebno ti priporočam Vilo Belo v Zg. Beli (cesta proti Preddvoru), to je zelo lepa restavracija, je sicer malo dražja, a za vse takšne stvari se mi zdi da je najboljša. Ambient, hrana, postrežba..

Mi imamo vsa praznovanja tam in tudi krst smo imeli.

Dobro izbiro ti želim !!

(odgovor članu Detlca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gostilne - okolica Kranja
1.2.2009 9:40:49   
ery
Nastya, te moram popraviti... Vila Bella ni na Zg.Beli, ampak Na Srednji Beli. user posted image

Je pa vse res kar si napisala. Super je! Sicer pa ni ne vem kaj dražja od ostalih gostiln, postreženo je pa vse na nivoju. Hrana super!! Tudi mi veliko praznovanj praznujemo tam. Od krsta, abrahama, ohceti...


_____________________________




(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gostilne - okolica Kranja
7.2.2009 13:10:00   
karin412
Na Kokrici pri Šternu smo jedli kalamare, sem pa videla, da so eni praznovali RD. Meni je bilo vsakokrat všeč-cene in hrana.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gostilne - okolica Kranja
7.2.2009 21:46:19   
benika
Na Kokrici pri Šternu smo jedli kalamare, sem pa videla, da so eni praznovali RD. Meni je bilo vsakokrat všeč-cene in hrana.


Ja, fenomenalna hranauser posted image Mi imamo drugače vsa praznovanja V Gitadeli v Stražišču ali pa Pri Sonji (se ne spomnim kraja-od Naklega se pelješ po stari cesti proti Podbrezju).

< Sporočilo je popravil benika -- 7.2.2009 21:47:40 >

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?