|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel adriatic biograd ali hotel pinija petrčane
7.4.2010 0:42:28   
ejša1
Za dopust konec junija kolebamo med tema dvema hoteloma.

Za hotel Adriatic me skrbi (po sliki sodeč), da so sobe majhne (premajhne?) za postavitev dodatnega ležišča. Poleg tega me zanima ali ima ta hotel tudi otroški bazen, saj iz slik to ni razvidno. Glede na slike bi rekla, da ima ta hotel super plažo in lokacijo.

Za hotel Pinija me zanima kakšna je plaža? V prospektih piše, da bi naj bila primerna za otroke, meni se pa zdi, da je prveče kamnita. Koliko metrov je do najbližjega peščenega (prodnatega zaliva)?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
7.4.2010 7:10:14   
nbiba
devinitivno priporočam Biograd. Izberi hotel  Ilirija kateri je poleg Adriatica pa še cene vidim da so enake v teh dveh hotelih. Jaz sem bila v Iliriji in zelo zadovoljna. Plaža je levo od hotela, tudi sence je dosti, primerna za otroke, ponudba hrane in pijače na plaži. Takoj od hotela desno je mesto, katero je zelo lepo in imaš ogromno ponudbe od restavracij, kafiči, štanti, slaščičarne, mislim, da celo vlakec vozi od hotela po okoli po mestu. Hotel je prenovljen, čist, dobra hrana...skratka priporočam.

Petrčane pa ODSVETUJEM. Bila tam predlani prvič in zadnjič. To ni mesto ampak malo navadno selo. V celem "selu" imaš eno samo slaščičarnico, morda tri gostilne, mogoče en štant...v glavnem veliki dolgčas. Hotel ,pa res zgleda na sliki lep ampak verjemi, da te slike varajo. Je res prenovljen ampak v socijalnem smislu saj so nptri dali vse kar je najceneje. Postelje nove ampak tako škripajo kot da so stae 20 let, prti v restavraciji umazani, hrana nikakva. Pa tudi plaža ni nič kaj primerna za male otroke. Tole res odsvetujem.

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
7.4.2010 8:10:33   
svš
Definitivno Biograd. Tudi mi smo že bili v hotelu Ilirija in je zakon. Letos bomo šli v Biograd že petič (sicer sedaj hodimo v apartmaje, ker smo bolj komot) in dokler otroci ne zrastejo sploh ne razmišljamo, da bi šli kam drugam. Smo vmes poskusili drugam in bili totalno razočarani - slike super, realnost čisto drugačna...

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
7.4.2010 20:50:46   
tofsi
Bila pred leti v hotelu Pinja v Petrčanih in sem bila zelo zadovoljna in otroci tudi. Imeli so zelo kreativne animatorje, plaža je super,skratka res ok. Dovolj je sence. Ne pogrešamo pa gužve in mestnega vrveža. Če si zaželite več vrveža pa tudi zadar ni tako daleč.

(odgovor članu svš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
7.4.2010 20:52:40   
rija
mi pa smo bili v Zadru in smo se enkrat zapeljali do Pinije....in meni se ni zdela bog ve kaj, plaža pa še bolj ne.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
5.4.2012 21:27:10   
lojtra1
SVŠ glede na to da ste bili v Petrčanih ste si verjetno ogledali tudi okoliške kraje - ali mogoče katerega predlagaš - tudi jaz imam rada malo več dogajanja okoli sebe.
Si mogoče bila v Vrsarju?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
5.4.2012 22:40:55   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: lojtra1

SVŠ glede na to da ste bili v Petrčanih ste si verjetno ogledali tudi okoliške kraje - ali mogoče katerega predlagaš - tudi jaz imam rada malo več dogajanja okoli sebe.
Si mogoče bila v Vrsarju?
 
Vrsar je pa daleč stran od Zadra, koliko jaz vem.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hotel adriatic biograd ali hotel pinija p...
5.4.2012 23:05:07   
lojtra1
Ups, hvala Katja mislila sem Zaton.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?